Lumosity Zeka Oyunları Uygulaması İle Beyin Kıvrımlarınızı Harekete Geçirin

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
5,851
Tepkime puanı
22
Puanları
38
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
Lumosity zeka etkinlikleri uygulaması, Android uyumlu telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir zihin çalıştırma uygulaması. Öncelikle Uygulamayı bizzat kullanan biri olarak kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.


Android uyumlu akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte pek çok kategoride yüzbinlerce uygulama kullanıcıların kullanımına sunuldu. Bu uygulamalar pek çok kategori altında sıralanmakta.


Bu yazımızda size zihin egzersizleri yaptıracak, gerçekten çok güzel bir zeka uygulamasından bahsedeceğim. Uygulamamızın adı Lumosity. Bu uygulamada yer alan oyunlar ile farklı alanlardaki zeka seviyenizi test edebilirsiniz. Bu alanlar (Hafıza, Dikkat, Problem Çözme, Algılama Hızı ve Esneklik) Lumosity uygulamasının 70 milyondan fazla kullanıcısı bulunmakta. Android marketten uygulamayı indirerek giriş yapabilir ve onlarca zeka oyunundan birini oynayabilirsiniz.


Uygulamadaki oyunlar zevkli ve eğlenceli olduğu için bir yandan hafızanızı çalıştırırken bir yandan da keyif almanız mümkün. Zira içerisindeki bu alıştırmalar tamamen bilimsel olarak hesaplanmış ve kanıtlanmış alıştırmalardan oluşuyorlar.

Lumosity uygulamasını android uygulaması yanı sıra web arayüzü ile de kullanabilirsiniz.Uygulamaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
19,405
Mesajlar
150,217
Kullanıcılar
90,396
Son üye
Ravza
Üst