Açıköğretim İşletme Öğrencileri...

• Konbuyu başlatan MaLee
  • Başlangıç tarihi

ibrahimdo

Yeni Üye
mrb bende bu yıl aof işletme den mezun oldum şeref öğrencisi başarı belgesi alarak mezun oldum. arkadaşlar sistemli çalışalım ve isteyelim azim edelim allah yardımcımız olur yeterki gayret hedi kalın sağlıcakla herkese başarılar bütünlemeye kalan arkadaşlarada başarılar sıcakta ders hiç çekilmiyor haberiniz olsun

sanko86

Yeni Üye
@ibrahimdo

Gözünüz aydın verdiğiniz bilgiler güzel teşekkürler.
Allah bizede nasip eder inşallah.

sibel_123

Yeni Üye
aynen bende bürö yönetimini bitirdim işletmeye geçiş yağıcam galiba

sanko86

Yeni Üye
Başarılar dilerim yolunuz açık olsun.

yasminb

Yeni Üye
Slm Bende Yasmin Bu Yıl Işletme 3.sınıf Olcak Hayırlısıyla Myo Mezunuyum.simdiden Herkese Basarılar

ksbjk67

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bende bu sene yeni kayıt yaptırıcam ama bitirememekten korkuyorum kayıt yaptırsammıı yaptırmasammı arasında kaldım rica etsem bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı ???

A

amonamarth

Misafir
Aynen bende bu sene kayıt yaptırıyorum adım murat gerçi ben yurtdışı eğitimine başvuracam bıu sene dawetiye gelmedı ama hayırlısı :D

esmasun

Yeni Üye
selam arkadaşlar bende az önce üye oldum bu siteye bilgisayar tekn. ve prog. bölümünden bu sene mezun oldum.bende açıkögretime kayıt yapmak istiyorum.harc ücretleri ne kadar acaba ögrenebilirmiyim?

öznur31

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben 4. sınıfa geçtim.... yalnız maliyet muhasebesi kaldı büte. yardım edebilir misiniz.

hicranyurekli

Yeni Üye
s.a ben osman yüksekokuldan geçiş yaptım bu sene 2.sınıfı okuyorum....3 dersten kaldım bütlerde Allah izin verirse birini daha geçip en aznında 3.sınıfa geçmeye çabalıyorum..

jojo

Yeni Üye
mrb arkadaslar:) bende 4 e tamamlamak için işletme okuyacağım. kimler acaba sağlık kurumları işletmeciliğinden önlisans dip. alıp işletme 4 e tamamlayan var mı acaba?

crazyfalcon

Yeni Üye
slm ben kocaeli myo end.elektronik mezunuyum.İşletme Açıköğretim 1.sınıfı geçtim sorunsuz.2'ye adım attım.Bütlere girecek arkadaşlara başarılar.

maviss24

Yeni Üye
merhaba ben işletme 1.sınıf öğrencisiyim geçmiş yıllara ait bütünleme sorularına çalışsam yeterli lur mu? eğer olursa soruları nerede bulabilirim..

fakkiz

Yeni Üye
slm arkadaslar ben pamukkale h.m.y.o bankacılık bölümü mezunuyum dikey gecişle açıköğretime kayıt yaptırdım 3. sınıf bitti sayılır 2 dersim kaldı ben finaldeki soruları arıyorum belki bütte ona yakın sorular cıkar diye soruları gözden geçirecem ama bi türlü soruları bulamıyorum bulduklarımıda acamıyorum bana yardımcı olursanız cok sevinirim

sibel_123

Yeni Üye
deniz bende büro yönetimi mezunuyum bende kararsızım acaba işletme iktisatmı yazsam diyee

fakkiz

Yeni Üye
slm arkadaşlar bende pamukkale ünü. h.m.y.o. bankacılık bölümünden işletme 4. sınıfa gectim inş. bitecek...

alemciler

Yeni Üye
slm arkadaşlar bende 3. sınıftan 4. sınıfa tek dersten sorumlu geçtim bakalım 2008-2009 öğretim yılı bizlere neyi getirecek. Şu maliyetide bir geçebilsem :rolleyes:offfffff offfff Aslında pekde zor değilmiş ama hiç çalışmadan girince demek böyle oluyor tökezledik yine

**PANDORA**

Özel Üye
deniz bende büro yönetimi mezunuyum bende kararsızım acaba işletme iktisatmı yazsam diyee

mrb bende büro yönetimi mezunuyum işletmeye geçtim büt sonuçlarında mezuniyeti bekliyorum.. bitti inşlh. iktisata geçen arkadaşlarım da oldu ama işletmeyi tavsiye ederim....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt