2008-2009 öğretim yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Kayıt Yenileme Duyurusu ( Kılavuz Konu içinde Ektedir ) 13.11.2008

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
evet arkadaşlar kılavuzlar geldi mi??? cvp lütfen....
Gönderilmeye başladı ama kısım kısım geliyor. benimki de gelmedi henüz. Zaten kayıt yenileme klavuzuna pek de ihtiyaç yok esasen.. bankaya ödemeyi yaptığın an kayıt yeniletmiş sayılıyorsun

_ajan_

Yeni Üye
bankaya parayi yatirdigimiz zaman dekontu buroya goturmeye gerek var mi yada buro ile isimiz var mi ???

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
bankaya parayi yatirdigimiz zaman dekontu buroya goturmeye gerek var mi yada buro ile isimiz var mi ???
Eğer bir üst sınıfa geçmişsen kitapları almak için mecburen aof bürosuna gitmen gerekir ama sınıf tekrarı varsa büroya uğramaya gerek yok parayı yatırdığın an kayıt yeniletmiş sayılırsın

_ajan_

Yeni Üye
onlarin verdigi kitaplari almak zorundamiyiz ??? ben istemiyorum onlarin verdikleri kitaplari yardimci kitaplardan calismak istiyorum bir zorunluluk yok dimi ?

nuisance

Yeni Üye
mrb arkadaşlar ben işletme 3.sınıfı tekrar okuyacam kayıt yenileme tarihleri nezaman?ayrıca internetten basvuru mu yapcam yoksa bankaya ücretini mi yatırcam?

mamela

Yeni Üye
kayıt yenileme tarihi 24 kasım-22 aralık internetten değil arkadaşım bankaya para yatırman gerekiyo

E

_elmayra_

Misafir
bana klavuz gelmedi.dağıtılmaya başlandımı acaba klavuzu eline ulaşan var mı?bütünleme sonucumda gecen hafta geldi daha.

Linsey

Özel Üye
Şu anda daha dikey geçiş yapacakların kayıtları başlıyor , kayıt yenilemeler için daha var,Klavuzlar gelir;)

eda_11

Yeni Üye
Ya iyi günler bende 1 .sınıf abnkacılık ve sigortacılık bölümündeyim 3 dersten kaldım şimdi bütün derslerem mi sınava girecem kayıt yenileyince.

jojo

Yeni Üye
Ya iyi günler bende 1 .sınıf abnkacılık ve sigortacılık bölümündeyim 3 dersten kaldım şimdi bütün derslerem mi sınava girecem kayıt yenileyince.
mrb eda;) bütün derslere değil sadece kalmış olduğun o, 3 derslerin sınavına gireceksin..

servivor_050

Super Moderatör
Bölüm:
İktisat
Ewet _ajan_ gelmesini bekliyoruz ama hiçbir hareketlilik yok.Galiba gelir yakında(umarım:D)

jojo

Yeni Üye
bana da gelmedi daha nie bu kadar geçikti anlamadım:S bende yakında geleceğini umuyorum;)

By_tr

Özel Üye
bizi unutmasın bunlar :p
gelen varsa sölesinde bizde çaresine bakalım :d

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar