çiğ köfte sevenler

graal89

♥ Ankaragücü ♥
deli olacam bu database error yüzüne.. 2 saattir yazamadım... :mad:
onurum anana el kalkmaz agzını burnunu kırarım ne demek ne yaparsa yapsın annelik hakkı var üzerinde sütü ile bu günlere geldin duymiyam bide böle söz yakısmaz sana..Ayrıca hele ninno olasan ALLAH ından bulasan eger aney vermesse evdede bekar kalasan sarkısını bilmeyen varsa ögrensin o sarkı eşLiqinde yoquracam köfteyi :D
yok enginim ya anneye el kalkmaz bizimki esprisine de valla tek yoğuralımda abi ben serdar ortaç severim ya serdar ortaçın bi şarkısı olsa olmaz mı:)database eror hayatıma renk katıyo benim ya:D

MatmazeL

Özel Üye
onurum anana el kalkmaz agzını burnunu kırarım ne demek ne yaparsa yapsın annelik hakkı var üzerinde sütü ile bu günlere geldin duymiyam bide böle söz yakısmaz sana..Ayrıca hele ninno olasan ALLAH ından bulasan eger aney vermesse evdede bekar kalasan sarkısını bilmeyen varsa ögrensin o sarkı eşLiqinde yoquracam köfteyi :D
Onura yaptıgın yorumu alkışlıyorum bu hep böle edepsiz nolucek :p :D
@Onur saoLasın :D

blue_eye

Yeni Üye
olurmu hilal ya ben siz gelmeden yıkarım onları ya :) bu arada hilal sana çok güzel bi haberim var tecrübe puanın 7 ydi 8 olmuş:)
ben bu tecrübe puanından şikayetçiyim zaten onur..7di 8olmuş çok artmış he he:D
agzını kırarım deme sakın güzel kardeşim ayıp oluyor..annelerimiz nasıl olursa olsun baştacıdır..emege saygıyı unutmayalım..:D:D:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
anneye el kalkarmı ya cennet anaların ayağı altındadır ya:)annelere el kalkmaz tabikide ya ben annesi hakkından kötü konuşanlara çok kızıyorum ya:)

blue_eye

Yeni Üye
süper moderatör regina ipekcim,bu databasa error sorunu çileden çıkarıyor nasıl halledilecek duyurulur.:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
database eror çiğ köfteyi yarıda bıraktı :)inanın bnu database eror bana hayatta sabırlı olmayı öğretti:)

Sonkez

Özel Üye
Mod ipek kanımca güzel yorumlara extradan tecrübe puanı veriLmeLi ama öyle kuru kuru yorumu aLkışLıyorum gitMiyor :D:D ayrıca database partiye gölge düşürdü... böyle olacaksa ben gelmem bida davosa mavosa :D:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
valla ya bende az önce yazdım ya cennet annelerin ayakları altındadır die de aklıma ne geldi annem beni bu dünyada buldu öbür taraftada bulursa benim halim duman:)

blue_eye

Yeni Üye
bak onur gördünmü..database error u fırsat bilerek engin çiğköfte yapmaya yemeye gitti heralde :D:Dengin nerdesin topragım:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
valla ya engin nerdesin dostum sen ya :) o deil köftelerde kurudu he hep ipek yüzünden oldu:)

MatmazeL

Özel Üye
ArkadaşLar üyelere daha insaflı davranıyo database emın olun :D Bi saattir uğraşıom ühühü :D
Taam adminle konuşup hbr verıcm sizede :)
Elımden geldıgınce +rep verıyorum bn :)

Sonkez

Özel Üye
YARABBİ şükür 2 sıkımLıkta olsa nefsimi tatmin ettim işte :D
sizde hadi ekmege saLca feLan sürün yiyin bişiyler :D

blue_eye

Yeni Üye
etrafımıza sevgi ve saygıda örnek olmalıyız aynen katılıyorum..sen yeterki yap kardeşim türküde şarkıda bizden.:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bu saatte yemek mi yenir dostum ya 6 saat sonra zaten benim kahvaltı saatim ya salça gece gece miğdemi yakar şimdi:)

Sonkez

Özel Üye
saat 00.12 ya naptın onurum daha.. ben gece 02.00 de neler yediqimi bilirim :D fantezi oldu artık gece yemek :D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bu database eror annemden de beter ya annemin gözünü seveyim ben ya:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,738
Son üye
Rigidqpp