Aöf 2012-2013 Kayıt Yenileme Tarihleri

Jocess

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Merhaba;

Ben işletme yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim altdan hiç dersim bulunmamakta..

bugün ders listesine baktım http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Documents/2012-13-DersListesi.pdf buradan..

1. dönemde muhasebe dersi var geçen sene bu ders yoktu işletme yönetimi 1. sınıfta..Geçen sene görmedik yani muhasebe dersini 1. sınıfta bu sene 1. döneme yazmışlar muhasebe diye..3. dönem okucam yani şu anda bu muhasebeden muaf mı sayılcaz nasıl olucak altdan dersi olmayan arkadaşlar ders ekle sil işlemini nasıl yapıcak bilen arkadaşların bilgilerine açız

kolay gelsin..tşk

aydanay

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
Eğt. Fak mezunu olarak nasıl ana okulu öğretmenli olabilirim? Işsizlik ve umutsuzlukla

EĞİTİM FAKÜLTESİ RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM VE ANA OKULU ÖĞRETMENLİĞİNİ DE OKUMAK DİPLOMA ALMAK İSTİYORUM. HER ŞEY SİL BAŞTAN MI OLACAK YOKSA BAZI DESRLERDEN MUAF MI OLACAĞIM . EĞİTİM BİLİMLERİ DERSLERİM GAYET İYİYDİ HATTA YÜKSEK ONUR DERECESİ İLE MEZUN OLDUM ANCAK 2005 DEN BERİ İŞSİZİM VE YAŞIM DA TAM OLARAK 40..LÜTFEN YARDIMCI CEVABINIZI BEKLİYORUM. 0636 817 0 668 Aydan AY

eci07

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
aydanay,

okul öncesi öğretmenliği bölümü okumak için öncelikle kız meslek lisesi çocuk gelişimi mezunu olmanız gerekiyor...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba;

Ben işletme yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim altdan hiç dersim bulunmamakta..

bugün ders listesine baktım http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Documents/2012-13-DersListesi.pdf buradan..

1. dönemde muhasebe dersi var geçen sene bu ders yoktu işletme yönetimi 1. sınıfta..Geçen sene görmedik yani muhasebe dersini 1. sınıfta bu sene 1. döneme yazmışlar muhasebe diye..3. dönem okucam yani şu anda bu muhasebeden muaf mı sayılcaz nasıl olucak altdan dersi olmayan arkadaşlar ders ekle sil işlemini nasıl yapıcak bilen arkadaşların bilgilerine açız

kolay gelsin..tşk
Siz 3. ve 4. dönem derslerini alacaksınız sadece.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
aöfdestek bayadır bu konulardan uzagım yas 25 olmasına ragmen benden öss ile kazanıp kayıt yapsam askerlik belgesi istemiyorlar mı
Sizden istemeyebilirler. Ama belge istememelerinin sebebi internetten kontrol etmeleri. Askerlik şubesi sizin için bir şerh düştüyse isteyebilirler.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
EĞİTİM FAKÜLTESİ RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM VE ANA OKULU ÖĞRETMENLİĞİNİ DE OKUMAK DİPLOMA ALMAK İSTİYORUM. HER ŞEY SİL BAŞTAN MI OLACAK YOKSA BAZI DESRLERDEN MUAF MI OLACAĞIM . EĞİTİM BİLİMLERİ DERSLERİM GAYET İYİYDİ HATTA YÜKSEK ONUR DERECESİ İLE MEZUN OLDUM ANCAK 2005 DEN BERİ İŞSİZİM VE YAŞIM DA TAM OLARAK 40..LÜTFEN YARDIMCI CEVABINIZI BEKLİYORUM.
Açıköğretim Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü artık öğrenci almamaktadır.

Ö

özışşş

Misafir
mrblar.. sosyal hzmetlerı okuorm. 1 . sınıfım. 3 dersten bute kalmstm snav sonucları henuz acıklanmadı. ve kayıt yenılemeyı ne zaman yapacam . 2.sınıfa gececekmıyım bu derslerden kalırsam tekrar 1. sınıfı mı okucam kredılı sısteme gececegımız ıcın bana bılgı verırmısınz ltfn

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
mrblar.. sosyal hzmetlerı okuorm. 1 . sınıfım. 3 dersten bute kalmstm snav sonucları henuz acıklanmadı. ve kayıt yenılemeyı ne zaman yapacam . 2.sınıfa gececekmıyım bu derslerden kalırsam tekrar 1. sınıfı mı okucam kredılı sısteme gececegımız ıcın bana bılgı verırmısınz ltfn
Kalsanız bile ikinci sınıf derslerini alacaksınız. Hem güz hende bahar döneminde kayıt yenileme yapacaksınız. kayıt yenileme tarihleri konunun ilk mesajında mevcuttur.

K

kubra_e

Misafir
bu yıl 1.sınıfı tekrarlıcam kamu yönetimi..4 dersim var allatnn..hem bunları verip hemde 2.dönemden dersmi alıcam ..2 bölumdende seçebılıcıkmıyım ders?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
bandrol

kimliklerimize bandrol yapıştırmak için büroya gitmeyecekmiyiz;

Kayıt yenileme işlemi herzaman olduğu gibi Bankaya ( Vakıfbank'a ) harç ücretlerinin yatırlıması ile otomatik gerçekleşecektir. Harç ücretini yatırdıktan sonra aöf bürolarına bizlere verilecek olan yeni ders kitaplarımızı almaya gideceğiz sadece.

demişsiniz??

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 2012-2013 Kayıt Yenileme Tarihleri Açıklandı Arkadaşlar...

Bildiğiniz gibi bu yıl bütün aöf bölümleri kredili sisteme geçecekler. Kredili sistemde güz ve bahar dönemi olmak üzere iki ayrı dönemde eğitim görülecek. Her dönem ara sınav, dönem sonu sınavı ve bütünleme sınavı yapılacaktır. Yine her dönemin aöf kayıt yenileme işlemi yapılacaktır. Kredili sistemin yıllık sisteme göre kayıtlardaki farkı bu yılda iki kez kayıt yeniletecek olmamızdır.

Anadolu Üniversitesince açıklanan Aöf 2012 kayıt yenileme tarihlerine göre;
Güz Dönemi 2012-2013 kayıt yenileme tarihleri; 22 Ekim Pazartesi ile 16 Kasım Cuma günü arasında yapılacaktır.
Bahar Dönemi, 2012-2013 kayıt yenileme tarihleri; 11 Mart Pazartesi ile 22 Mart Cuma günü arasında yapılacaktır.

Kayıt yenileme işlemi herzaman olduğu gibi Bankaya ( Vakıfbank'a ) harç ücretlerinin yatırlıması ile otomatik gerçekleşecektir. Harç ücretini yatırdıktan sonra aöf bürolarına bizlere verilecek olan yeni ders kitaplarımızı almaya gideceğiz sadece.

Arkadaşlar kredili sistemde yılda 6 defa sınav olacağız, bu yüzden sınavlar için ders çalışma sürelerimiz yıllık sistemden daha az olacak. Bunda dolayı kayıt yenilettikten sonra ders kitaplarımızı hemen alıp, derslere çalışmaya başlamanızı şiddetle öneriyorum.

Şimdiden kredili sistemin ve yeni eğitim-öğretim yılının hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum...

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
devletin işi zaten eğitim , sağlık ve ulaşımdır. devlet eğitim giderlerini karşılamak zorunda. ayrıca kimse devletten o kitapları istemiyor, kitap seçme hakkı bizde olmalı ( sonuçta parasını benden alıyor.) o kitaplardan faydalanan yok ve açılmadan çöpe gidiyor. ağaçlarımıza yazık.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
bu yıl 1.sınıfı tekrarlıcam kamu yönetimi..4 dersim var allatnn..hem bunları verip hemde 2.dönemden dersmi alıcam ..2 bölumdende seçebılıcıkmıyım ders?
Kaldığınız derslerin kredili sistemdeki karşılıklarını + 2.sınıfın ilk döneminin derslerinden alabileceksiniz. 2 bölümdende ders seçebilecekmiyim derken neyi kastettiğinizi anlamadım.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
kimliklerimize bandrol yapıştırmak için büroya gitmeyecekmiyiz;

demişsiniz??
Büroya gidince bandrolüde yapıştırtırsınız.

roysroys

Yeni Üye
Bölüm:
Tarım Programı
Slm; Ben kitaplarımı geçen sene aldım parasını verdik; bu sene niye veriyorumki tekrar aynı parayı; eeee bizler keklik olduktan sonra bizleri avlayanlar çok olur birileri birilerinin üzerinden geçiniyor işte; BURDAN HAKKIMIMI YİYENLERE HELAL ETMİYORUM HAKKIMI BU VERİLEN PARALARIN YARISINI ANCAK HAK EDİYORLAR ÇÜNKÜ BÜROLARDA ÇALIŞANLAR ÖĞRENCİLERE İNSAN GİBİ DAVRANMIYORLAR LAÇKA Bİ SİSTEM PROTESTO EDİYORUM BURDAN.

miraymor

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
ben bu sene yeni kayıt yaptırdım şunu anlamıyorum para yatırıp kayıt oldum şimdi yine para yatırıp ekimde kayıt mı yenilenecek ??

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
..

bende bişey sormak istiyorum.
geçen sene hazırlık sınıfında 2 sene üst üste kaldım. bu sene kayıt yenileme işlemi yaparak devam edebilme şansım var mı acaba.
beni aydınlatırsanız çok sevinirim .
teşekkür ederim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
ben bu sene yeni kayıt yaptırdım şunu anlamıyorum para yatırıp kayıt oldum şimdi yine para yatırıp ekimde kayıt mı yenilenecek ??
Sen Mart ayında kayıt yenileme yapacaksın. Ekimdeki kayıt yenilemeler seninle alakası bulunmamakta.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
bende bişey sormak istiyorum.
geçen sene hazırlık sınıfında 2 sene üst üste kaldım. bu sene kayıt yenileme işlemi yaparak devam edebilme şansım var mı acaba.
beni aydınlatırsanız çok sevinirim .
teşekkür ederim.
Evet kayıt yenilettiğin taktirde kaldığın yerden devam edebilirsin.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,730
Son üye
Seriesvtk