Açıköğretim İşletme Öğrencileri...

• Konbuyu başlatan MaLee
  • Başlangıç tarihi
Ý

ÝNCÝ

Misafir
Slm Yardim

Herkese slm.Ben işletme 2. sınıfım.En zor dersler hangileri 2.sınıfta sizce?
MRBALAR YA BENDE İŞLETME 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM SEN 2.SINFA GEÇTİĞİNE GÖRE 1.SINIF ARA SINAV VEYA BÜTÜNLEME VİZE GİBİ SOULAR VARDIR BANA YARDIM EDERMİSİN.ÇIKMIŞ SORULAR MUHAKAKİ HATIRLIYOSUNDUR BANA YAZARSAN SEVİNİRİM.YANITINI BEKLİYORUM.

A

ahmetozdemir7078

Misafir
slm arkadalar. Bende yeni kayıt oldum .ben 3 sınıfa geçtim işlallah işletme bölümünü bitirecegim. Ha bu arada devlet memuruyum benim için ne kadar önemli oldugunu vurgulamak için. Siz açıköğretimli arkadaşlarada başarılar diliyorum.Site sahibinede ayrıyeten teşekkür ediyorum.

A

asu_06

Misafir
Arkadaşlar merhaba,
Ben ASU sitenizi bugün gördüm ve hemen üye oldum.Gerçekten çok faydalı bir site.Ben KÜTAHYA DPÜ Y.M.O MUHASEBE mezunuyum.Şuanda İŞLETME 3 SINIFA DİKEY GEÇİŞ yaptım.İnşallah burada da başarılı olurum.AÖF de okuyan arkadaşlardan çalışma teknikleri rica ediyorum.Şimdiden çok teşekkürler.HERKESE BAŞARILAR.

brsvc

Özel Üye
MERHABA ASU HOŞGELDİN ARAMIZA.... Bende senin gibi dikey geçiş yaptım şuanda 4. sınıftayım yardımcı olabileceğim bişi olursa forumda qaylaşırabilirz. başarılar

kelepçe

Yeni Üye
Mrb İnci sana yardımcı olmayı tabi isterim ama sorular inan ki aklımda yok çoktan unutmuşum.Eminim sende hatırlamak istemezsin:)Ben sınavlara hazırlanırken yardımcı kitaplardan çalıştım ve o kitaplardaki sorulardan çıkanlar çok oldu sınavda.Aa bu arada 1.sınıfı geçtim ama matematik ve muhasebeden kaldım.İnş.vericem bu yıl onları.Herkese olduğu gibi sanada başarılar yinede yardımcı olabileceğim bi konu olursa seve seve..

halilhalil

Yeni Üye
3.sınıf işletme sorunlarını..düzgün bir şekilde VİZE . arasınav .BÜT DİYE AYIRAN bir arkadaşa yokmu.iceberg bu konuda herkese yardımcı olmuş ..benim gibi isteyenlerin bir çogu kendi alanlarındaki derslerin soruları ve cevaplarıdır.bunun için sizden bilgi almak .gerçekten güsel birşey .emeginize elinize kolunuza göslerinize saglık ıceberg..bu konuda umarım bizi aydınlatırsınız..teşşküler.halilhalil

young_rep

Yeni Üye
merhaba arkadaslar bende yeni üye oldum .siteye bi arkadaşın tavsiyesi ile.cok güzel. teşekkürler

jedifoster

Yeni Üye
arkdaşlar merhaba bende dn üye oldum ve site mükemmel paylaşımlar çok güzel herkese selamlar tekrar görüşmek üzere

jedifoster

Yeni Üye
arkdaşlar birde sınavlara nasıl çalışabılırım 2 sınıftayım şuan bol bol soru çözsem faydası olur mu acaba;şimdiden teşekkürler

sweetsacrifice

Yeni Üye
selam bgun uye oldum,ders notlarını almak ıcın :D işletme ıkıdeyım :)

YYY

Yeni Üye
elinizde olan3.sınıf işletme derslerinin soru ve cevapları varsa bana yollayın

tulaygulsu

Yeni Üye
ben işletme 2.sınıf harıl harıl ders çalışıyorum [/B
]

**PANDORA**

Özel Üye
Slm Arkadaşlar Işletme 4.sinifm Elimdede 3.sinif Için Değerli Notlar Var.ilk Firsatta Yazmaya çalişiyim Ama Işten Hiç Firsat Olmuyo Inanin.
Diyeceksinizki Niye Söylüyosun Ozaman:)
Sizde Haklisiniz..

melek1988ekim

Yeni Üye
;)Merhabalar.BENDE yeniym site harika.işletme 1.sınıfım aynı zamanda öss ye hazırlanıyorum şansiniz bol olsun

frht_frht

Yeni Üye
ben istanbulda oturuyorum adım ferhat işletme 1.sınıfa bu sene kayıt yaptım.ALLAH cümlemizin yardımcısı olsun...

ebruuu

Yeni Üye
merhaba ben 1. sınıfm henüz ve işletme 4 yıllık okuyorm bölümümü çok seviyorm

**PANDORA**

Özel Üye
Slm Arkadaşlar Hoşgeldiniz Hepinize şimdiden Başarilar.

B

BARIÞALPEREN

Misafir
Slm Arkadaşlar Bende 3 ncü Sinif Işletme 4 ncü Sınıf Arkadaşlar Hani şu Ellerindeki Notları Yazarsa Sevinirim(Halime mümkünse)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,734
Son üye
Irrigationerr