çiğ köfte sevenler

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ipek kızdı he şimdi benim üyeliğimide silmeye kalkar:)böyle bi yetkin var dimi ipek can senin:)abi bende gece yemek yerim ama yediğim zaman 2-3 saat uyumamam lazım yoksa gece karnım ağrır ya ama şu saatte açık çiğ köfteci olacağını bilsem çıkar giderim :) bu arada hilal kanka sesin kesilddi:)

Sonkez

Özel Üye
şurdan bide arabaya atlayıp maraş a gidip 1 de dondurmamı yesem arkadaslar sizce yafff :D ?

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ye tabi enginim dondurma sizde köfte sizde baklava sizde lahmacun sizde kebap sizde :)biz de ne var hiçbişey ama olsun bize tek ekmek olsun yeter:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ipek can gitti galiba o bizim kadar sabırlı değil demekki :)engin,hilal siz nerdesiniz ya:)

Sonkez

Özel Üye
kıyamam size ben.. gelirkene dondurma baklava getircem merak etmeyin 1i yer 1i bakar kıyamet ondan kopar :D

Sonkez

Özel Üye
sorun bitti gibi fasla kimse kalmadı ya...çigköftenin 1.ci kuralı çigköftelik kıyma ( kara kıyma ) sinirlerinden tamamen ayıklanmıs olacak.buluruz orda onu olmazsa ben getiririm balize koyar:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
yok dostum onu ben hallederim hem 2-3 defada çekecez dimi kıymayı kıyma incelsin die.:)

Sonkez

Özel Üye
evet sen çekmessin ztn onu kasap çeker...topragım hilal nere gittin :confused: kesin oda köfte yogurmaya gitti dayanamaı :D:D

Sonkez

Özel Üye
öyle oldu valla database biraz sorun cıkarsada yayında ve yapımda emegi geçen herkese eywallah..gene ederiz onurum bu daha başlangıctı ;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
valla enginim sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum.ben sabah 6.30 da işe gidiyorum ve şimdi çıkmam gerek kardeşim.hepinizin elne ağzına sağlık.sana ve hilal can a ii geceler diliyorum ve teşekkür ediyorum gerçekten çok seviyeli ve güzel bi sohbet oldu.

Sonkez

Özel Üye
eyw kardeşim bende memnun oldum..bende sizlere tşk ediyorum bu güzel sohbette yer aldıqınız için.. hadin ALLAH a emanet olun kalın saqlıcakla..iyi geceler hepinize...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
tamam enginim hadi ii geceler dostum sende Allah a emanet ol kib görüşmek üzere dostum...

blue_eye

Yeni Üye
ipek kızdı he şimdi benim üyeliğimide silmeye kalkar:)böyle bi yetkin var dimi ipek can senin:)abi bende gece yemek yerim ama yediğim zaman 2-3 saat uyumamam lazım yoksa gece karnım ağrır ya ama şu saatte açık çiğ köfteci olacağını bilsem çıkar giderim :) bu arada hilal kanka sesin kesilddi:)
yok kankam sesim kesilmez benim.database biraz bezdirdi.kardeşimin nikah davetiyelerini yazmaya kalktım bende:D

blue_eye

Yeni Üye
teşekkkür ederim topragım engin ve onur arkadaşım..ve süper mod.ipek ..güzel sohbetiniz için ..evet topragım bu başlangıçtı..he..hepinize iyi geceler bende sabah 8 de işe gidiyorum iyi geceler .sizlerde Allaha emanet olun.görüşürüz yarına..:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,737
Son üye
ChessManInvow