açıköğretim sınavlarına örtülü girilebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rsl

Yeni Üye
aynen sormak istediğim şey buydu

"başörtüsüyle giriliyormu siz biraz daha tecrübelisiniz sınavlara daha çok girmişsiniz böyle bir şeye şahit oldunuzmu"

ayrıca ben bi tanıdığım için sordum bunu bayan değilim.ama maşallah ne kadar çok karşıt varmış.başıörtülüler yarı çıplaklara nasıl tahammul dıyorsa sizde başıörtülülere tahammul etmek zorundasınız.

ragut

Banned
"İsteyen istediği yerde örtünebilmeli.Sorun da olması saçma.Bazı bayanlar yarı çıplak şekilde sınava girebilme hakkına sahiplerse eğer,başörtülü de girilebilir o sınava." işte budur arkadaşım. benim bişey dememe gerek kalmadı. sen söyledin zaten.
sınavında da başarılar umarım yüksek puan almışsındır.

şunu kafanıza sokunki icazetinizi hangi tarikattan alıyorsanız nursi v.s siz türbanı savunuyorsunuz lütfen güzel analarımızın başındaki başörtüsünü kirletmeyin başörtüsü kelimesine saklanmayın siz türban takıyorsunuz başörtüsü ayrıbişeydir sen giderken ben geliyordum sizin sivasta kaç kişiyi katlettğinizide biliyorum burası siyaset yeri değil ama merak etmeyin sizin gibi insanların beyni olmadığı için icazet alıyor siz çağdaşlaşmayı kafirlik ve çıplaklı suçlayacak kadar aşağılık insanlar olduğunuzuda çok iyi biliyorum bu ülkede çok atatürkçü var..... şunu tekrar hatırlatıyorum türban dini tarikat simgesidir başörtüsü herzamna takmak serbesttir. ayrıca bu yasak hiçbirzaman kalkmayacaktır özgürlükten bahsediyorsun başörtüsü tak özgür ol türban niye takıyorsun tabi o icazetininizin simgesi:):)

rsl

Yeni Üye
"İsteyen istediği yerde örtünebilmeli.Sorun da olması saçma.Bazı bayanlar yarı çıplak şekilde sınava girebilme hakkına sahiplerse eğer,başörtülü de girilebilir o sınava." işte budur arkadaşım. benim bişey dememe gerek kalmadı. sen söyledin zaten.

şunu kafanıza sokunki icazetinizi hangi tarikattan alıyorsanız nursi v.s siz türbanı savunuyorsunuz lütfen güzel analarımızın başındaki başörtüsünü kirletmeyin başörtüsü kelimesine saklanmayın siz türban takıyorsunuz başörtüsü ayrıbişeydir sen giderken ben geliyordum sizin sivasta kaç kişiyi katlettğinizide biliyorum burası siyaset yeri değil ama merak etmeyin sizin gibi insanların beyni olmadığı için icazet alıyor siz çağdaşlaşmayı kafirlik ve çıplaklı suçlayacak kadar aşağılık insanlar olduğunuzuda çok iyi biliyorum bu ülkede çok atatürkçü var..... şunu tekrar hatırlatıyorum türban dini tarikat simgesidir başörtüsü herzamna takmak serbesttir. ayrıca bu yasak hiçbirzaman kalkmayacaktır özgürlükten bahsediyorsun başörtüsü tak özgür ol türban niye takıyorsun tabi o icazetininizin simgesi:):)
senin dediğin başörtüsünü takınca alınacaklar mı okula peki ?soğuktan şal takana tip tip bakan bir zihniyet var önlerinde...

ragut

Banned
senin dediğin başörtüsünü takınca alınacaklar mı okula peki ?soğuktan şal takana tip tip bakan bir zihniyet var önlerinde... bakanlar olabilir dostum ama kamu kuruluşlarında yasak değil sonuçta başörtüsü ikisini ayırt etmek lazım arkasına sığınanlar için başörtüsünün:)

E

_elmayra_

Misafir

sen ne saçmalıyorsun? Ne hakla bana hakaret ediyorsun.Herkes istediğini düşünmekte özgürdür.Çıkıpta beynin yok diyemezsin sana karşı çıkanlara.
Benim yazdıklarımdan bu saçma sapan sonucu çıkarmış birine söyleyecek lafım yok.Kimin beyni ne kadar o ortada zaten:cool:

GencAycan

Yeni Üye
şunu kafanıza sokunki icazetinizi hangi tarikattan alıyorsanız nursi v.s siz türbanı savunuyorsunuz lütfen güzel analarımızın başındaki başörtüsünü kirletmeyin başörtüsü kelimesine saklanmayın siz türban takıyorsunuz başörtüsü ayrıbişeydir sen giderken ben geliyordum sizin sivasta kaç kişiyi katlettğinizide biliyorum burası siyaset yeri değil ama merak etmeyin sizin gibi insanların beyni olmadığı için icazet alıyor siz çağdaşlaşmayı kafirlik ve çıplaklı suçlayacak kadar aşağılık insanlar olduğunuzuda çok iyi biliyorum bu ülkede çok atatürkçü var..... şunu tekrar hatırlatıyorum türban dini tarikat simgesidir başörtüsü herzamna takmak serbesttir. ayrıca bu yasak hiçbirzaman kalkmayacaktır özgürlükten bahsediyorsun başörtüsü tak özgür ol türban niye takıyorsun tabi o icazetininizin simgesi:):)[/QUOTE]

ne de güzel yazmışsın ellerine sağlık.

sonsuz_nur

Özel Üye
arkadaşlar bu konuyu burda uzatmayalım..türbanda.başörtüsününde amacı aynı..baksat başı kapatmak degil amacımız saç telini göstermemek olmalı....bunu isteyen her şeklde yapar ister türban ister şal ile...tarikatlarıda burda karıştırmayalım herkesn inanış biçimine saygı gösterelm ...

esraibo

Yeni Üye
arkadaşlar bu konuyu burda uzatmayalım..türbanda.başörtüsününde amacı aynı..baksat başı kapatmak degil amacımız saç telini göstermemek olmalı....bunu isteyen her şeklde yapar ister türban ister şal ile...tarikatlarıda burda karıştırmayalım herkesn inanış biçimine saygı gösterelm ...

VALLA SAĞOL YA. türbaınnda başartüsününde ne için olduğunu bilmeyenlerle tartışıyoruz işte...

sonsuz_nur

Özel Üye
bencede bu konunun tartşılması çok saçma...soran arkadaşa cevap verdk kesnlilkle almıyolar

BURCU

Çok Özel Üye
Arkadaslar konuyu serbest kürsüye tasidim rahat rahat tartisin elestiri diye. Ama kimsenin kimseye hakaret etmeye hakki yok. Daha seviyeli olabilirsiniz. Burda hepimiz yasca olgun insanlariz daha dogru düzgün tartisamiyorsak burda olmamizin amaci ne diye sorarim.Dilediginizi savunun buna kimse karsi cikamaz ama seviyeli.

hayali

Yeni Üye
merveg senden umudum olmadığı için birşey demeyeceğim. Hiç uğraşamam kusura bakma

KatreiAsk

Özel Üye
neden her sıkışan atatürk ü öne sürüyo .kendi düşüncen yokmu kardeşim. lütfen herkes kendi fikirlerini söylesin. hem atatürk yada başka biri nin gerçekten ne düşündüğünü bilemeyiz !!!

sonsuz_nur

Özel Üye
neden her sıkışan atatürk ü öne sürüyo .kendi düşüncen yokmu kardeşim. lütfen herkes kendi fikirlerini söylesin. hem atatürk yada başka biri nin gerçekten ne düşündüğünü bilemeyiz !!!
yani bencede ne atartürk istedi dye kapandık,nede atatürk istiyo dye açılırız...ben bi tek allah için kapandım kimsede beni açamaz...

KatreiAsk

Özel Üye
tabii ki herkesin fikri ayrı ama burada kapalılara hücum ediliyo. lütfen biraz saygı yaa

Toprak63

Yeni Üye
tabii ki herkesin fikri ayrı ama burada kapalılara hücum ediliyo. lütfen biraz saygı yaa

ya bırak edilsin onlar hücum ediyor fikirlerine katılmıyoruz ama desteklemiyoruzda sadece saygı gösteriyoruz.Kalpleri en iyi bilen Allahtır.

esraibo

Yeni Üye
bunların yazdıklarına saygı filna duyulşmaz biz kapansınlar demiyoruz neden açıyonuz demiyoruz...ama açanlar bin kabahat buluyolar. çağdaşlığın adını bunlra koymuş sanki medeni olmakmış ide bahaneleride var atatürk böle istemiş. herkes dinini istediği yerde istediği şekliyle yaşamalı.haklarınızı gasp etmeden.

AsenA_38

Yeni Üye
herkes üniversite okuyor ama anlaşılan tartışmayı bilmiyor hakaret etmeden konuşamayacak olanlar bence yazmasın daha fazla çok çirkin gözüküyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz