2008-2009 Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Harçları - Açıköğretim Harçları

necmiyeyarar

Yeni Üye
mrb. ben aöf okul öncesi öğretmenliği 1. sınıf öğrencisiyim. harç 2. taksit ne kadar ödicem bi fikri olan var mı ?

A

alonepi

Misafir
ben bir şey sotmak istiyorum kusura bakmayın konuyla alakasız ama... ben şimdi 2. üniversite olarak 2. sınıfta okuyorum...2. sınıfın sınavları hafta içi öğleden sonra diye duydum... doğru mu acaba??? çünkü ara sınav tarihlerinde benm saat 5 te okulda vizem var yetişemeyeceğimi düşünüyorum ve üzülüyorum...

misi

Yeni Üye
1ci sınıfta kalan öğrencilerin 2.ci taksit ttutarında yazan 130 ytl ödedikleri zaman bunun içinde cari hizmet katkısıda dahilmi..
yada kalanlar cari hizmet katkısını ödüyorlarmı??

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
1ci sınıfta kalan öğrencilerin 2.ci taksit ttutarında yazan 130 ytl ödedikleri zaman bunun içinde cari hizmet katkısıda dahilmi..
yada kalanlar cari hizmet katkısını ödüyorlarmı??
O miktarın üzerine cari hizmet tutarınıda eklemelisiniz arkadaşlar. Sınıfta alın yada kalmayın cari hizmet tutarını ödemek durumundasınız.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
ben bir şey sotmak istiyorum kusura bakmayın konuyla alakasız ama... ben şimdi 2. üniversite olarak 2. sınıfta okuyorum...2. sınıfın sınavları hafta içi öğleden sonra diye duydum... doğru mu acaba??? çünkü ara sınav tarihlerinde benm saat 5 te okulda vizem var yetişemeyeceğimi düşünüyorum ve üzülüyorum...
Açıköğretimde hafta içi sınavlar olmamaktadır arkadaşım, zaten sınavlardan 1 ay önce sana sınav yeri ve saatini bildiren bir posta ulaşacaktır. Yerler belli olduktan sonra yine büro-web internet sayfasından da öğrenebilirsin.

metin_27

Yeni Üye
2003 ve 2007 de ara sınav soru ve cevapları buradan bulamadım nasıl ulaşabilirim sayfa görünmüyo sorular nasıl ulaşabilirim

zelihaA

Yeni Üye
yaa bişi soracam arkadaşlar ben açık öğretim 1. sınıfta kaldım kamu yönetimi okuyorum 2. taksit ne kadar olacak

deryali08

Yeni Üye
arkadaşlar dikey geçişle işletme hazırlık sınıfında okuyorumlisteyi inceledim bizimiçin bişey yazmıyor bizde mi aynı tarihlerde yatıracağız lütfen açıklar mısınız

sufi

Yeni Üye
bende 219 ytl ödedim sağlık kurumlarındayım arkadaşlarıma ara sınavda başarılar diliyorum:)

ofli

Yeni Üye
ilahiyat 1.sınıf 2.taksit hakkında bı bılgı goremedım bırı bana yardım edebılırmı lutfennnnnnnn:(((

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce