Açıköğretim Sorular ve Cevaplar ( Aklınıza Takılanlar ve Cevapları )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UZMANN

Özel Üye
açıkögretıme uluslar arası ılışkıler katıldı normal ünv.de istanbulda tutmadıgı için açıkögretıme yönelmeyi düşündüm bu konu hakkında bilgi alabilirsem sevinirim .Açıköğretimde yüksek lisans koşulları nasıldır ve istediğimiz her üniversiteden yüksek lisans için başvurabilir miyiz?normal üniversite mezunu ögrenciler gibi tezli yüksek lisans hakkımız var mı ?
Arkadaşım bölümler hakkında bilgiyi kılavuzlar yayınlandığında öğrenicez.
Örgün okuyanlarla aynı haklara sahipsin, tüm ünilerde tezli veya tezsiz yüksek lisans yapabilirsin!

srvn_

Yeni Üye
merhaba ben servin anadolu ticaret lisesi mezunuyum şu anda 2 yıllık bi M.Y.O tek dersten öğrenciyim bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamalı ben hangi bölümlere tercih yapabilirim kendi alanım dışındada tercih yapma şansım var mı puanım 159 aobp 0,3 ile 181 oluyo

Jason1

Yeni Üye
Kolay gesin 1 sorum olucak.
Bu Sene Bilişim Teknolojileri / veri tabanı Alanından Mezun oldum.2 Senelik egitim düşünüyorum.2 senelik egitimden sonra Acıkogretimin herhangi bir bolumunun 3.sınıfından devam edebilirmiyim..teşekkürler.:eek:

ebyaz

Yeni Üye
açıkögretim1.sınıf ara sınav ve yılsonu sınavına giremedim.bütünlemeye girsem geçermiyim? a.ö de işletme bölümünden bu sene yeni açılan edebiyat bölümüne geçiş yapabilirmiyim.1.sınıftan yeniden yani.seneye öss sınavına gerek kalmadan böyle birşey olabilirmi? :(

d4L3k

Yeni Üye
Merhaba bir sorun olacak ben bu sene tercihime 4 yıllık açıköğretim çeko yazdım fakat kayıtlar nasıl olacak " İktisat – İşletme Fakülteleri " internetten ön kayıt falan diyor çeko içinde aynı şey geçerli mi acaba yoksa direkt olarak bir açıköğretim bürosunamı gidip kayıt olmalıyım?

Burkacan

Yeni Üye
İşletme 3. sınıf öğrencisiyim 6 dersim var bunların 3ünden kalırsam sınıf tekrarı oluyor ya peki 6 dersin hepsini mi tekrar alıcam kaldıklarımı mı?

bolusen

Yeni Üye
açıköğretim kamu yönetimi 1 sınıf öğrencisiyim. bazı sebeplerden dolayı kaydımı dondurmak istiyorum bunun için ne yapmalıyım ..bilgi verirseniz sevinirim.

Linsey

Özel Üye
İşletme 3. sınıf öğrencisiyim 6 dersim var bunların 3ünden kalırsam sınıf tekrarı oluyor ya peki 6 dersin hepsini mi tekrar alıcam kaldıklarımı mı?
Hayır geçtiğiniz derslerden sorumlu değilsiniz;)

Linsey

Özel Üye
Merhaba bir sorun olacak ben bu sene tercihime 4 yıllık açıköğretim çeko yazdım fakat kayıtlar nasıl olacak " İktisat – İşletme Fakülteleri " internetten ön kayıt falan diyor çeko içinde aynı şey geçerli mi acaba yoksa direkt olarak bir açıköğretim bürosunamı gidip kayıt olmalıyım?
Merhaba ,
Öss sonuçları açıklandıktan sonra ,
Açıköğretim klavuzlar yayınlanıcak bu klavuzlarda neler yapmanız gerekiyor hepsi yer alıyor,Telaş etmeyiniz;)

d4L3k

Yeni Üye
Valla 7 sene aradan sonra okuyacağım haliyle telaş bolcana oluyor :D

d4L3k

Yeni Üye
Birde kayıt kılavuzu gelecekmiş evlere sanırım varmı böyle birşey? Hoş geleceksede ne zamanki eylüle ne kaldı şurda :/

eliş

Yeni Üye
ben açık öğretim türdili ve edbiyatını kazandım okulda eğitim görmem mümkün mü dışardan istemiyorum bunun için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

ozgureren.

Yeni Üye

bu arada elis acıkdan okurken her hangibir sekilde okulda ders alamıyorsun onu belirteyim sadece internet üzerinden o dersleri indirebilirsin veya açık öğretimden aldıgın kitapların yanı sıra alacagın soru kitapcıklarıyla kendini geliştirebilirsin. fakat okula gider gibi eğitim alamıyorsun açık öğretimde...

arkadaslar merhaba ben yeni uye oldumda ilgimi cekti siteniz detaylı bilgi paylasımı oldugundan girdim. fakat bir sey sormak istiyorum.

Uluslararası İlişkiler bölümünün derslerini indirmek istiyorum fakat bu konuda pek bir şey bulamadım yardımcı olabilir misiniz e-öğrenme diye bir sey diyorlardı fakat bulamaıdm yardımcı olmanız mumkun mu ?

crazyforyou

Yeni Üye
ya arkadaslar acil yardım istiorum bana 2009 final sınavının pazarlama sruları lazım bnde var amaa bütün dsya halinde yazıcıdan cıkartmaya calışıorum tüm derslerin abcd gruplarını birden cıkartmaya calışıooo sadece pazarlama sorularını yolayabilme imkanınız varmı

Sonkez

Özel Üye
arkadasım foxid reader programını indir ve kur... sonra o dosyayı bu programla beraber aç...üstlerde ileri ve geri tuşu olur...o ileri tusuna bas istedigin ders gelene kadar geldiginde o sayfayı yazdırmaya basla bitene kadar....;) programı indirmeyede gerek yok aslında soruları actıgın programdada olur ileri ve geriye almak için sayfaları al ve yazdır...yazıcı ayarında bir sorun vardır muhtemelen onun ayarlarını yapman lazım...daha önce hafızasına almıs oldugu yazdırma işlemlerinide sil temizle...

06fe

Yeni Üye
Arkadaşım bölümler hakkında bilgiyi kılavuzlar yayınlandığında öğrenicez.
Örgün okuyanlarla aynı haklara sahipsin, tüm ünilerde tezli veya tezsiz yüksek lisans yapabilirsin!
ben isletme okuyorum acıkogretımde bıttıgınde bende yuksek lısans yapabilirmiyim nerde nasıl olcak bıraz bılgi verirmisin?????cok tesekkur edrım

barancan063

Yeni Üye
lutfen sorumu yanıtlarmısınız ben bu sene 2009 yılında össye gırdım ancak yerlesmedım ıkıncı tercıhlerde anadolu unıversıtesı acıkgoretım fakultesı t.dili ve edebiyatı bölumunu yazmak ıstıyorum
sozel2 puanım 260
esıtagırlık2 puanım 246
bırıncı bolumden de sozel1 puanım 185
acaba ıkıncı tercıhlerde yerlesebılırmıyım cok acıl yanıtlarsanız cok memnun olacagım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz