2008-2009 öğretim yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Kayıt Yenileme Duyurusu ( Kılavuz Konu içinde Ektedir ) 13.11.2008

Linsey

Özel Üye

DILEK3

Yeni Üye
Arkadaşlar aklıma takılan birşey var.ben bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf tekrarı yapıcam.bankacılık 2 yıllık oldugu için benim 4 yıl içinde okulu bitirmem gerekiyo degil mi? ondan sonra aöf den atıyolar mı?beni bu konuda aydınlatır mısınız?teşekkür ederim.

Linsey

Özel Üye
Arkadaşlar aklıma takılan birşey var.ben bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf tekrarı yapıcam.bankacılık 2 yıllık oldugu için benim 4 yıl içinde okulu bitirmem gerekiyo degil mi? ondan sonra aöf den atıyolar mı?beni bu konuda aydınlatır mısınız?teşekkür ederim.

Merhaba,Hayır atmıyorlar,Sadece öğrencilik haklarından yararlanamıyorsunuz,
Paso vb.;)

DILEK3

Yeni Üye
mili teşekkür ederim ben kaydımı yenileticem büroya gitmeye gerek yokmuş sadece bankaya para yatırmamız yeterliymiş ama ögrenci kimlik kartımda 2007-2008 bandrolü var bu degişecek mi?çünkü kartta (ilgili ögretim yılının bandrolü bulunmayan kimlikler gerçerli değildir) diye yazıyo.

Linsey

Özel Üye
mili teşekkür ederim ben kaydımı yenileticem büroya gitmeye gerek yokmuş sadece bankaya para yatırmamız yeterliymiş ama ögrenci kimlik kartımda 2007-2008 bandrolü var bu degişecek mi?çünkü kartta (ilgili ögretim yılının bandrolü bulunmayan kimlikler gerçerli değildir) diye yazıyo.

Evet bankaya para yatırarak kaydınızı yeniletmiş olucaksınız,
Bandrol için açıköğretim büronuza gitmeniz gerekiyor, Bu işlem sadece orda yapılıyor;)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Akademik danışmanlık hizmet takvimi duyurulduğu an forumumuzdan öğrenebilirsiniz..

ybk1988

Yeni Üye
selamlar ben 3. sınıfa geçtim ama alttan da iki ders kaldı ne kADAR ÖDEYECEĞİM HARC BİLMİYORUM BİLEN VARSA BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?

jojo

Yeni Üye
arkadaşlar nerde kaldı yaa bu kılavuzlar??geçen yıl hemen verildiydi postaya.. zaten haftaya kayıt başlıor.muhtemelen kayıtta verecekler kılavuzları..ekstradan para çıkmasın die..

incekaracanan

Yeni Üye
arkadaşlar benim kayıt klavuzum geldi zarfta mavi form vardı doldurulması gerekiyomuş önceki kayıt yenilemede de fom geliyormuydu.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz