Açıköğretim Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Bölümü

melekkýz

Yeni Üye
merhaba ntdemir:
aslında tamda senin açıklamandaki gibi veterinerlik ve özellikle hayvancılıkla ilgilenenlere göre bir bölüm.kesinlikle bu bölümü okumanı tavsiye ederim. bilmediğim o kadar değişik şeyler öğrendim ki. veteriner bilgisine çok yakın .özellikle hayvan besiciliğinde çalışıyorsanız çok yararlı olacaktır. dersler o kadarda çalışma hayatını etkilemez. sadece kitaplara çalışman yeterli olacaktır..

ntdemir

Yeni Üye
Merhaba Melekkız.Çok teşekkür ederim.Umarım en yakın zamanda bir iş edinirsiniz.:)
Ben de programa katılma fikrimi kesinleştirdim.Dilerim sizin gibi zorlanmadan bölümü bitirip bilgilerimi geliştiririm.Artık zorlandığımda sizden yardım bekliyorum.Tekrar teşekkürler.

konca

Yeni Üye
merhabalar ben veteriner lab 1 . sınıf öğrencisiyim bende yardım istiyorum çıkmış sorular ve ders notları olabilir az zamanda çok işler yapmam lazım

karabey65

Yeni Üye
Önceki sınavlardaki çıkmış soruları neden paylaşmıyorsunuz arkadaşlar.
Aksi halde bu forumun hiç gereği yooooooookkk..........

A

armaðan

Misafir
haklısın arkadaşım bende onun için üye oldum ama yeterli bilgi yok
neden cvp yazmıyosunuz sayın moderatörler yoksa en baştan yok yazın
başka bölümlerin soruları var yoksa yazın bizde bilelim

co1era

Özel Üye
öncelikle bildiğimiz sorulara cvp veriyoruz
yanlış bilgi vermemek için susmak en iyisidir
cvp bilen mod veya uyeler paylaşıcaktır

~DaÝsY~

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar
bende laborant veteriner sağlık bölümünde okuyorum & son senem umarım bu sene biter işallaahhh:rolleyes:
SORU?
=>bu bölümün dikey geçiş sınavı hakkında bilgisi olan var mı?
_yani :confused:
*ne zaman olur?
*sadece veterinerlik bölümüne mi geçiş yapılabiliyor?

bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun
:confused: :confused: :confused: :confused:
bide bu bölüm mezunlarının çalışma alanları nereler???
*mezun olunca iş bulabilecekmiyiz??
yardımcı olursanız sevirim:)

herkese başarılar

melekkýz

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar ....çoğu arkadaşlar çıkmış sorular hakkında bilgi istiyor fakat bu imkansız ....elimde olsa seveseve verirdim. daha önce belirttiğim gibi kolaylıkla bitirmek istiyorsanız elinizde ki kitapları çok iyi çalışmanız gerek.bunu abartmadan yapınız sonra bilgiler birbirine karışıyo. gelelim diğer sorulara: geçiş hakkı olmadığını biliyorum bende merak edip araştırmıştım zamanında... birde iş konusu o kadar kolay olmuyo..tecrübelerime dayanarak söylüyorum.özellikle sağlık lisesi mezunları daha şanslı bu konuda. bu bölümle alakalı bir işte çalışıyosanız size avantaj sağlar.. tarım il müdürlükleri bu bçlüm için ideal. tabi adamınız olurda girebilirseniz :) [

herkese başarılar....umarım iyi bir yıl geçirirsiniz..

feslegen

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar. ben çok çalışıyorum ama kaynak kitap olmadan olmayacağına inanıyorum ama bakalım herkes için hayırlı olur inşallah başarılar benden

LadyPINK

Yeni Üye
Bu bölümü bitirenler sadece veterinerlik bölümüne diyer geçiş yapabiliyor.

melek43

Yeni Üye
arkadaşlar bende deneme sınavı çözmek istiyorum nerden yapıcaz bilmiyomyardım edin lütfen

sedam

Yeni Üye
ben laborant ve veteriner bölümündeyim ilk yılım ve murat yayınlarından çıkar diyolar genelde aldım ona çalışıyorum doğrumu hareket ediyorum lütfen cvpp yönlendirin

1

123

Misafir
merhaba arkadaşlar, ben 1 sınıftayım ama birtürlü geçmiş dönemde çıkmş veterinerlik ve labaratuvarlık bülümüyle ilğili sorulara ulaşammıyorum .

memleket

Yeni Üye
Iyi Günler Bu Bölümün Ara Sinav Sorularini Nereden Bulabilirim

nusnus

Yeni Üye
bende laborant ve veterinerlik 1. sınıf öğrencisiyim
iktisat işletme derslerinin ders ve sınav soruları var da neden laborant ve veterinerlik dersinin çalısma soruları yok arkadaşlar?
şayet varsa biri bana yardım edebilir mi????

~DaÝsY~

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar sınava çok aaz kaldı.:confused:
bazı arkadaşlar önceki sınavlarda çıkmış sorular istemişler.
bunu aöf e_öğrenme portalından kolaylıkla edinebilirler yapmanız gereken sadece kimlik no nuzu girmek ((aöf öğrencisiyseniz zaten kayıtlısınızdır yok ben kayıtlı değilim sadece hangi bölümde hangi ders var gibi bilgiler ögrenmek istiyorum derseniz onunda kolayı var "konuk" yazarak oturum açabiliyosunuz arkadaşlar))
http://eogrenme.aof.edu.tr/Giris.aspx?ReturnUrl=%2f
arkadaşlar bu linkten 1999_2000 den itibaren bütün ara sınav ,bütünleme yılsonu sınavlarına bakabilirsiniz. sadece sınav değil dersin künyesi, e_kitap, e_televizyon, e_sınav, e_danışmanlık... gibi özelliklerindende yararlanabiliyorsunuz.
herkese bol bol başarılar diliyorum umarım sınav soruları kolay olur:)

berkan

Yeni Üye
Arkadaşlar herkes farklı şeyler yazıyo lütfen doğru ve emin bilgiler verin

berkan

Yeni Üye
bende 1. sınıf öğrencisiyim ve sizlerden bilgi almak istiyorum mezuniyet sonrası nerelerde çalışa biliyoruz bilen arkadaşlarımdan mesajıma cevap bekliyorum

MÝRAYÝMM2004

Yeni Üye
veteriner teknikerliği ders özetleri satıyorum ilgilenenler okusun lütfen

Merhaba Herkese Ben Elif çelik Veteriner Teknikeriyim Bende Bölüme Ilk Kayit Olduğumda Ve Ilk Sinava Gidirdiğimde Yapamayacağimi Sandim Başta Sadece Kendim Için Ders çalişmak Amaçli Olarak özet çikarmaya Başladim Sonra Netten De Yararlanarak Daha Kisa Ve öz Hale Getirdim özelerimi Iki Yildanberidir De Bu Bölümde Okuyan Arkadaşlara Net Ortaminda Satiyorum Emek Verdim çok Ve Iyi Bir Iş çikardim Bunu özetleri Alip Geçenlerden De Duymak Hem Grur Verici Hem Sevindirici Birinci Ve Ikinci Sinifa Ait Tüm Derler Mevcuttur Mail Adreimi Veriyorum Ilgilenen Arkadaşlar Ulaşsin Lütfen 20 Ytl Aliyorum 1. Sinifin Tüm Dersleri Için(2. Sinif Içinde 20 Ytl )yani Düşünürseniz Bi Sene Sinifta Kalip 500 Ytl Yatirmakdan Daha Karli görüşmek Isteyen Ler Için Mail:elifcelik1981@hotmail.com ((bu arada sağlık sektöründe çalışmıyorum sohbet etme amacı ile eklemeyin lütfen özet alıcaklar eklesin ))

berkan

Yeni Üye
slm arkadaşlar bende 1. sınıftayım ve bu bölümle merak ettiğim şeyler var bana yardımcı olursanız sevinirim bu bölümde 2. sınıfta okuyan arkadaşlarım staj varmı var diye duydum bilen arkadaş varsa cevap bekliyorum şimdiden tşk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz