Aöf Sağlık Kurumları İşletmeciliği

misi

Yeni Üye
bende bu bölümü okuyorum ve hastanede calısabilmekteyiz üst düzeye kadar ve bende memnunum hadi hayırlsı..bişeyler sorucam bunun için yüz yüze egitimler gidiliyomus nezman nerde bi bilgi evrmediler nasl ögrnebilirim

drummeresra

Yeni Üye
akademik destekten söz ediyorsun 2 ocakta başladı mayısın son haftasına kadar devam edecek..hangi ildde olduğunu bilmiyorum bilsem yardımcı olurdum

hasibe_nese_kaya

Yeni Üye
alm bende sağlık kurumları işletme bölümü 1. sınıf öğrencisiyim bölümü severek ve isteyerek seçtim yanlız bi sorum olacaktı 2, dönem harç parası ne kadar yatacak ve dersleri kolaydan çalışmanın yolunu biliyormusun ben çalışıyorum ve ders çalışma konusunda zorlanıyorum.... beni bilgilendirirseniz çok sevinir

drummeresra

Yeni Üye
ahanda aynı dertten müzdaribim bende derslere çalışamıyorum çalışma tekniklerini bilmiyorum..buarada 2.taksit bu bölümün 208 ytl

tomcat84

Yeni Üye
memlekette özel sağlık kuruluşları açılıyor.bu açıdan bakınca iş potansiyeli sürekli artıyor.ancak mezun sayısı da öyle.tabi durum böyle olunca başvurularda artı özellikleri gözönüne alıyorlar.mezun olmak için dersleri çalışırken bir yandan da yabancı dil ve bilgisayar konusunda kendinizi geliştirmekte fayda var.

sanko86

Yeni Üye
Evet bilgisayar ve yabancı dil yanında birde bu meslek kesin bir iş bulunur.

celalenes

Yeni Üye
arkadaşlar aranızda sağlık meslek çıkışlı olup da ,sağlık kurm.işl.okuyan varmı bilmiyorum.ama ben bu bölümden mezun oldum sonra dikey geçişle 4 yıl işletmeye geçiş yaptım.sağlık kurumları işl.maaş farkları daha yeni verilmeye başlandı.ama işletmeden sonra sağlık bölümünden sayılmayacağız sanırım burada korkunç bir yönlendirme hatası var bence.2 yıllık sağlık kurum.işl.sonra aynı bölümün 4 seneliği açılmalıydı.şimdi nolcak işletme bitirince bilmiyorum.konu hakkında bilgisi olan varsa yorumunuzu bekliyorum.birde açıköğretimden sonra yüksek lisans tamamlayan varmı aranızda

sentimental

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bu sene bende bu bölümü yazmayı düşünüyorum ama laborantlık ve veterinerlik bölümümü yoksa bu bölümmü karar veremedim sizce hangisinde iş olanakları daha fazla olur bu bölümde okuyan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirler mi gerçekten büyük bi çelişki içerisinde kaldım:(

B

bahard

Misafir
ben maliye okuyorum ama tercihimi bu bölümden yana yapmak istiyorum yani maliyeyi bırakmayı düşünüyorum

sanko86

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bu sene bende bu bölümü yazmayı düşünüyorum ama laborantlık ve veterinerlik bölümümü yoksa bu bölümmü karar veremedim sizce hangisinde iş olanakları daha fazla olur bu bölümde okuyan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirler mi gerçekten büyük bi çelişki içerisinde kaldım:(
Diğer konuda size cevap verdim.

OsLeM_18

Yeni Üye
arkdşmla bu bölümü yazmayı planladık bakalım hayırısı inşşallah

sanko86

Yeni Üye
Hayırlı olsun başarılar.

OsLeM_18

Yeni Üye
valla bu sene ilk tercihimi Bu bölüme verdim bakalım hayırlısı İnşalllah Rabbim Utandırmaz

sanko86

Yeni Üye
Sorun olmaz siz rahat olun.

drummeresra

Yeni Üye

bende aynen senin gibiydim ama sağlık kurumlarını seçtim ve ilk yılımda sınıfta kaldım çalışamadım diye ..2.seneye geçersem daha kolay olur diye umuyorum ..sanada başarılar diliyorum

jojo

Yeni Üye
bende aynen senin gibiydim ama sağlık kurumlarını seçtim ve ilk yılımda sınıfta kaldım çalışamadım diye ..2.seneye geçersem daha kolay olur diye umuyorum ..sanada başarılar diliyorum
bende sağlık kurumları işl. kaçıncı sınıfsınız arkadaşlar?

A

alemdarkurt

Misafir
sağlık kurumları

arkadaşlar bu bölüme ait 2000 ile 2008 yılları arası 1.sınıf soruları elinde olan varsa paylaşabilirmi acaba

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz