Aöf Sağlık Kurumları İşletmeciliği

arslan43

Yeni Üye
arkadaslar bu bölümü okumak zor mu ? okuyan arkadaslardan bilgi alalım bnde ona göre secerim

heartqueen

Yeni Üye
arkadaşlar ben işletme 4. sınıfta okuyorum.bu yıl bitecek inşallah okul. fakat sadece işletmeyi bitirmekle pek bir şey yapamayacağım galiba. bu yüzden haziranda tekrar sınava girip sağlık kurumları işşletmeciliğini de okumayı düşünüyorum. acaba bu birşeyleri değiştirirmi? tabi birde haziranda okulun bitmemesi var. 2 aöf ü aynı anda okuturlarmı hiç bir fikrim yok. bana bu konuda düşüncelerinizi söylerseniz sevinirm.

jojo

Yeni Üye
aof de 2 böl.aynı anda malesef okuyamazsın.tek bir böl.de okuyabilirsin ancak.sen zaten 4 yıllık işl.bitireceksin niye işe yaramayacağını düşünüyorsun da sağlık kur. işl.istiyorsun? biliyorsun 2 yıllık bu böl. bu böl.seçmende ki amaç nedir tam olarak??

heartqueen

Yeni Üye
babam yüksek lisans yapmamı istiyo. benimde hiç işime gelmiyo.onu da kırmak istemiyorum ama yüksek lisans da istemiyorum.belki ikimizinde istediği olmuş olur diye düşünmüştüm bi 2 yıllık okursam. neden özellikle bu bölüme gelince,diğer 2 yıllıklarda hukuk dersleri çok fazla. enaz hukuk olan bu bölüm. bunun dışında başka hiçbir neden yok

jojo

Yeni Üye
hmm anladım.sağlık kurumları işl.sadece 1.sınıfta göreceksin hukuğu.2.sınıf biraz ağır ama çoğunluk sayısal bazında.

heartqueen

Yeni Üye
sayısal ağırlıktaysa büte bile kalacağımı sanmam bu çok ii oldu. zaten birinci sınıf dersleri de benim işletmede gördüğüm derslerle aynı. teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

jojo

Yeni Üye
rica ederim takıldığın başka bişey olursa burdayım ben:)

heartqueen

Yeni Üye
kesinlikle başvuracağım ilk adres olacaksın ;)

POSKY

Yeni Üye
slm arkadaşlar bna biri yardm etsin ben aof saglık okuyom ben bunu en yakın bi unwersitede okuyabilirmiyim eskişehire gdemiyom lutfen cewap :confused:

heartqueen

Yeni Üye
bazı üniversitelerde aof derslerine katılabiliyorsun ama senin yaşadığın yerdeki üniversitede bu mümkünmü bilemem

POSKY

Yeni Üye
Slm ya sınavsız geçiş nasıl olacak ne yapmamaız lazm cevap

by-cansuyu

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bu sene bende bu bölümü yazmayı düşünüyorum ama laborantlık ve veterinerlik bölümümü yoksa bu bölümmü karar veremedim sizce hangisinde iş olanakları daha fazla olur bu bölümde okuyan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirler mi gerçekten büyük bi çelişki içerisinde kaldım:(
ya evet arkadaşlar ben de aynı sıkıntı içerisindeyim hangisini seçmeliyim hangisi daha iyi olur bilmiyorum lütfen kesin bilgisi olan birisi bize yardım edebilir mi cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum nolur yardım edin bi yol gösterin şimdiden tşkrler:)

by-cansuyu

Yeni Üye
bide ben sayısalı pek sevmem ama biraz üzerine düşersem başaracağımı düşünüyorum bu bölümde sayısal çok mu ağırlıklı ve dersleri çok mu zor cvp verirseniz sevinirm:)

POSKY

Yeni Üye
slm arkadaşlar bende saglık kurumları işlketmeciligi okuyom ilk sene iktsat muhasebe ve matematık var sayısal derslerden ama sene ye bilimyom am guzel bi bolum

esudenaz

Yeni Üye
slm. ben yeni üye oldum .s.k.yöneticiliğini okuyorum, henüz çalışmaya başlamasamda...

POSKY

Yeni Üye
selem milet nasılsınız aramıza yeni katılan yeni arkadaşlar hoşgeldiniz

by-cansuyu

Yeni Üye
ya evet arkadaşlar ben de aynı sıkıntı içerisindeyim hangisini seçmeliyim hangisi daha iyi olur bilmiyorum lütfen kesin bilgisi olan birisi bize yardım edebilir mi cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum nolur yardım edin bi yol gösterin şimdiden tşkrler:)
ya arkadaşlar bana kimse cevap vermiycekmi lütfen yardımcı olun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz