Sinir Köşesi

rainbow

Özel Üye
pena sen rahat ol benim kişi çok farklı ,burcu ve ahmet'in sinir olduğu kişi farklı oooofffff...pena sinir etme beaaa (canım garıştırma):D:D:Dbu arada saa sinir olmuyorum bilakis sewiyoruum penacıım:cool::cool:

pena

Yeni Üye
pena sen rahat ol benim kişi çok farklı ,burcu ve ahmet'in sinir olduğu kişi farklı oooofffff...pena sinir etme beaaa (canım garıştırma):D:D:Dbu arada saa sinir olmuyorum bilakis sewiyoruum penacıım:cool::cool:
ayyy guzzummmm bende seni seviyorum...rahat uyuyayım yaaa...bu arada msn verip yanına ekle diye msj atan hödüklere sinir oluyorummm;)

asterıx

Yeni Üye
Pena keşeke bahsettiğimiz kişi senin kadar anlayışlı ve sorgulayıcı olsa.Ama ozaman gıcık olmazdı dimi :D:D

heartqueen

Yeni Üye
aman ne güzel herkesin bi sinir olduğu varmış. walla ööle i yazmışsınız ki herkes üstüne çok rahatlıkla alınabilir. şşştttttt ahmet benmiyim yoksa;) gerçi ben de siteye çok fazla giremiyorum ama neyse.
niye ben kimseye sinirlenip tavır alamıyorum yaaaa. bende kızmak istiyorum sinirlenmek istiyorum offff.

pena

Yeni Üye
siteyi açmakta sorun yaşıyorum kaç gündür ve bu bende acayip sinir yapıyoooooooooooooooooo:mad:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz