tek ders sınavı

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Kullanıcılar
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
öncelikle teşekür ediyorum. adalet 2. sınıf öğrencisiyim gecdiğimiz dönemden malesef 2 adet ff dersim var. kpss ye hazırlanmaktayım bu yaz mutlaka mezun olmam gerekiyor bu yilki tek ders sınavı tek ders yerine örneğin 2 ders yada 3 ders olarak yapılabilirmi böle bi ihtimal varmı lütfen yardım edin saygılarımla...

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
öncelikle teşekür ediyorum. adalet 2. sınıf öğrencisiyim gecdiğimiz dönemden malesef 2 adet ff dersim var. kpss ye hazırlanmaktayım bu yaz mutlaka mezun olmam gerekiyor bu yilki tek ders sınavı tek ders yerine örneğin 2 ders yada 3 ders olarak yapılabilirmi böle bi ihtimal varmı lütfen yardım edin saygılarımla...
TEK DERS SINAVI HER YIL SON SINIF ÖĞRENCİLERİNE TANINACAK..
Ancak ya güz döneminden ya da bahar döneminden ayrı dersler değil, iki dönemden birinden sadece 1 ders için geçerli..
Bunun üzerine Açıköğretim Temsilcisi Elif Erden'in Anadolu Üniversitesi Rektörü ile yapmış olduğu ek teklif var.
Diğer üniversitelerde olan 3 ders hakkı ve her iki dönemi de kapsamalı..
Bu konu üzerinde çalışma yapılacak.. Henüz bu çalışma ile ilgili Rektör'den bir açıklama yapılmadı.

K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
tek ders??????

TEK DERS SINAVI HER YIL SON SINIF ÖĞRENCİLERİNE TANINACAK..
Ancak ya güz döneminden ya da bahar döneminden ayrı dersler değil, iki dönemden birinden sadece 1 ders için geçerli..
Bunun üzerine Açıköğretim Temsilcisi Elif Erden'in Anadolu Üniversitesi Rektörü ile yapmış olduğu ek teklif var.
Diğer üniversitelerde olan 3 ders hakkı ve her iki dönemi de kapsamalı..
Bu konu üzerinde çalışma yapılacak.. Henüz bu çalışma ile ilgili Rektör'den bir açıklama yapılmadı.[

bende bu nyil mezun olcam eğer ki rektör tek ders sınavında iyileştirme yaparsa sizce böle bişey olabilirmi tek ders yerine son sınıf öğrencileri icin 2 yada 3 ders sınavı şeklinde

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba, Tek ders sınavına gireceğim sınava gireceğim dersin notu ff ve not ortalamam 1,96 ayrıca diğer iki dersimde koşollu geçer mezun olabilmem için bu sınavdan en az kaç not almam lazım ??
Açıkcası bunu hesaplamama zor. Siz desten alabildiğinizce iyi not almak için çalışın.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem