12 Eylül'de Referanduma Gidecek Olan Anayasa Maddeleri Neler Bliyormusunuz???

12 Eylül Referandumunda Ne Oy Vereceksiniz

• Evet

Kullanılan: 66 44.0%
  • Hayır

Kullanılan: 74 49.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 10 6.7%

• Kullanılan toplam oy
    150
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

_elmayra_

Misafir
Erdoğan 'Hayır' diyenlere darbe yanlısı demiş.O zamanki koşullar şimdi olsaydı ne olurdu çok merak ediyorum.Darbeyi desteklemek büyük gaflettir bana göre.

Yaşadıgım şehirde okuldan çıkarken kurşuna dizilen gençlerin hayatlarını dinleyerek büyüdüm ben.Gençleri maşa olarak kullanıp onların hayatını hiçe sayanların hiç mi suçu yok.Siz görünene bakıyorsunuz.Bu perdenin ardında çok acı yaşandı.Onların hesabını kim verecek.

AsenA_38

Yeni Üye

Aaa evet kimsenin siyasete dönüştürdüğü yok değil mi ?
Anayasa değişikliğinin iktidar partisinin projesi olduğunu , bunun iktidar partisi için bir nevi güven oylaması olacağını söyleyende siz değilsiniz zaten
Aynı soruyu ben sorayım ;
Evet gerekçemizin olması bir partiye mensup olduğumuzun göstergesi mi ?
peki ben sana siyasete dönüştürme veya sen akplisin veya herhangi bir şekilde tercihine dil uzattığım oldu mu rica ediyorum yapmadığım birşeyi yapmışım yansıtma benim ağzımdan yukarda saydığın hiç bir kelime çıkmadı

evete saygım var ama karşılığında hayıra saygı bekliyorum

sonsuz_nur

Özel Üye
bu hayır diyenlerin cogu daha anayasanın degişen maddelerini bile bilmiyolarlar sırf önyargıları için hayır diyorlar soruyorum allah aşkına kim burda yeni maddelerden haberdar??

eylülbalım

Yeni Üye
bu başlığa yazıyoruz en başından berı tabııkı de once konunun ana mesajını okuduk sahsen ben ılk burada okudum maddelerı fıkrım de bu.

AsenA_38

Yeni Üye
bu hayır diyenlerin cogu daha anayasanın degişen maddelerini bile bilmiyolarlar sırf önyargıları için hayır diyorlar soruyorum allah aşkına kim burda yeni maddelerden haberdar??
kendi adınıza konuşun ben hayır diyorum tüm maddelerden de haberdarım genelleme yapmazsanız sevinirim

sonsuz_nur

Özel Üye
buraya her ne kadar evet denılesı sekılde aktarılmıssa da benım maddeler hakkında dusuncelerım farklı.
buraya o şekilde aktarılmadı bunlar yazılı ifadeler basında böyle yayınlandıysa degiştirilemez zaten bunlarda gerçek yasalar dışarıya farklı bi şeklde yansıtılmıyor

sonsuz_nur

Özel Üye
kendi adınıza konuşun ben hayır diyorum tüm maddelerden de haberdarım genelleme yapmazsanız sevinirim
yazıdımı dogru okuduysan çogu diyorum türkçede çogu demek tamamen demek degil bilmem anlatabildimmi gebelleme yok cümlemde ;)

sonsuz_nur

Özel Üye
ewet kendi fikrin senin o maddeleri biliyoruz buraya giren kişi kusura bakmayin ama cahil insan deil politikayi sevmem ama ne o parti ne bu parti beni ilgilendirmez ben maddeler uzerinden giderek hayir diyorum
oda senin dü
şüncen bişey dyemem tabi yarın belli olcak zaten

eylülbalım

Yeni Üye
buraya o şekilde aktarılmadı bunlar yazılı ifadeler basında böyle yayınlandıysa degiştirilemez zaten bunlarda gerçek yasalar dışarıya farklı bi şeklde yansıtılmıyor
Kim tarafından yayınlandıgı bellı o zaman bu sekılde yayınlandıysa :)

sonsuz_nur

Özel Üye
Kim tarafından yayınlandıgı bellı o zaman bu sekılde yayınlandıysa :)
bu sitede yayınlanan maddeler asıl maddelerdir yalan yok inanmıyorsan ara bul yada bana gerçek maddelerin oldugu link gönder madem bunlar yanlış maddeler;)

eylülbalım

Yeni Üye
bu sitede yayınlanan maddeler asıl maddelerdir yalan yok inanmıyorsan ara bul yada bana gerçek maddelerin oldugu link gönder madem bunlar yanlış maddeler;)
aşkolsun agzımdan oyle bısey cıktımı benım yanlış madde demedım kı. Lanse edilişi bakımından konuştum sen de basına bu sekılde aktarıldı dedın. Ben bu şekilde maddeleri okuduğum halde bu kanıdayım demek istedim =)

sonsuz_nur

Özel Üye
iyi bakalım sorun yok o zman zaten evetçiler kazanacak:)

sonsuz_nur

Özel Üye
benimde demek istedigim maddeler halka en iyi şekilde yazılıpta sonra evetlerini aldıktan sonra degişmicek yani aslıl maddeler onlar burda okudukların yani

eylülbalım

Yeni Üye
bu cümleden de anlaşılıyor kı halkı yıne bölmeyi başardılar evetçiler kazanıcak hayırcılar kaybedıcek sonra ne olucak?Kupa mı kaldıracaksınız :) sonrasını hep bırlıkte zaman ıcınde gorecegız son olarak oylar yarın atılıyor daha fazla konuyu uzatmanın bı alemı yok herkes kararında emın hepımız ve ulkemız ıcın hakkımızda hayırlısı olsun dıyorum...

AsenA_38

Yeni Üye
yazıdımı dogru okuduysan çogu diyorum türkçede çogu demek tamamen demek degil bilmem anlatabildimmi gebelleme yok cümlemde ;)
anladım tabiki ama burdaki hayır diyen çoğunluk ısrarla okuduğunu söyledi ve hala gelen eleştiri okumadan hayır dediğimizi yönünde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz