Aöf 2012-2013 Kayıt Yenileme Tarihleri

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Geçen sene aftan yaralanarak kayıt yaptırmıştım ve bu sene çalıştığım işin yoğunluğu yüzünden derslere çalışamadım ve kaldım.Sorum ise geçen yıl yaptığım gibi yeniden evrak falan filan hazırlayıp büroya götürmem gerekiyo mu? soruma cevap verirseniz sevinirim teşekkürler.blm iktisat

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Geçen sene aftan yaralanarak kayıt yaptırmıştım ve bu sene çalıştığım işin yoğunluğu yüzünden derslere çalışamadım ve kaldım.Sorum ise geçen yıl yaptığım gibi yeniden evrak falan filan hazırlayıp büroya götürmem gerekiyo mu? soruma cevap verirseniz sevinirim teşekkürler.blm iktisat
Hayır gerekmiyor. http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden ders seçimi yapıp sonrasında vakıfbanka harç ödeyeceksiniz. Değişmiş olan kitaplarınız varsa aöf bürosundan alacaksınız.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
sınıf tekrarı

merhaba işletme 1. sınıf 4 dersten kaldım sınıf tekrarı yapıcam kayıt yenıleme yapmam gerekıyor sanırım bıde bende kredılı sıstem olarak mı baslıcam yoksa eskı usulmu ?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
kayıt yenileme

merhaba ben dikey geçişle 3.sınıfa geçtim ve bütünleme sınavı sonucunda iktisada giriş dersinden kaldım. Sınıf tekrarı mı yapacağım yoksa 4.sınıfa geçmiş mi oldum?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
merhaba işletme 1. sınıf 4 dersten kaldım sınıf tekrarı yapıcam kayıt yenıleme yapmam gerekıyor sanırım bıde bende kredılı sıstem olarak mı baslıcam yoksa eskı usulmu ?

Herkes kredili sistem artık. Harcı yatırmadna önce kayit.anadolu.edu.tr adresine girip Kayıt Yenileme linkinden ders seçimi yapın. 2.sınıf derslerindende alabilirsiniz çünkü.

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
merhaba ben dikey geçişle 3.sınıfa geçtim ve bütünleme sınavı sonucunda iktisada giriş dersinden kaldım. Sınıf tekrarı mı yapacağım yoksa 4.sınıfa geçmiş mi oldum?

4. sınıf dersleri ile birlikte kaldığınzı derside alabileceksiniz.

Mortaltek

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Ben kaydımı dondurmuştum. Kaydını yenileyip tekrar okumak için hangi yolu izlemem gerekiyor. ?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
meraba bende 1, sınıfı 2 kere tekrar yaptım ve geçen sene kayıt yenilemeyi kaçırdım bu sene tekrar 1 den başlıycam neyapmam gerekli kayıt yenileyebilirmiyim yoksa 2 sene üst üste kalınca kaydım silinmişmidir

yurekveumut

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Destek sayfanız için teşekkürler..
Ben şu an 3. sınıfı 2. kez kalmış bulunmaktayım , kaldığım ders sayısı 4 tane, bu dersleri kredileri dahilinde 4. sınıfa geçip alttan alabiliyor muyum acaba ?

intibak listesine göre kıyasladım;

kaldığım dersleri kılpayı da olsa üst sınıftayken (4. sınıf) alabiliyorum, ama ortada çok karışık bilgiler var konu hakkında bir de sitenize danışayım dedim.

Teşekkürler

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
meraba bende 1, sınıfı 2 kere tekrar yaptım ve geçen sene kayıt yenilemeyi kaçırdım bu sene tekrar 1 den başlıycam neyapmam gerekli kayıt yenileyebilirmiyim yoksa 2 sene üst üste kalınca kaydım silinmişmidir
Merhaba sizede :)

Evet kayıt yenileyebilirsiniz. Hayır kayıt silinme kaldırıldı artık.

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Destek sayfanız için teşekkürler..
Ben şu an 3. sınıfı 2. kez kalmış bulunmaktayım , kaldığım ders sayısı 4 tane, bu dersleri kredileri dahilinde 4. sınıfa geçip alttan alabiliyor muyum acaba ?

intibak listesine göre kıyasladım;

kaldığım dersleri kılpayı da olsa üst sınıftayken (4. sınıf) alabiliyorum, ama ortada çok karışık bilgiler var konu hakkında bir de sitenize danışayım dedim.

Teşekkürler
Rica ederiz :)

Şimdi kaldığınız dersleri alacaksınız üzerine 4.sınıf derslerindende alabilirsiniz ama hepsini alamazsınız sanırım. Kaldığınız derslerin intibaklarının kredi toplamları + 4.sınıftan alacağınız derslerin kredileri toplamda 45 den fazla olamaz. Biraz karışık oldu ama anlatabildim sanırım :)))

yurekveumut

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Rica ederiz :)

Şimdi kaldığınız dersleri alacaksınız üzerine 4.sınıf derslerindende alabilirsiniz ama hepsini alamazsınız sanırım. Kaldığınız derslerin intibaklarının kredi toplamları + 4.sınıftan alacağınız derslerin kredileri toplamda 45 den fazla olamaz. Biraz karışık oldu ama anlatabildim sanırım :)))

ayrı dönemler olarak düşünüldüğünde;

4. sınıf birinci dönem 30 küsur..
4. sınıf ikinci dönem ise TAM 45 KREDİ yapıyor, kurtarıyoruz gibi inş..

yani statüm 4 sınıf oluyor anladığıma göre . 3 ten bir kurtulalımda :)

tekrar teşekkürler kardeşim

kimmarjinal

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Merhaba ben 2.üniversite de okuyorum v2 2.sınıfa geçtim.Kayıt yenileme tarihleri bizim içinde aynı mı yani 22 ekim -16 kasım mı .aöf kayıt yenileme sayfası açılmıyorda.

maskara

Yeni Üye
Bölüm:
Tarım Programı
merhabalar aöf de kayıt dondurma olabiliyormu.Mesela şöyle duydum ben kaydımı yenilemezsem otomatikman bir yıl süreyle kaydım donuyor.Seneyede yatırmazsam bu sefer tamamen kaydım siliniyor.Böyle bişey varmı acaba?Teşekkürler...

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
merhabalar aöf de kayıt dondurma olabiliyormu.Mesela şöyle duydum ben kaydımı yenilemezsem otomatikman bir yıl süreyle kaydım donuyor.Seneyede yatırmazsam bu sefer tamamen kaydım siliniyor.Böyle bişey varmı acaba?Teşekkürler...
Kayıt yeniletmediğin sürece kaydın donmuş olur. istediğin zaman yeniletebilirsin. Kayıt silme olayı kaldırıldı. İstersen on yıl sonra kayıt yenilet kaldığın yerden devam edersin.

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ben 4. sınıfım 4. sınıftan 4 dersim var 3. sınıftanda 2 dersim var nasıl olucak bu ???

Hepsini alacaksınız. Kayıt yenileme harcını yatırmadan önce http://kayit.anadolu.edu.tr adresine girin Ordan Kayıt Yenileme linkine tıklayın, okulun atadığı derslerin yanında alabileceğiniz dersleride ekleyin sonra gidip harcı ödeyin. Ve kaydınız yenilenmiş oldu...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,730
Son üye
Seriesvtk