Kpss Hakkinda Akliniza Takilan Her Tür Bilgiye Cok Yakinda Ulaşacaksiniz Arkadaşlar

bulent_55

Yeni Üye
arkslar bnm sorum su kpss lısans olarak gırdım ama mezun olamadım 2006 kpssye onlısans olarak gırmıstım atama oldugu zaman onlısans puanımı kullanabılırmıyım acıl cvplarını beklıyorum tsklr

ramsey28

Yeni Üye
arkadaşlar ben bu yıl 4. sınıftayım ve kpss ye girmeyi düşünüyorum. fakat alan sınavlarına girmeyeceğim. sadece genel kültür, genel yetenek sınavına girmek istiyorum. 2009 kpss de almış olduğum bu puanla herhangi bir yere yerleşme şansım varmı.
tek yıl çift yıl muhabbeti. tek yıllarda almış olduğum kpss puanıyla tercih yapamıyormuyum.?

Linsey

Özel Üye
arkslar bnm sorum su kpss lısans olarak gırdım ama mezun olamadım 2006 kpssye onlısans olarak gırmıstım atama oldugu zaman onlısans puanımı kullanabılırmıyım acıl cvplarını beklıyorum tsklr
O puan silindi,2008de tekrar KPSS sınavı oldu;)

duygusu

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba ya alan derslerinden sınava girmessem ne olur?önümüzdeki sene öğretmelik için deniycem genel kültür ve yetenek sınavlarıyla nerelerde çalışabilirim bilgisi olan varmı?

zarahasan

Yeni Üye
ya sen islam dinini bilmiyorsun yada hz muhammeti tanımıyorsunuz:eek::p:D

asigenc19

Yeni Üye
Arkadaşlar bilginize ihtiyacım war bu sene 3. sınıf bitti 4. Sınıfa geçtim
Ben kpssye Lisans olarak girebiliyormuyum ve girebiliyorsam alan derslerindende girecekmiyim farklı bir oturumda ve iyi bir puan alırsam ne olabilirim devlet dairelerinde :D
Elimde diploma olmadan Kpss lisans düzeyi başvuru nasıl oluyor girenlerden tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum pls.

se7en

Yeni Üye
merhaba önlisans dıplomamı almak ıstıyorum ama 3.sınıfta kaldım için bana 3. sınıfı iptal etırırsen verırız dıyolar.sızce 2010 yılında 3.sınıftan 4 de gectımde önlisans dıplomamı verırlermı?

se7en

Yeni Üye
bı sorumdaha 2010 yılıdakı sınava önlosan olarak gırmek ıstıyorum ama dıploma yok.olmadan gırsem yuksek bı puan alsam sızce tercıh yapabılırmıyım yoksa aldım puana gore vedım tum 3.sınf derselerını ıptal ettırıp dıplomamı mı alım yada lıse mezunu olarakmı gırım kpss sınavına kafam cok karıstı bı yardımcı olursanız sevınırım.ilginız ıçın şimdiden tesekkurler...cvp beklıyorum

tbua

Yeni Üye
merhaba önlisans dıplomamı almak ıstıyorum ama 3.sınıfta kaldım için bana 3. sınıfı iptal etırırsen verırız dıyolar.sızce 2010 yılında 3.sınıftan 4 de gectımde önlisans dıplomamı verırlermı?
bence aof bürosundan yüksek ricayla diplomanı al noterden onaylatıp kendine al, aslını yine veririsin onlara, hatta öğrenci kimliğini bırak hemen getircem diplomayı diye :) yani bence tabi karar senin aof yi iptal de etme kpss ye önlisanstan girme şansınıda risketme. noterden onaylı da yeterli olur kpss başvurunda bence, umarım yardımcı oldum başarılar

se7en

Yeni Üye
tbua cok tesekkurederım yardımın ıçın de san mıyorum bana rıcadada bulunsan vermezler dıplomayı hem onların elındemıkı.dıplomam eskı sehırden gelmıcekmı ıstedım taktırde.ellerındeysebı sansımı denerımıyenı kayıtlar baslamadan once...tekrar saul...

rainbow

Özel Üye
Merhaba;
Evet dedikleri gibi 3.sınıfı iptal ettirirsen önlisans diplomasını alabilirsin.3.Sınıftan 4. sınıfa geçtiğinizde diplomayı alamazsınız.

temtin

Yeni Üye
bilgiler için sağolun...

astrahan_77

Yeni Üye
Arkadaşlar merhabalar.Ben işletme 4.sınıf öğrencisiyim (denizcilik önlisans mezunuyum) bu sene işlerimin yoğun olmasından dolayı kayıt yapamadım ama seneye mezunolucam 3 dersim kaldı.Sizlere sorum kpssye lisan düzeyi olarak mı yoksa önlisans olarakmı gireyim (yaş27)..Yada alan derslerinin olduğu lisans sınavını tavsiye ediyormusunuz bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

tbua

Yeni Üye
Arkadaşlar merhabalar.Ben işletme 4.sınıf öğrencisiyim (denizcilik önlisans mezunuyum) bu sene işlerimin yoğun olmasından dolayı kayıt yapamadım ama seneye mezunolucam 3 dersim kaldı.Sizlere sorum kpssye lisan düzeyi olarak mı yoksa önlisans olarakmı gireyim (yaş27)..Yada alan derslerinin olduğu lisans sınavını tavsiye ediyormusunuz bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhaba bildiğim kadarıyla sınav sonucu memur atamaları kasım ayında olacak ve başvurduğunuz sınav türüyle tercih yapabilmeniz için tercih zamanında mezun olmanız gerekli yani siz bu sene kayıt yaptırmadıysanız 4. sınıfa kasım ayında mezun olmanız mümkün değil dolayısıyla lisans gurubundan sınava girseniz de puanınızı tercih yaparken kullanamayacaksınız. alan dersleri konusunda bilgi sahibi değilim iyi günler:)

astrahan_77

Yeni Üye
Merhaba bildiğim kadarıyla sınav sonucu memur atamaları kasım ayında olacak ve başvurduğunuz sınav türüyle tercih yapabilmeniz için tercih zamanında mezun olmanız gerekli yani siz bu sene kayıt yaptırmadıysanız 4. sınıfa kasım ayında mezun olmanız mümkün değil dolayısıyla lisans gurubundan sınava girseniz de puanınızı tercih yaparken kullanamayacaksınız. alan dersleri konusunda bilgi sahibi değilim iyi günler:)
PEKİ İKİ SINAVADA GİREBİLİRMİYİM ? ön lisans hemde lisansa 2 sine birden

gençşampiyon

Yeni Üye
selamlar: aöf 4 .sınıf çeko bölümündeyim. 01.01 1980 dogumluyum kpss a grubu yada b grubu katılma hakkım varmıdır. teşekkurler

catzilla

Yeni Üye
Kpssye başvurular başlamış, öyle bir duyum aldım.

Bilginiz olsun arkadaşlar.

b u r c u

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben son sınıftayım ve kpss ye giricem sadece g.kültür g.yeteneğe girsem bölüm derslerinden girmesem oluyormu acaba bilgisi olan varmı???

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz