Sınavlarınız Nasıl Geçti ???

kitap kurdu

Yeni Üye
17 18 mayıs sınavlarımız var ınsallah gecerız ılk sınavdan tum arkadaslara basarılar dılerım

derya77

Yeni Üye
slm bizim sınav 5-6 nisanda içimde sınav kolay olacak diye hem rahatlık ilk girdiğim içinde bi korku var hayırlısını diliyorum.Herkese kolay gelsin...

esperanza87

Yeni Üye
Tüm Açiköğretimlilere Geçmiş Olsun Arkadaşlar.. Bnm Orta Derecedeydi Bakalim Sonuçlar Nasi Olacak:)

Ö

öznur

Misafir
güzeldi insallah yanılmam soruları ve cevapları dört gözle yayınlanmasını bekliyoruz hepinize sınavda başarılar

havva578

Özel Üye
benimde şaşılacak kadar iyiydi bakalım bi muhasebede zorlandım diğerleri çok zor değildi matematik dahil

derya77

Yeni Üye
geneli kolaydı ben de çok şaşırdım bukadar kolay beklemiyordum ama gene de dereyi görmeden paçaları sıvamamak gerekiyo bence yarınki sınavda herkese başarılar...

chean67

Yeni Üye
başlık stres atalım konu0 herkez stresli :)boswern arkadar finallere bakılm vize gecti gitti unutmayınki final % 70 hiç bir şey bitmiş deil maç 90 dakika uzatmalara da gidebilir(örneğin; bütler:) ) herkese şimdiden kolay gelsin....

yola

Yeni Üye
sınav bi harikaydı bukdrını beklemiyodumm inek mi oldum ne:)

ecem9

Yeni Üye
benim dünkü matematik sınavım pekte güzel geçmedi hatta bekledğimden kötü geçti ama herkes çok kolay dedi sınav çıkışı daha bi kötü oldum:(

mimoza

Özel Üye
2. sınavda tüm ünitelerdenmi sorumlu olcez yahuu

ecem9

Yeni Üye
final sınavında yani 2.sınavda bütün ünitelerden sorumlu olucaz diye biliyorum ama ağırlıklı son konulardan çıkar tabii

ecem9

Yeni Üye
bu sene aranızda matematikten sınava giren varmı
varsa sınav soruları için ne diyosunuz bide ben kübik fonksiyon dye bişey duymadım bile sınavda çıkınca şok oldum resmen bu ne diye:)

YUSUF 24

Yeni Üye
Kamu yönetimi siyaset bilimi 4.sınıf dersi çok zordu.Dersen bizim es geçtiğimz konulardan çokmoş sorular.itina ile calıştığımız sorularıda dikkate almamaşlar

ogrenci_84

Özel Üye
2 Dersim Hariç Fena Deildi.en çok Genel Muhasebeden Korkuyordum Fakat Düşündüğümden çok Daha Iyi Geçti çalişinca Oluyormuş Demekki:))

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz