2008-2009 Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Harçları - Açıköğretim Harçları

A

afelay

Misafir
merhaba benim ilk yılım işlete okuorum...acaba sınava nerde nezmn gireceğimmm gibi bilgiler telefona yada maille gelckmiş sanırımmmmmmmm...fkt bemn bemn mhiçmbyre telefon nomu yada mail adresimi verdiğimi htrlamıorum....acaba bi yre girip ordnmı yapıcaz bu işlemi...

MatmazeL

Özel Üye
merhaba benim ilk yılım işlete okuorum...acaba sınava nerde nezmn gireceğimmm gibi bilgiler telefona yada maille gelckmiş sanırımmmmmmmm...fkt bemn bemn mhiçmbyre telefon nomu yada mail adresimi verdiğimi htrlamıorum....acaba bi yre girip ordnmı yapıcaz bu işlemi...
En yakın zamanda bağlı olduğunuz aof bürosuna bi uğrarsanız sorununuz daha net bi şekilde çözülcektir ;)

ekoc22

Yeni Üye
arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var 2.taksit ödemesini sınavdan sonra yapsak oluyormu sınava girmede problem çıkarmı?????

nuraymörv

Yeni Üye
bir sorun olacağını düşünmüyorum istersen aöf bürosunu arayabilirsin onlar bilgilendirir seni...

merveg

Özel Üye
Bilen okusa bile cevap vermez,dikkate alan yok nasıl bir site daha doğrusu duyarsızlık anlamış değilim.Soğuk bir ortamı var yardımlaşma denilen olay bu sitede sıfır o yüzden üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum.Daha güzel siteler var emin olun.Bin pişmanım..Bu benim şahsi görüşüm kimsenin herhangi bir şekilde savunmasına lüzum yok.Naçizane...
arkadaşım bence çok haksızlık ediyosun.burda arkadaşlık ilişkileri gerçektende çok güçlü.hemen arkadaşlık kurmak istemene bişey diyemem ama herşeyi zamana bırakırsan sende şu sözüne pişman olacaksın bence.ayrıca arkadaşlar elimizden geldiğince yardımcı olmaya da çalışıyoruz.umarım düşüncelerin değişir.kolay gelsin başarılar

wake_up

Yeni Üye
arkadaşım bence çok haksızlık ediyosun.burda arkadaşlık ilişkileri gerçektende çok güçlü.hemen arkadaşlık kurmak istemene bişey diyemem ama herşeyi zamana bırakırsan sende şu sözüne pişman olacaksın bence.ayrıca arkadaşlar elimizden geldiğince yardımcı olmaya da çalışıyoruz.umarım düşüncelerin değişir.kolay gelsin başarılar

Buraya gelme amacım yeni arkadaşlıklar kurup,sosyal çevremi genişletmek değil.Bu amaçla da kimse böyle bir siteye üye olmaz diye düşünüyorum.Olması gerekenlerden bahsettim ve saygı çerçevesinde bunları dile getirdim.Bu mevzuda kapanalı bayağı oldu,tatlıya bağladık.Taktir edersinizki bir daha kapanmış bir mevzuyu açmanın lüzümu yok...Pişmanlık konusuna gelince,şuan bir sorunum yok,halledildi dedim dolayısıyla pişman olunacak bir durumda yok.Temennileriniz için çok teşekkür ederim.Sitedeki tüm arkadaşlara içinde sizede ben de başarılar diliyorum...

fatos8886

Yeni Üye
:) teşekkürler biraz geç yatırıcam malesef de bi bilgi alamadım bürodan da merak ettim tekrar teşekkürler

nazlımyar

Yeni Üye
arkadaşlar ben sosyal bilimler 2. sınıfım ve harç parası ilk dönem 245 TLyatırmıştım heralde 2. dönem harç parası daha az ödücem diye hiç sorun etmemiştim geçende bankaya kayıt için gittiğimde 238 TL demezmi şok oldum ya
hayır anlamadığım zaten aöfün verdiği kitaplardaki bilgiler malüm bence aöfte bazı şeyler değişmeli mesela isteyen almalı kitapları ne ya bu resmen soyuluyoruz bizimde örgün okuyanla aramızda ne fark var artı bizim dersler daha ağır daha zor valla çok morelim bozuldu sınav öncesi...........

MatmazeL

Özel Üye
arkadaşlar ben sosyal bilimler 2. sınıfım ve harç parası ilk dönem 245 TLyatırmıştım heralde 2. dönem harç parası daha az ödücem diye hiç sorun etmemiştim geçende bankaya kayıt için gittiğimde 238 TL demezmi şok oldum ya
hayır anlamadığım zaten aöfün verdiği kitaplardaki bilgiler malüm bence aöfte bazı şeyler değişmeli mesela isteyen almalı kitapları ne ya bu resmen soyuluyoruz bizimde örgün okuyanla aramızda ne fark var artı bizim dersler daha ağır daha zor valla çok morelim bozuldu sınav öncesi...........
Yapıcak bişi yok malesef:(
Son gune kadar ödeme yapmazsanız Faiziyle ödemek durumunda kalırsınız üstelik..

colpanci

Yeni Üye
2. taksidi 27 şubattan sonra yatırmamın herhangi bir sakıncası var mı? aylık faiz ekleniyormuş üstüne sanırım.aylık faiz miktarı ne kadar bir fikriniz var mı? bir de bu 2. taksidi en son ne zamana kadar yatırmalıyım? yani sınavlardan sonra yatırsam olur mu:)?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,731
Son üye
Linksysfvy