olmuyor

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bu konuyu kapatın bu kız benim psikolojimi bozdu ve olmuyor yazısını her gördüğümde çıldırıyorum:)yöneticilerden konunun kapanmasını rice ediyorum..

By_tr

Özel Üye
bu konuyu kapatın bu kız benim psikolojimi bozdu ve olmuyor yazısını her gördüğümde çıldırıyorum:)yöneticilerden konunun kapanmasını rice ediyorum..
bu da güzel di onurum:rolleyes:
he bizde dışlayalım da ne hali varsa görsün dimi gerkemez yoksa bizide sürükleyecek peşinden dimi :(

katılmıyorum kardeş bu düşüncen hoşgörümüzü yansıtmıyor herkesi dinlemeliyiz bence buna hakları var insanlık namına

güzelim

Yeni Üye
aynen bende şiddetle rıca edıyroum yonetıcılerden kapatın şu konuyu bole gereksız konuya sıtemızde yer vermeyelım

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bu da güzel di onurum:rolleyes:
he bizde dışlayalım da ne hali varsa görsün dimi gerkemez yoksa bizide sürükleyecek peşinden dimi :(

katılmıyorum kardeş bu düşüncen hoşgörümüzü yansıtmıyor herkesi dinlemeliyiz bence buna hakları var insanlık namına
mesut can bu kızla msn de 1-2 saat konuşsan inan bu şekilde düşünmezdin yoksa bende normalde senin gibi düşünüyorum ama sen bence bu kızla konuşmadığın için böle düşünüyosun:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bu konu kapanmamış hala he kız forumada girmiyo valla forumu boykot edecem he bu konu kapanana kadar foruma girmeyecem:)

MatmazeL

Özel Üye
ArkadaşLar konunun kapanması kimseye birşey kazandırmaz.Kurallar dahilinde herkes istedği konuyu açabiLir yardımlaşma payLaşmaya ortak olabiLir.Bu konunun sahibi arkadaşımızda açma gereği duymuş bizlerlere payLaşmış.Şu saatten sonra foruma gelıp gelmemesi onemLi değil.Biraz daha anLayışLı oLmaya ve karşıdakınıde anLamaya davet ediyorum sizleri saygıdeğer forum üyleri :)
İyi forumLar.

BURCU

Çok Özel Üye
Konu Zaman asimina ugramis zaten ;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
kurallar dahilinde herkes istediği konuyu açıyoduda daha önceden bizim açtığmız 1-2 konu neden kapandı ipek hanım.kurallar dahilinde değilmiydi bizim kapatılan konularımız???Kendiniz hoşuna gitmediği konuları hemen kapatırken biz rica etmemize rağmen beklenmedik bir tepki ile karşılaşıyorum.sizede konunun zaman aşımına uğradığını sölediğiniz için teşekkür ediyorum Burcu Hanım.

MatmazeL

Özel Üye
kurallar dahilinde herkes istediği konuyu açıyoduda daha önceden bizim açtığmız 1-2 konu neden kapandı ipek hanım.kurallar dahilinde değilmiydi bizim kapatılan konularımız???Kendiniz hoşuna gitmediği konuları hemen kapatırken biz rica etmemize rağmen beklenmedik bir tepki ile karşılaşıyorum.sizede konunun zaman aşımına uğradığını sölediğiniz için teşekkür ediyorum Burcu Hanım.
Graal89 O konuLar bizim hoşumuza gitmediğinden kapatıLmadı bu bir. Kurallar dahiLinde oldugunda kawqa çıkarsa ya uyarılır ya kapatılır bu iki ;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
neden kapatıldı peki matmazel o konular kurallar dahilinde değilmiydi?

murat33k

Yeni Üye
arkadaş istemezsen bakma belki anlayan olur yardımcı olacak olan olur eynı dönem den ben de geçtim. hayat malesef biraz boş vermek gerekiyor herşeyi çok cidiiyue almak fazla yıkım getiriyor sonra da herşey anlamsız geliyor. hayatına son veremediğine göre ya zoru zoruna sabır edecen yada bu sorunları en aza indirmeye çalışacaksın
kolay gelsin hayat bu işte ne diyeyim allah kolaylık versin zor tabi çok zor

deliyayla

Yeni Üye
graal89 çok genç ve şanslı çocuklardan.biraz da saf bir yüreği var herşey ve herkes kendi gibi sanıyor.yaşının ve şanslı çocukluğunun bünyesine bıraktığı heyecanla kendinden görmüşlüğü fazla ve bıkkınlığı dorukta olan birini rahatsız edebileceğinin farkında değil.

kısaca bi özet geçmek istiyorum size arkadaşlar ve forumunuzdan ayrılıyorum.bunu da sırf kendi egomu tatmin etmek için yapıyorum.ardımdan yapılan yorumları okumak için de gireceğim tabiki.üzgünüm herşeyi açık söylemek huyumdur.dünya üzerindeki tüm ikincil duygulardan arınmak tek amacım.acıkmak,tuvalet ihtiyacı,uyumak,seks ihtiyacı..geri kalan soyutsal şeylerden arınmak tek dileğim.

neyse.berbat bir çocukluktu benimkisi.sarhoş baba,eve gelen sarhoş adamlara katlanmak zorunda kalan anne,yobaz dolu bir mahalle üçgeninde ilk çocukluğum geçti.boşanan ebeveynlerin çocuğu olmak ve diğer büyüklerin acıyan yaklaşımlarına maruz kalmak geldi ardından.öz ablamla ayrı büyüdüm çünkü halamda evlatlıktı.9 yaşımdayken uzak bir akrabanın 20lik oğlu tarafından tecavüze uğradığımda annemin beni koruyamadığını sanarak(kimseye anlatmadım sırrım hala benimle saklı aile ortamında)ergenlik yaşımı tekrardan evlenen babımın yanında geçirdim ki üvey anne nedir çok güzel öğrendim.yine de beni aç bırakmadığı için kendisine minnettarım.annemle görüştürülmediğim bir 4 yıl sonucunda liseye gelmiş bünyem kaçmayı becerdi annenin yanına.bu da birşeydir.

annemin evlenmek istemesi liseyi bitirdiğim yıla denk gelince ayrıldım evden.2 yıl kadar üniv.öğrencileriyle içiçe bir hayat yaşadım.metal felsefesi denen olmayan birşeye adandım.ama geçti şimdi :) hiç uyuşturucu kullanmadım bu dönem boyunca ve asla seks yapmadım bakire kaldım.bunları neden söylüyorum biliyorsunuz sanırım.çünkü ilk sorulan bunlar oluyor.

anneme geri dönüşüm ev arkadaşımın nişanlısının beni çok ilginç usullerle tehdit etmeleriyle oldu.iyi de oldu tabi.birkaç kez aşık olup hep terkedildim.iki kez evlenmeye karar verdim ama adamlar annemi istemedi.ben onu yeterince yalnız bırakmıştım bir daha yapamazdım.defolsunlar.

bu gerzek ve burnu dik kafam başını burda dile bile getiremeyeceği birkaç belaya daha soktu.sanırım etrafımda muhteşem bir çekim alanı var.neyse.en son da eski sevgilim ve hala can dostum,bu hayatta beni anlayan yargılamadan dinleyen başımdan geçen şeylere gülümseyerek sakince yorumlar yapan ve asla nasihat vermeyen o muhteşem insanı kaybettim.beraber yapacağız bir gün dememize rağmen o tek başına yaptı ve gitti.(intihar).ben anneme döndüğümden beri eve bakıyorum.itler gibi çalışıp beyler gibi yemiyorum ama.yine itler gibi sürünüyorum.annemde çalışırdı kiraydı,faturaydı,mutfak ve temizlik masrafları derken bir de boşanan ablam ve kızı bize eklendi.annem daha bebek olan toruna bakmak için işten ayrıldı.ablam ha buldum ha bulucam derken 1 yıl iş aradı.girdi çıktı bişeyler bişeyler.işte ben bir yıldır çok net yazıcam 700 maaşla 565 kira ödeyerek ve geri kalanla faturalara yetmeye çalışarak,kah birinin kapanması kah birinin icraya uğraması gibi ufacık sorunlarla cebelleşerek devam ediyorum işte yaşamaya.

sanırım yaşları çok küçük,hayat tecrübesi aşık olup terkedilmek,platonik sevmek,anneden-babadan anlaşılmamak,istediği şeyin alınmaması gibi dertler olan insanlar arasında bu başlığı açmam hataydı.

benim daha yüksek maaşlar alabilceğim bir mertebede olmamam benim hatam biliyorum ama bundan şikayetçi değilim.kendime uydurduğum bir kaçış repliği değil bu çünkü hayatım boyunca hiç destek almadan birsürü sırrımı kimseyle paylaşmadan kendi kendimi tedavi etmek zorunda kaldım.bir yanımı yetiştirirken diğer yanımı yetiştirecek kadar da ne zeki ne güçlü olabildim.şimdi dedim ya işte tek bir amacım var hayatta artık.ikincil bütün duygulardan arınmak istiyorum.en çok da vicdanımdan kurtulmak istiyorum.çünkü beni hapsediyor.

requiem for a dream...............BAZI İNSANLAR İÇİN İLKBAHAR YOKTUR.....

izleyen arkadaşlar anlayacaktır.

Hazır-Cevap

Özel Üye
deliyayla forumdan ayrılabilirsin o senin düşüncen fakat burada senin sorunlarına yardımcı olmak isteyen arkadaşlar,bazı düşüncelerinin değişmesini istedikleri için herkes elinden geldiği kadar sana destek olmuş.
Ben biliyorum ki graal89 bu konuda en çok yardımcı olanlardan biriydi sana,fakat sen onun iyi niyetini,düşüncelerini bile önemsemedin,kestirip attın.Neyse karar sen kararın bizede saygı duymak düşer...Hayatında sana güzel günler diliyorum.

MatmazeL

Özel Üye
deliyayla bilirsin TürkLer kendine göre doğru olanı elınden geldıgınce anlatmaya yapamıyosa diretmeye çalışır :) Kımsenın senı yargıladıgı yok.HakLısın yaş ortalaması küçük olabılır belkı anlayamadıkta seni :( Çok şey yaşamışsın ama okadar gelişmiş bi üslubun varkı :) Keşke yardımcı olucak bişiler diyebilsem desemde ne kadar işine yarar..Teşekkürler yine bizimle payLaştıgın için sıkıntılarını , hayta bakış açını ws. Umarım bi gün herşey istedıgın gibi olur.

gül_34

Banned
Bence arkadaşım sen oraya bir resim bırakmış ilgiyi üstüne toplamak istiyorsun hiçbir hastalıgın yok sadece birkaç kişinin seni şımartıp pohpohlamasına muhtaçsın okadar acı ama gerçek...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz