12 Eylül'de Referanduma Gidecek Olan Anayasa Maddeleri Neler Bliyormusunuz???

12 Eylül Referandumunda Ne Oy Vereceksiniz

• Evet

Kullanılan: 66 44.0%
  • Hayır

Kullanılan: 74 49.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 10 6.7%

• Kullanılan toplam oy
    150
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eylülbalım

Yeni Üye
hep bir karşı atak.teröristler davulla zurnayla karşılandı diyorum..karşılıgında aponun hapiste kalması için evet diyoruz denıyor.Neye dayanarak?Biz haftalarca haberlerde seyrettik bu rezillikleri.Siz ne gördünüz?Hani belgeleriniz.İnsanların duygularını istismar ederek şeriatı getirmeye çalışıyorsunuz.
Geçenlerde bir arkadaş apo ile aynı tarafta oldugumuzu söyledi.Bu nasıl bir densizlik haddiniz bilmemezliktir.Bugün o sandıklardan evet çıkacak biliyorum.Bu sonucu zafer sanmayın.Ben kendi adıma varoldugum sürece Ulu Önderimiz Atatürk'ün izinden yürümeye devam edeceğim.
senınle tamamen aynı fıkırdeyız canım Atamın kurdugu cumhurıyetın ızınden sonuna kadar gıdecegım 1 ay sonra dunyaya gelıcek yavruma da herseyı anlatıp onu da tam bır turk gencı olarak yetıstırecegım Allah'ın ıznıyle... Son nefesımıze kadar bız aılece Cumhuriyetçiyiz !

E

_elmayra_

Misafir
senınle tamamen aynı fıkırdeyız canım Atamın kurdugu cumhurıyetın ızınden sonuna kadar gıdecegım 1 ay sonra dunyaya gelıcek yavruma da herseyı anlatıp onu da tam bır turk gencı olarak yetıstırecegım Allah'ın ıznıyle... Son nefesımıze kadar bız aılece Cumhuriyetçiyiz !
1 ay sonra çocuğun olacak demek.Ne mutlu sana:=)Ve ne mutlu o küçük bebeğe.Ve ne mutlu bize ki böyle insanlar yetişecek.Umutlarımız tükenmesin hiç;=)

eylülbalım

Yeni Üye
1 ay sonra çocuğun olacak demek.Ne mutlu sana:=)Ve ne mutlu o küçük bebeğe.Ve ne mutlu bize ki böyle insanlar yetişecek.Umutlarımız tükenmesin hiç;=)
amınn canım 8aylık kocaman olduk :) ıns saglıcakla onumuzdekı ay kavusuyoruz ...

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Apo konusuna gelecem. Evette çıksa, Hayırda çıksa Apo'yu kimse serbest bırakamaz onu bir geçecekler. Onu bırakmak biraz arka ister. Böyle birşeye müsade etseleler ülkemde 30.000 şehit var. Her şehit evinde 3 kişi olsa 90.000 kişi eder o zaman nolur tahmin bile edilemez yalan mıdır ?. Bunu konuşması bile saçmalık. 2.si şeriat denilmiş. Şeriat olduğu yerde demokrasi olmaz. İnsan haklarından söz edilemez. Haa bazı olaylarda mesela; tecavüz,hırsızlık,gasp vs. şeylerde şeriat kuralları uygulanabilir ama şeriat lafı girerse işin içine nerde dekomrasi derim. Evet'ti hani daha bir demokrasi içindi derim. Birgün hepimiz ölecez ve herkes yaptıklarından sorumludur. Padişah soyundan da gelsen, peygamber soyundan da gelsen herkes ahir hayatta tek. O yüzden cennet ülkemizin kıymetini bilelim. Etnik,dini ayrımcılık yapmayalım. Yunus Emre bile demiş ''Yaradılanı severim yaradandan ötürü '' diye. Anadolu insanının kişisel yapısını tek bir cümleyle açıklamış ne güzel.

AsenA_38

Yeni Üye
benim çocuklarım hem demokratik hemd eşeriatın hakim oldugu bi ülkede yetişsinler daha ne isterim ben bunu ayıp saymam gurur duyarım bu iki sisteminde nasıl yürütüldügünü ilerleyen günlerde görecegiz hep beraber
işte buna kimsenin gücü yetmez

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
%58 EVET
%42 hayır

Referandumun Galibi DEMOKRASİ Oldu Arkadaşlar.

............................... KONU KAPANMIŞTIR......................

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz