İsrail askerleri Gazzeye İnsani Yardım Götüren Mavi Marmara Gemisine Saldırdı!!!

pac89

Yeni Üye

bu nasıl bır acıklama ne pervasızlık ne tuhaf bır acıklama boyle... ne demek sapan sopa... sapanlamı karsılık vereceklerdıde oyle sotular gemıye sacmalanırda bu kadar mı olur...

sıze allahtan feraset dılıyorum..bu ıkı olay bır bırıyle esgudumlu olarak gerceklesmıstır.ha sehıd dusen asker ha gemıde sehadet serbetını ıcmıs allah kulu..ne farkı var soylermısınız?
gayet mantıklı modern bir açıklama arkadaşım neyi beğenmediniz.Ben tarafsız biriyim.Benim için Bir Türk askerinin kanı binlerce yabancı kanına bedeldir.Acımasızlık neresinde bunun.Açıkçası benim herhangi bir dine bağımlılığım yok.Benim için önemli olan kendi ülkemde ki insanların canlarıdır.Benim tahammül edemediğim hala ülkemde ki insanları dinle kandırarak arap ülkelerine acındırmaya çalışıp bunu başarması.Çok kaba olacak bebek sayılacak çocuğun gemide ne işi var.Yapmayın arkadaşlar bunların hepsi önceden ayarlanmış olaylardır.İsrailin yaptığını her ülke yapabilir.Düşünelim bir ülke bizim savaştığımız teröristlere yardım için ülkemizin limanına barış gemisi yollamaya çalışsın ne olur o zaman biz müdahale etmeyecek miyiz merak ediyorum.Yıllar önce kardak kayalıklarına operasyon düzenledik neredeyse savaş çıkacaktı.Ne yaptı Tsk müdahale etmedi mi?.Ben Ama bizim halkımıza bunları anlatmak imkansızdır.İsrail kendi ülkesine gelebilecek tehlikeyi bertaraf etmiştir.Gemide yer alanlar gerçekten hamas üyesi değilse neden kimlik göstermeyi reddetmişler.Lütfen dünyayı inanç gözüyle değil akıl gözüyle görmeyi deneyelim.Ayrıca şehadet içmek nasıl bir terimdir.Bir insanın ölümü neden bu kadar yüceltilir anlamıyorum.Savaşta her 2 taraf kendi askerlerini cennet vaadiyle kandırır.Fakat aslında gerçek olan tek şey bomboş bir karanlıktır.

AsenA_38

Yeni Üye
teröristle masum günahsız halka yapılacak olan yardımın ayrımını yaparsan böyle düşünmezsin

teröristler aldıkları yardımla insanlığa zulmediyor

filistin ise aldığı yardımla ayakta kalmaya çalışıyor

ikisi aynı şey değil...

hiç bir dine mensup olmayabilir insan... fakat savunmasız insanların vahşice öldürülmesine heralde içi sızlar...

xyzes

Yeni Üye
bu yapılanlar insanlığa sığar mı ya bu kadar kalleş olabilir mi bi millet
lanet olsun israillilere

pac89

Yeni Üye
teröristle masum günahsız halka yapılacak olan yardımın ayrımını yaparsan böyle düşünmezsin

teröristler aldıkları yardımla insanlığa zulmediyor

filistin ise aldığı yardımla ayakta kalmaya çalışıyor

ikisi aynı şey değil...

hiç bir dine mensup olmayabilir insan... fakat savunmasız insanların vahşice öldürülmesine heralde içi sızlar...
Filistin şu anda içinde bulunduğu durumu yanlış politikalrına borçludur.Tıpkı ırak gibi.Kendi düşen ağlamaz.

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
aynen ben 2 kdat protesto ediyorum bide insafa geldik demezlermi sinirlendiğim için haber bile izlemiyorum

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
ztn yazın tw izlemiyorum can cazım istemiyor sıcakta oluyor ondan dışarsı daha iyi :D

imqossibLe

Yeni Üye
ya yazıkya adlı tıpta yapılan acıklamaya gore Turk cocugun dıtrek basına nısna alınmıs dort kursun sıkılmıs yasık bee:(:(

AsenA_38

Yeni Üye
sadece protesto etmekle yetınen yetkıllılerı protesto edıyorum

benimde en sinir olduğum nokta bu devleti gözümde fazla büyüttüm heralde hayal kırıklığına uğradım açıkcası :confused:

dün geldi şehidimiz bi arka sokağa 19 yaşında genç yaşında yoktan yere hedef haline gelmesi çok kötü :(

imqossibLe

Yeni Üye
Haklsıınasena bazen dusunuyorumbusessızlık nereye kadr her yerden sehıt verıyoruz yurt dısına baktımda dun haberlerıne ya adma sadece 1sehıtı var dıye halk ayaklanmıs

styldodgy

Yeni Üye
Hitler Üç Esir Yakalamış, İngiliz, Fransız ve Birde Yahudi.
"Size Soru Soracağım, Bilirseniz Sizi Bı...rakacağım" Demiş.
İngiliz'e Sormuş
"Titanik Kaç Yılında Battı?" İngiliz Hemen Cevap Vermiş
"1912" Diye. Hitler Göndermiş İlgiliz'i.
Fransız’a Sormuş Bu Kez: -
"Titanik'te Kaç Kisi Öldü?" Fransiz Cevap Vermiş-
"1050". “Tam...am Sende Gidebilirsin” Demiş Ve Özgür Bırakmış. Yahudiye Dönmüş;
“Say Lan İsimlerini!”

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar