Açıköğretim Sorular ve Cevaplar ( Aklınıza Takılanlar ve Cevapları )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prototif

Yeni Üye
ölürüm ben mezun olamazsam
cevaplarıma göre şuanda mezun adayıyım :(( ama bilmiyorum adam inşallah sınav iptali diye işaretlememiştir beni

e_gokk

Yeni Üye
cevap anahtarını indirmeden bir çözüm yolu bulan varsa ve paylaşırsa sevinirim...

e_gokk

Yeni Üye
bu gayet dogal bunun için iptal edilmez bunun dışında zaten nerden kopya çekeceksin şıkları gördüyse... çıkmış sorulardanda çıkmadı ... sadece şansızlık

gökçen çavuş

Yeni Üye
ben de bşy sorabilirmym açık öğrden 4 yılk okul öncesi eğitim öğr. okuyorum öss ye girip 4 yıllk normal bi üni. okuma şansm var mı tani ikisini birden okumak istiyorum

mstfsercan

Yeni Üye
arkadaşlar merhabalar herkese,
ben şuan sakarya ünisi jeofizik müh. okuyorum...açık öğretimden fotoğrafcılık ile ilgili bir bölüm okumak istiyorum.acaba mümkün müdür?eğer mümkünsü biraz bilgi verebilirmisiniz*
teşekkürler.

baharçekiç

Yeni Üye
Hocam merhaba ben laborantlık ve veterinerlik 1.sınıf ta okuyorum açık öğretimde finalde 3 dersten geçtim; 4 derstende bütünlemeye kalmıştı bütünleme sınavımda pek iyi geçmedi ve sanırsam bir dersten daha geçtim yani toplam 4 dersten geçmiş oldum eğer 3 dersten kaldıysam bir üst sınıfa geçip alttan alabilirmiyim kalan derslerimi yoksa 3 ders için tekrardan sınıf tekrarı mı yapmam gerek ve eğerki bir üst sınıfa geçtiysem ne zaman kayıt yaptırmam gerek ve ne kadar harç yatırmam lazım yardımcı olurmusunuz sayın hocam lütfen

rainbow

Özel Üye
ben de bşy sorabilirmym açık öğrden 4 yılk okul öncesi eğitim öğr. okuyorum öss ye girip 4 yıllk normal bi üni. okuma şansm var mı tani ikisini birden okumak istiyorum

Evet, hem örgün hem de aöf okuyabilirsiniz .Başarılar.

rainbow

Özel Üye
Hocam merhaba ben geçen laborantlık ve veterinerlik 1.sınıf ta okuyorum açık öğretim bütünlemeye 4 dersim kalmıştı diğer 3 ünden geçtim bütünleme sınavımda pek iyi geçmedi ve sanırsam bir dersten daha geçtim yani eğer 3 dersten kaldıysam bir üst sınıfa geçip alttan alabilirmiyim kalan derslerimi yoksa 3 ders için tekrardan sınıf tekrarı mı yapmam gerek yardımcı olurmusunuz sayın hocam lütfen

Bir üst sınıfa geçebilmek için alttan en fazla 2 ders bırakma hakkınız bulunuyor.3 ders olursa sınıf tekrarı yapıyorsunuz ,veremediğiniz derslerden tekrar sınava giriyorsunuz.Başarılar.

baharçekiç

Yeni Üye
peki kaldığımm 3 ders için sınıf tekrarı yaparken tekrar kayıt mı yaptırmam gerek ve ne kadar harç ödemem gerekiyor ayrıca yine ara sınav final ve büte mi girecem sırasıyla yoksa sadece bütemi

rainbow

Özel Üye
peki kaldığımm 3 ders için sınıf tekrarı yaparken tekrar kayıt mı yaptırmam gerek ve ne kadar harç ödemem gerekiyor ayrıca yine ara sınav final ve büte mi girecem sırasıyla yoksa sadece bütemi

Hayır kayıt yaptırmanız gerekmiyor sadece harç parasını bankaya yatıracaksınız verilen dekontla öğrenci kimlik kartınızı aöf bürosunda güncellemeniz gerekiyor.Böylece kaydınız yenilenmiş olur.Harç parası hakkında size bir klavuz gelir oradan öğrenebilirsiniz.Kaldığınız derslerden tekrar vize,final ve bütünleme sınavına gireceksiniz.Başarılar.

halil417

Yeni Üye
merhaba, ben örgün bir proğramda okuyorken ikinci üniversite olarak açıköğretim işletmeye kayıt oldum. fakat, örgündeki proğramdan kaydımı sildirip 2009 öss ile başka bir örgün proğrama kayıt yaptırdım.acaba açıköğretim işletme kaydım silinirmi? lütfen yardımcı olun...

vitch_sweet

Yeni Üye
mrb benım bır sorum olacaktı
ben aöf bu sene kayıt olacagım bolumu muhasebe sectım acaba bu bolumu kayıt yaptırmadan degıstırme sansım var mı ?
baska bı bolum secebılır mıyım?
cvplarsanız cok memnun olurum....:)

rainbow

Özel Üye
mrb benım bır sorum olacaktı
ben aöf bu sene kayıt olacagım bolumu muhasebe sectım acaba bu bolumu kayıt yaptırmadan degıstırme sansım var mı ?
baska bı bolum secebılır mıyım?
cvplarsanız cok memnun olurum....:)

Tercihiniz geldikten sonra bölüm değişilmez diye biliyorum.Ama siz yine de aöf bürosuna sorarsanız iyi olur.

gygmc

Yeni Üye
merhaba
benim bir sorum olacaktı önlisans bi bölüm bitirdikten sonra aöf 3/4 sınıf okumak için dgs ye girmemiz gerekiyomu yoksa örgün öğretim okumak için mi giriyoruz
tşkler....

BURCU

Çok Özel Üye
gerekmiyor dgs örgün egitim icin... aöf icin direk 3. siniftan kayit yaptirabiliyorsun sinavsiz. ilgili bölümlere

gygmc

Yeni Üye
çok tşk ederim bugün açıköğretim kursunda kafamı karıştırdılar bu konuyla ilgili tekrar sorma ihtiyacı duydum :)

BURCU

Çok Özel Üye
rica ederim :)

baharçekiç

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle büt sonuçları açıklanmış herkese bildirilir umarım herkes istediğine ulaşmıştır nitekim ben çok mutlu oldum darısı başınıza ama sayın hocalarıma birkaç sorum olacak 1) kayıtlar ne zaman başlıyacak 2) hangi işlemleri yerine getirmem gerek 3 ) ne kadar harç yatırmam gerek laborantlık ve veterinerlik 1 sınıfta okuyordum 2 ye geçtim altan 2 dersim kaldı ama nereye başvuracam 1 üst sınıfa kayıt yaptırmam için gerekenleri yazarsanız sevinirim

srdrgg

Yeni Üye
slm ben aöf işletmye yerleştim fakat sosyoloji okumak istiyorum acaba ek kontejyanla yapblrmym sosyoloji yazablrmym acil cwp bekliyorum

srdrgg

Yeni Üye
soru

ben aöf işletmeye yerlştiim busen fakat ek kontjyanla sosoyoloji yazablrmym bilgisi olan warmmıııı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,734
Son üye
Irrigationerr