Açıköğretim İlahiyat Önlisans Bölümü

fatihuðurlu

Yeni Üye
bende ilahiyat 1. sınıf sorularını istiyorum sadece temell bilgi teknolloji sorularını bulabildim ne yapabiliriz?

ZEYNEP_

Yeni Üye
Lütfen Biri Bir Kayanak Yazsin Kimse Sorulari Bulamiyor

hannibal

Yeni Üye
arkadaşlar ben yeni üyeyim ilahyiyat cıkmış soruları hakkında yardımcı olabilirmisiniz

yoldaþk

Yeni Üye
Anlaşılan hiç kimse ilahiyat 1 sorularını bulamıyor benim gibi.bir de ben ricada bulunayım ilgililere; lütfen sorulara ulaşmamızı sağlayııınn.

hannibal

Yeni Üye
arkadaşım bulabilirsen beni de haberdar edebilirmisin ilahiyat sorularında

mcelalcimen

Yeni Üye
sitede tek taraflı çalışma mı var anlayamadım ki?ne 1.sınıf ne de 2.sınıf soruları veya deneme sınavlarını bulamadım.ilahiyat programı öğrencileri de ben de dahil bi çalışma yapmamız lazım anlaşılan!kolaylıklar arkadaşlar...

kraldadaþ

Yeni Üye
yok ilahiyat sorularını saklamışlar sanki yaww kimse bulamıyoo :S

berire

Yeni Üye
yaaa soruları göreyim diye girdim ama........
malesef herkes yardım istiyor...
bari birbirimize dua edelim...
ALLAHIN YARDIMI HEPİMİZİN ÜZERİNE OLSUN İNŞALLAH.
slm ve dua ile arkadaslar.....
tabi bu arada bulan biri olursa bana da haber edin olur mu :))))

zerdali

Yeni Üye
arkadaşlar bende ilahiyat fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim,çıkan sınav sorularını bulamıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

pehlivan1984

Yeni Üye
arkadaşlar bana 1i sınıf açıkogretim soruları gerek. günlerdir arıyorum ama bulamadım. varmı acaba bulan. bi yardımcı olsanız abi yaw.... şimdiden teşekkürler...

neemosh

Yeni Üye
arkadaslar sınav sorularını bulmak imkansız gibi ama bir istede cıkan soruların benzerleriyle test yapılıyor oradan sorulara bakınız..
http://eogrenme.aof.edu.tr

gülhilal

Yeni Üye
aöf ilahiyat bölümünün islam düşünce tarihi dersinin soru ve cevaplarını nasıl bulabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

kerem56

Yeni Üye
selamun aleykum dostlar ilahiyat birinci sınıf sorularını nerden bulabiliiz

kerem56

Yeni Üye
arkadaşlar yokmu 1.sınıf soru ve cevapları

Muamma

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,öncelikle hayırlı cumalar...
Ben sorularımın yanıtlarına ulaştım çok şükür:)...Şöyle ki; www.anadolu.edu.tr sitesine giriyorsunuz.Yukarıda "Açıköğretim" bölümünden,"e-öğrenme portalını" tıklıyorsunuz.Portallardan birini tercih edip tıkladığınızda,açılan sayfada istenen yere tc kimliğinizi yazarak oturum açıyorsunuz.Sonra,"Fakülte seçiniz" bölümünden "Sınav Soruları" seçeneğini tıklıyorsunuz,sonra "Bölüm seçiniz" bölümünden "2007-2008 öğretim yılı" seçeneğini tıklıyorsunuz,daha sonra "Ders seçiniz" bölümünden de "2007-2008 ara sınavı" seçeneğini tıkladığınızda sayfa açılacaktır ve oradan da sizi yönlendirecektir.Açılan sayfada "e-kitap" a tıkladığınızda ,önce bölümünüzle ilgili "kitapçık kodunuzu" bulmanız gerekiyor.İlgili koda tıkladığınızda da,sorular direk karşınıza soru kitapçıları olarak çıkıyor.İlahiyatlar için kitapçık kodları şöyle: [İlahiyat 1.sınıflar için;1.Oturum (1151),2.Oturum (2151)...İlahiyat 2.sınıflar için;3.Oturum (3251),4.Oturum (4251)...] Bu kodlardan sizinle ilgili olanlara tıklayın.Sorular sizindir..Ve sorularınızın cevaplarına da,"Cevap Anahtarı" bölümüne tıkladığınızda çıkacaktır.Yalnız her dersin kodu farklıdır.Cevap anahtarının yanındaki kodlardan,derslerinizin ilgili kodlarına bakıp karşılaştırınız.Gerçi yapmış olduğum tüm bu açıklamaları "Açıklama" bölümüne tıklayarak bulabilirsiniz.Size tavsiyem,sayfa açıldığında ilk bakmanız gereken kısım "Açıklama" bölümüdür..Ordan sizi yönlendireceklerdir..
İnşallah yardımcı olabilmişizdir..Arkadaşlar,dilerim herkesin hakkında en hayırlısı ve en güzel sonuçlar olur..Ayrıca finallerde de,tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah..Tüm güzellikler sizinle olsun..:)
Dua ile...

elifymr

Yeni Üye
ılahıyat 2.sınıf ara sınav soruları hatırlayanlarda dıgerlerını yazsan boylece soruların hepsı elımızde olsun
1-allahın zatından sıfatlerından bahseden ılım
kelam
2-ısbatıyyenın kurususu
cuneyd el bagdadı
3-asagıdakılerden hangısı ısbatıyyenın prensıplerınden degıldır
mahv
4-mutezılenın ıman esaslarından degıldır
mutezılenın ıman esasları bunlardı:
TEVHID
ADALET
VAD VE VAID
EL MENZILE BEYNEL MENZILETEYN
EL EMRU BIL MARUF VEN NEHYU ANIL MUNKER
5-

Muamma

Yeni Üye
Estağfirullah elifymr kardeşim...Ne demek kardeşim:),bildiklerimizi paylaşalım ki tüm arkadaşlar istifade edebilsinler..Tüm güzellikler paylaştıkça çoğalır ve bereketlenir..Âcizâne yardımcı olabildiysek ne mutlu bize:)...
Allah'a emanet olunuz...Dua ile...:)

elifymr

Yeni Üye
gercekden cok faydalalı oldu o verdıgınız bılgıler,kendı adıma konusmak gerekırse,ben pek fazla kımsenınde bundan haberı oldugunu sanmıyorum.kac senedır aöf okuyorum boyle bırseyden haberım yokdu mesela.ayrıca ben o dedıgınız sayfaya 3-4 gundur ulasamıyorum.neden olabılır bı fıkrınız warmı?tesekkurler...

elifymr

Yeni Üye
ya rica etsem bilgisayarına indiren warsa bana yollayabılırmı soruları

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728