Aöf Hakkında Sorun Cevaplayalım

tugsadekim

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
iyi günler. ben işletme 1 sınıf okuyordum bu sene. ama ilk dönemin ilk sınavlarına girdim 7 dersten 4 ü geçerdi. 2. sınavlara giremedim sağlık sorunlarımdan dolayı. bu yüzden tüm dersler ff geldi. ben şimdi okumaya devam etmek istiyorum ne yapmam lazım? lütfen yardımcı olun etrafımdaki kimse yardımcı olamadı. şimdiden teşekkürler.

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
iyi günler. ben işletme 1 sınıf okuyordum bu sene. ama ilk dönemin ilk sınavlarına girdim 7 dersten 4 ü geçerdi. 2. sınavlara giremedim sağlık sorunlarımdan dolayı. bu yüzden tüm dersler ff geldi. ben şimdi okumaya devam etmek istiyorum ne yapmam lazım? lütfen yardımcı olun etrafımdaki kimse yardımcı olamadı. şimdiden teşekkürler.
Şimdi herşey yeni başlar gibi bu dönem bütün derslerinize çalışıp hepsini vermek için uğraşın ve verin önümüzdeki sene 1.dönem bu sene kaldıgınız dersleri alıcaksınız 7 dersin kredi si ne kadar yapıyor bilmiyorum ama üstüne 35 krediye kadar ders 2. sınıftan da alabilirsiniz ve bu şekilde en fazla 1 dönem uzatarak sonunda mezun olabilirsiniz..

Çok iyi bir performans la o kadar da sürmez tam 4 senede bitirebilirsiniz.
Şuan bütünleme sınıvları muallakta oldugu için bir şey diyemiyorum eger bütünlemeler açılırsa bu sene 1. dönem kaldıgnız 7 dersi orda sınava girersiniz ki inşallah açılır ozman hiç bir kaybınız olmaz inş..

ulubeg

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
e kitap görüntüleme ne zmn aktif olur şimdiden kasmak lazım...

edbnesibe

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
aöf edebiyat bölümü 2010 girişlilere formasyon hakkı devam ediyor mu?

edbnesibe

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
aöf edebiyat 2010 girişlilere formasyon hakkı devam ediyor mu?

AÖF türk dili ve edebiyatı bölümü öğrencilerine formasyon hakkı verilmişti 2011 girişliyim formasyon hakkım devam ediyormu?

ayseymen

Yeni Üye
Bölüm:
İlahiyat
ılahıyat okuorum ilk senem. genel ortalamam 0.75 gecmek ıcın 2.00 oldgnu blıorm ama benm bu durumda ne yapmam gerekır ? yardmlarnızı beklıorm

yyildirayy

Yeni Üye
ılahıyat okuorum ilk senem. genel ortalamam 0.75 gecmek ıcın 2.00 oldgnu blıorm ama benm bu durumda ne yapmam gerekır ? yardmlarnızı beklıorm
Yapman gereken gayet açık
Mümkün olduğu kadar dersleri bahar döneminde göreceğin dersleri AA ya yaklaştıracaksın
Yoksa CC altı derslerinin de tümünden seneye tekrar yaparsın
Bahar döneminde bayağı bir çaba sarf etmen gerekiyor
Çünkü ortalama çok düşük

sifif

Yeni Üye
Bölüm:
Fotoğrafçılık
mrb, bahar dönemi harcını yatırmadığımda otomatik olarak kaydım donuyor mu? Bir de kadım donduğunda öğrenci belgesi için başvurduğumda verirler mi ? çok acil cevaplarsanız sevinirim ona göre parayı yatırıcam.

ulubeg

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
http://www.resimagaci.com/img/l225p8.jpg

arkadaşlar 4.sınıfım bu sene genel not ortalamam 2,17 ... bahar döneminde üç ders alıcam. adresde ki gibi ogrenci.anadolu.edu.tr e-destek den örnek not hesaplamayı seçtim tüm derslerden DD Alsam bile ortalamam da iyica artıyo 2,24 e fırlıyo bir yanlışlık olmalı yardım edebilir misiniz?

smih

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ulubeg arkadaşımıza katılıyorum e-destek bölümü adında bir ortalama hesaplama aracı koymuşlar ancak tüm derslerden şartlı olarak kalsam bile not ortalamamı 2.00 'ın üzerinde gösteriyor .Yanlış mı kullanıyoruz yardımcı olabilecek bir arkadaşımız var mı ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Gördüğüm kadarı ile, orada şuana kadar alınan tüm derslerin ortalamasını size vermekte. Yani sadece oradaki 3 dersin ortalamasını vermiyor. Yani 3.sınıftaysanız 1. ve 2. sınıfın derslerini de dahil ederek bir ortalama hesaplıyor.

gen

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
Arkadaşlar lütfen bilgilendirin

Slm arkadaşlar ben ÇEKO 4. sınıf öğrencisiyim. Güz döneminde 4 dersim vardı hepsini geçtim. Bahar döneminde 5 dersim var. ve genel not ortalamam 2.19 AOF nin sitesinde Bahar dönemi için not hesaplattım ve hepsinden DD bile alsam not ortalamam 2.31 e yükseliyor. Sitede diyorki genel not ortalaması 2.00 nin üzerindeyse mezun olabilirsiniz. Yani ben şimdi Bahar döneminde FF almadığım sürece her koşulda mezun olabiliyor muyum ? Çok fena aklım karıştı. Lütfen bi yardımcı olun bana. Şimdiden teşekkürler...

gen

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
Evet admin aynen öyle ama ben 4. sınıfım ve şu anda 5 dersimdende DD bile alsam yine not ortalaması yükseliyor. 2.31 oluyor. Yani mezun olabiliyor muyum?

gen

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
Peki bu şartlarda mezun olunabilirmi. Yani genel not ortalaması 2.00 nin üzerinde fakat DD dersim varsa mesela

ulubeg

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
kredili sistem en çok son sınıfların işine yaradı ya la 45 aldığımız dersler bile CC geliyo :D

silay

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
çalışma ekonomisi son sınıfta 2 dersten kaldım türkiye ekonomisi ve uluslararası çalışma normları şimdi bu sene kredili sisteme geçişte güz dönemi türk vergi sistemi dersi aldım ve bc ile geçtim bahar dönemine 2 ders daha eklendi türkiye ekonomisi ve yeni teknolojiler ve çalışma hayatı die diyer sınıflar güz döneminde bahar dözenminin derslerini secebiliyorlar bizde neden bu yok paşa paşa şimdi 200 tl yatırıcam hadi orasını geçtim bu ıkı dersi verirsem bu sene mezun olabilirmiyim şu e-destek sayfasında toplam krediye 201 yazıo 240krediyi doldurmak zorundamıyım bidahaki seneye ders çıkarmazlar inş biraz uzun oldu ama bu konuda yardımcı olun lütfen

sselin

Yeni Üye
sormak istediğim şey şu aöf ün 2 yıllık lojistik bölmndeym bnu 4 yıllığa nasl çevirebilirim ? çevirdiğim zaman yine lojistikten mi olur

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,735
Son üye
Clamcaseptn