Muhabbet köşesi

KatreiAsk

Özel Üye
ablam evlendi evdeki sırdaşım yok artık :(tatil kötü gidiyo

DAMLA^^

Yeni Üye
hayırlı olsun inşallah Rabbimiz pişmanlık vermesin isteyen herkesede nasip etsin..üzmeyin kendinizi alışıyor insan bir süre sonra belki ilk defa tattınız bu duyguyu ondan bir süre sonra teyze olduğunuzda iyiki evlenmiş diyrceksiniz inşallah...

KatreiAsk

Özel Üye
hayırlı olsun inşallah Rabbimiz pişmanlık vermesin isteyen herkesede nasip etsin..üzmeyin kendinizi alışıyor insan bir süre sonra belki ilk defa tattınız bu duyguyu ondan bir süre sonra teyze olduğunuzda iyiki evlenmiş diyrceksiniz inşallah...
sağol canım yazdıkların iyi geldi ;)

seray_06

Yeni Üye
ben meslek lisesi bilgisayar bölümüz mezunuyum aöf sınavsız geçişle hangi önlisans programlarını seçebilirim acaba? cvplarsanız sevinirim:)

kevin_norton

Yeni Üye
ben meslek lisesi bilgisayar bölümüz mezunuyum aöf sınavsız geçişle hangi önlisans programlarını seçebilirim acaba? cvplarsanız sevinirim:)
Seray hanım şimdi bakalım durummunuza.Sınavsız geçiş yapabilmeniz için yeni düzenleme yapılmış.Yökteki şu linki bir inceleyin.
Snavsz Gei Bilgi Klavuzu

9. AÇIKÖĞRETİME SINAVSIZ GEÇİŞ
Açıköğretim metodu ile önlisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarının sayısı ve adaylara sundukları seçenekler her geçen gün artmaktadır.
Eskişehir Anadolu Üniversitesine bağlı olan Açıköğretim Fakültesi, lisans programları yanında yıllardır çok başarılı bir şekilde önlisans programları da uygulamaktadır. Yıllara göre değişmekle beraber halihazırdaki açıköğretim önlisans programlarında 150-200 bin arasında her yaştan öğrenci öğrenim görmektedir. Açıköğretim önlisans programları, özellikle bir iş yerinde çalışmakta olup aynı zamanda meslek yüksekokulu öğrenimine devam etmek isteyen mesleki ve teknik ortaöğretim kurumu mezunlarına çok büyük imkân ve kolaylıklar sağlamaktadır.
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından öğrencilere sunulan mevcut ön lisans programları şunlardır:
Bankacılık ve Sigortacılık ( 2 yıl)
Büro Yönetimi ( 2 yıl)
Dış Ticaret ( 2 yıl)
Ev İdaresi ( 2 yıl)
Halkla İlişkiler ( 2 yıl)
İlahiyat (Önlisans) ( 2 yıl)
Mahalli İdareler ( 2 yıl)
Muhasebe ( 2 yıl)
Sağlık Kurumları İşletmeciliği ( 2 yıl)
Turizm ve Otelcilik ( 2 yıl)

Mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarından mezun olacak ve geçmiş yıllarda mezun olmuş tüm adaylar, arzu ettikleri takdirde yukarıda belirtilen Açıköğretim Onlisans Programlarına, kontenjan sınırlaması olan "Bilgi Yönetimi" dışında, hiçbir kontenjan sınırlamasına tabi olmaksızın sınavsız olarak başvurabilir ve kayıt yaptırabilirler. Bununla ilgili olarak yapılacak tek iş, Eskişehir Anadolu Universitesinin yapacağı duyurular doğrultusunda Açıköğretim Fakültesine veya onun tüm Türkiye sathına yayılmış olan açıköğretim bürolarından birine başvurmaktan ibarettir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ