Sevgili mi aile mi

faree1

Yeni Üye
Tabiki ailedir. isokor arkadaşımız çok doğru bi kelam etmiş zaten hayırlı sevda çelişmez çelişiyorsada seviyorsan yürekden ailenide silersin
hiçbirşey görmezsin allah bu durumlara düşmanımı getirmesin evlerden uzak olsn

AsenA_38

Yeni Üye
ailem daha önemli karşılıksız olarak görebileceğin herşeyi aile sana verir ama bazen sevgili yan çizer

kevin_norton

Yeni Üye
Çok yanlış düşünüyorsunuz.sevgili dediğin kocansa ki ondan vazgeçip ailenin seçiyorsan bence hiç durma kapı ordan arkana bile bakma git. Y a hiç böyle mantıksız birşey olurmu aile de koca da ya da eş.hanım aşkın da vazgeçilmezdir. Bu aynı şuna benzedi birgün bilkent üniversitesinde bir üniversite öğrencisi sormuş.Hocam Allah kendinden büyük taşı kaldırabilir mi?

eebru

Özel Üye
Çok yanlış düşünüyorsunuz.sevgili dediğin kocansa ki ondan vazgeçip ailenin seçiyorsan bence hiç durma kapı ordan arkana bile bakma git. Y a hiç böyle mantıksız birşey olurmu aile de koca da ya da eş.hanım aşkın da vazgeçilmezdir. Bu aynı şuna benzedi birgün bilkent üniversitesinde bir üniversite öğrencisi sormuş.Hocam Allah kendinden büyük taşı kaldırabilir mi?
:) tatlım senn yaklaşımın daha farklı ama aile kurmak ayrı ailenle sevgilin arasında kalmak ayrı..
tabi eşin herşeyden öce gelir ama ondan önce sevgilin var çıktığın kişi ile ailen arasında kalsan tercihin ailen olmalı sevgili geçici ama anne baba kalıcı ;)

AsenA_38

Yeni Üye
koca olarak bakmadım olaya sevgili diye sorulunca ... senin yaklaşımın doğru fakat bence biraz toz pembe:p şöyle bişey var çoğu yaşamıştır mutlaka evliyken bile insanın başına gelebiliyor. sen kendini paralıyosun elinden gelenin en iyisini yapıyosun ama adam en ufak bi tartışma anında ne yaptın ki benim için diyip çıkıyo:) bu demek oluyo ki seni tamamen karşılıksız sevmiyo ama anne baba öyle değil ne kadar kızarsa kızsın onlara ne kadar zarar verirsen ver ille de evladım der hiç bir şeyide söz konusu bile etmez eşler bazen yan çizebilir ama anne babanın yan çizmesi çok zor :)

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Sevgilisini düşünenlerin adları belki tarihe leyla-mecnun olarak işlemez ama onların da kendi tarihleri olacaktır. :)

Nmzgl

Yeni Üye
Laf oyunu yapmak istemem ama sevgili en çok sevilen demektir. Dolayısıyla sevgili en önde gelir. Bir yorum :D

kevin_norton

Yeni Üye
koca olarak bakmadım olaya sevgili diye sorulunca ... senin yaklaşımın doğru fakat bence biraz toz pembe:p şöyle bişey var çoğu yaşamıştır mutlaka evliyken bile insanın başına gelebiliyor. sen kendini paralıyosun elinden gelenin en iyisini yapıyosun ama adam en ufak bi tartışma anında ne yaptın ki benim için diyip çıkıyo:) bu demek oluyo ki seni tamamen karşılıksız sevmiyo ama anne baba öyle değil ne kadar kızarsa kızsın onlara ne kadar zarar verirsen ver ille de evladım der hiç bir şeyide söz konusu bile etmez eşler bazen yan çizebilir ama anne babanın yan çizmesi çok zor :)
tartışma anında ne yaptın ki benim için diyip çıkıyo işte burda haklısın insan nankördür.yapacak birşey yok.en güzeli yol vermek.

kevin_norton

Yeni Üye
Ben sevgili diyince flört olarak düşünmedim.Haaa şimdi liseliler de başlayan bir çarpık ilişki.sonu hep yalnızlıkla biten .tamam ya o flört edilen domuz için değil aileni yorganını bile yakma.sevgili diyince nmzgl adlı üyenin dediği gibi önemli olan kastdedilir.adı üstünde sevgili.şimdikiler sev gili değil sev eli.haahhaaaaa

pac89

Yeni Üye
Düşünmeden aile diyorum.Hiç kimse kişiyi çıkarsız sevemez ailesi dışında

brkpp

Yeni Üye
Allah aşkına sevgili nedir yahu? insan haftada iki tane sevgili değiştiriyor! bin tane sevgili bir anne bir baba bir kardeşin çok çok afedersiniz tuvalettek idışkısı olabilir mi?

belfin

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
eşim ve ailem? hiçbir zaman ikisini aynı kefeye koymadım. ama ikisi arasında bir karar vermem gerekseydi, hiç kimseyi seçmez ben ortadan kaybolurdum. çok seviyorum onları çoook. en çok eşimi..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw