Yüksek Lisans Dönem Projesi Süreçleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
5,896
Tepkime puanı
21
Puanları
38
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
• E-kampüs öğrenme yönetim sisteminde en az 10 adet dersini başarıyla tamamlayan öğrenci, daha sonraki süreçte dönem projesi hazırlamalıdır.
• Dönem projesi hazırlama sürecinde öğretim üyeleri öğrencileriyle canlı olarak video konferans sistemi yoluyla görüşmeler yapmakta ve öğrencilerin projelerini hafalık izlemektedir.
• Öğrencilerin dönem projelerini yüklemeleri ve ilgili yazım kılavuzundan yararlanmaları için E-Kampüs sisteminde bir proje yükleme alanı da oluşturulmuştur.
• Tezsiz yüksek lisans programında bir öğrencinin başarılı sayılabilmesi için; aldığı derslerden YT, CC veya bunun üzerinde bir not almış olması, en az 2,50 GNO’yu sağlamış olması ve dönem projesi dersinden YT notu alarak şekil yönünden Anadolu Üniversitesi Tezsiz Yüksek Lisans Dönem Projesi Yazım Kılavuzuna uygun yazılmış (Tez Yazım
Kılavuzuna ilgili enstitünün web sayfasından ulaşılabilir) ve danışmanı tarafndan onaylanmış ciltli iki kopya dönem projesini akademik takvimde belirtilen dönem sonu sınavlarının tamamlandığı tarihe kadar enstitü müdürlüğüne teslim etmiş olması gerekir.
• Dönem projesini başarıyla tamamlayan öğrenciler mezun olmaya ve diplomalarını almaya hak kazanırlar.

donem.JPG
 

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,237
Mesajlar
134,052
Kullanıcılar
90,431
Son üye
süperman
Üst