Sınav Nasıl Geçti?

kevin_norton

Yeni Üye
Ecrin hocam benim bir maruzatım olacak. Ben sizin gibi notları jpg olarak imzamı göster kısmına ekleyemedim.Bana yardımcı olursanız sevirim. Ya da bilen biri varsa yardımcı olabilirmi lütfen.Saygılarımla....

ECRİN90

Özel Üye
Öncelikle notlarınız ekranda gözükürken klavyeden print screen tuşuna basınız.. Ardından paint i açıp düzen/yapıştır deyiniz. paintteki etrafı çizgi çizgi dikdörtgen şeklini seçiniz... imzanızda gözükmesini istediğiniz alanı seçip sağ tıklayarak pc nize kopyalayıp kaydediniz.. Ardından >>http://www.hizliresim.com/ << bu adresi açıp dosya seç e tıklayıp pc nizdeki kayıtlı resmi yükleyiniz (bu işlem birkaç dk sürebilir) ardından çıkan linklerden en alttakini kopyalayıp imzanıza ekleyebilirsiniz..
bunun içinde profil bilgilerinden imzayı düzenle kısmına gelip yazı yazılan ekrandan grafik ekle ye tıklamanız yeterli.. çıkan minik pencereye kopyaladıgınız linki yapıştıracaksınız .. ve imzanız hazır :D

umarım anlatabilmişimdir :D

suhedaa

Yeni Üye
ecrin ne yapmıisın yaf kafam karıstı dr deniyeym

kevin_norton

Yeni Üye
http://www.hizliresim.com/ a resmi yükledim.en alttakini kopyalayıp imzama ekledim.ama hata oluşuyor. imzayı düzenle kısmına gelip yazı yazılan ekrandan grafik ekle ye tıkladım.Ama hata oluşuyor. yüklemiyor.

suhedaa

Yeni Üye
:eek::eek:aaaaaaaaaaa bit kadar olmuş

kevin_norton

Yeni Üye
<--vBulletin Bilgilendirme Sistemi-->
Dosya yüklenmesi sırasında Hata oluştu, temporäre Dosyası oluşturulamadığı için.
böyle çıkıyor. ne yapalım suhedaa hocam.

suhedaa

Yeni Üye
ben yapabildm mi ki bakalım

kevin_norton

Yeni Üye
Hayır,senin ki olmuş.Paint te bir hata var resmi küçük yapmışsın herhalde.

dileksener

Yeni Üye
Ecrincim notların çok güzel.Özellikle de Osmanlıca süper gelmiş.tebrikler cnm.Benim notlar da şöle arkadaşlar ben de paylaşayım;
1-Temel bilgi teknolojileri---------80
2-Türkçe ses ve biçim bilgisi------88
3-Halk edebiyatına giriş-----------73
4-Osmanlı türkçesine giriş---------69
5-Eski türk edebiyatına giriş-------85
6-Batı edebiyatında akımlar--------73
7-Yeni türk edebiyatına giriş-------69

Sınavda iki şık arasında kalıp da bile bile yalnış yaptığım sorular olmasaydı tablo biraz daha güzel olacaktı ya neyse...

ECRİN90

Özel Üye
<--vBulletin Bilgilendirme Sistemi-->
Dosya yüklenmesi sırasında Hata oluştu, temporäre Dosyası oluşturulamadığı için.
böyle çıkıyor. ne yapalım suhedaa hocam.
Bazı üyelerimizin üyeliklerinde problem vardı, avatar ya da imza ekleyemiyorlardı. Bu konuda yöneticimiz omer_evran a danışabilirsiniz. Sorunu sadece o çözebiliyor ;)

ECRİN90

Özel Üye
Ecrincim notların çok güzel.Özellikle de Osmanlıca süper gelmiş.tebrikler cnm.Benim notlar da şöle arkadaşlar ben de paylaşayım;
1-Temel bilgi teknolojileri---------80
2-Türkçe ses ve biçim bilgisi------88
3-Halk edebiyatına giriş-----------73
4-Osmanlı türkçesine giriş---------69
5-Eski türk edebiyatına giriş-------85
6-Batı edebiyatında akımlar--------73
7-Yeni türk edebiyatına giriş-------69

Sınavda iki şık arasında kalıp da bile bile yalnış yaptığım sorular olmasaydı tablo biraz daha güzel olacaktı ya neyse...
teşekkür ederim ablacım, senin notlar da gayet güzelmiş ;) tebrik ederim .. darısı finale inşallah :)

dileksener

Yeni Üye
teşekkür ederim ablacım, senin notlar da gayet güzelmiş ;) tebrik ederim .. darısı finale inşallah :)
Ben de tşk. ediyorum cnm:)Evet darısı finale artık.Ama ben daha doğru düzgün çalışmaya başlayamadım.Günler de çok çabuk geçiyor. Yalnız konuları yetiştiremicem diye yaptığım stres herkeze yetiyor:rolleyes::(;):p:eek:

dileksener

Yeni Üye
Bazı üyelerimizin üyeliklerinde problem vardı, avatar ya da imza ekleyemiyorlardı. Bu konuda yöneticimiz omer_evran a danışabilirsiniz. Sorunu sadece o çözebiliyor ;)
Evet uzun zamandan beri ben de üye resmi ekleyemiyorum.Bir sorun olduğu kesin:(:rolleyes:

kevin_norton

Yeni Üye
Ecrin hocam ilgilendiginiz için teşekkür ederim.İnşallah düzelir.

kevin_norton

Yeni Üye
Ben de daha doğru düzgün çalışmaya başlayamadım.Günler de çok çabuk geçiyor.Bir iki güne kendimi toplamam lazım.Zaman su gibi akıyor.Final iyi gitmezse moralim çok bozulur.Daha doktora sınavlarına hazırlanacagım.Hayırlısı bakalım.NAPICEKSİN??
AÖFDESTEĞE KATILACEKSİN SENDE MEZUN OLİCEKSİN

ECRİN90

Özel Üye
Final in ilk oturumu nasıldı arkadaşlar? Umarım iyi geçmiştir :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce