Okulöncesi Öğretmenliği, İngilizce Öğretmenliği ve Sosyal Hizmet Bölümü Uygulama Dersleri Duyurusu

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Anadolu Üniversitesi tarafından alınan karar ile Yükseköğretim Kurulu’nun karar ve tavsiyeleri doğrultusunda öğrencilerin, idari ve akademik personelin COVİD-19 salgınından korunması ve kamu sağlığı önceliğinde kaliteden ödün vermeden, eğitim öğretim faaliyetlerinin sağlıklı ve güvenli bir şekilde yürütülebilmesi için 2020-2021 Öğretim Yılı Güz Döneminde uygulama derslerinin uzaktan öğretim yöntemiyle yapılmasına karar verilmiştir.

Bu doğrultuda 2020-2021 Öğretim Yılı Güz Dönemi uygulama dersleri uzaktan öğretim yöntemleri ile (ders, ödev vd.) yürütülecek olup, aşağıda belirtilen programlardaki uygulama derslerini kapsamaktadır. Öğrenciler, uygulama derslerine ilişkin bilgilere aofuygulamadersleri.anadolu.edu.tr (e-Portfolyo) adresinden ulaşabilirler.

Okulöncesi Öğretmenliği Lisans Programı

(26 Ekim 2020 Pazartesi gününden itibaren e-Portfolyo sistemine giriş yapabilirler.)

• Okul Deneyimi
  • Öğretmenlik Uygulaması I
İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı

(9 Kasım 2020 Pazartesi gününden itibaren e-Portfolyo sistemine giriş yapabilirler.)

• Okul Deneyimi
  • Topluma Hizmet Uygulaması I
Sosyal Hizmet Lisans Programı

(9 Kasım 2020 Pazartesi gününden itibaren e-Portfolyo sistemine giriş yapabilirler.)

• Sosyal Hizmet Uygulaması I

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz