Açıköğretim İlahiyat Önlisans Bölümü

A

aatep

Misafir
ilahiyat

arkadas aranız da ilahıyat 3 e gecmek için ne gerekıyo bılen var mı ben 2. sınıfı okuyorum da dersler super 3 nasıl gecırım.dgs ile oldıgunu blıyoum ama hangı bolımde ne kadar soru cozmem lazım acıkca nasıl gecılıyo yardımlarınızı beklıyoum

eyup

nar-ı_beyza

Yeni Üye
slm arkadaşlar 2.sınıf ilahiyat okuyorum.şu an a kadar çıkmış olan arapça sorularına nerden ulaşabilirim lütfen yardımcı olun.bu arada ben bir site duydum onlinearabic.net
bu sitede sorular yayınlanıyormuş ama ulaşamıyorum bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum.
selam ve duaM ile..

imamhatipli571

Yeni Üye
evet bende ilahiyat ikinci sınıf sorularını bulamadım bulan Allah rızası içinn yardımcı olsun şimdiden Allah razı olsun....

sirinyunus

Yeni Üye
ben sitelerde dolaşan arkadaşlara sesleniyorum elinizde ilgili döküman varsa lütfen paylaşınız. Sizlere yardımcı olalım.

imamhatipli571

Yeni Üye
selamun aleyküm ya ben anlamadım yukarıdakiler 2.sınıf sorularımı şimdi?aydınlatırsanız sevinirim Allah razı olsun şimdiden

eken42005

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben yeni üye oldum ilahiyat ikinci sınıf çıkmış soruları nerden bulabilirim acaba

A

akfum69

Misafir
es.alk.ilahiyat 1.snf.din hizmetlerinde iletişim ve halkla ilişkiler dersinin önceki yıllardaki ara sınav sorularını nereden bulurum, yardımlarınız için teşekkürler

A

arabellara

Misafir
slm arkadaşlar bana din hizmetlerinde halkla ilişkiler kitap özeti lazım bilen varsa el-aman diim.o nasıl kitap öyle yaa kafayı yicam oku oku oku aynı şey sonra ünite sonu özetide beş satır bu ne yaa:eek:

rumeysa81

Yeni Üye
ılahıyat 2.sınıf oncekı senelerde cıkmıs butun derslerın soru ve cevaplarını toplu halde nerden bulabılırım yardımcı olursanz sevınırım

yasin38

Yeni Üye
2.sınıf arapça dersinin çıkmış tüm soruları gerekli yardım edersseniz sevinirim

hfzali

Yeni Üye
ilahiyat 1 ve 2nin arapca vıze sorularını 2000 2008 e kadar ihtiyacım var
bekilyorum

hiranurrr

Yeni Üye
Slm.arkadaslar 1.sınıf gercekten cok kolay sorulara ıhtıyacınız olacagını sanmıorum bende yenı uye oldum ve 2.sınıf ılahıyattayım emın olun 2.sınıf daha bı zor 1.sınıftan:d allahın ıznıyle gecersınız...

hiranurrr

Yeni Üye
Bu arada 2.sınıf arasınav sorularaını beklıorum sızlerden :)

H

-hülya-

Misafir
slm arkadaşlar ilahiyat 2. sınıf sorularını nasıl bulurum lütfen yardm edin

meryemnur

Yeni Üye
ben açııögretim ilahiyat önlisans ara sınav sorularına ulaşamıyorum yardımcı olur musunuz özellikle arapça sorularına...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz