Sinir Köşesi

graal89

♥ Ankaragücü ♥
abi söylenmek ne kelime ya artık annemin sesi kulağımdan gitmiyo sanki her dk onur diyomuş gibi geliyo bilmiyorumda ben babayı çok seviyorum abi anneyle pek anlaşamıyoruz annemide seviyorum ama baba bambaşka ya:)

rainbow

Özel Üye
abi söylenmek ne kelime ya artık annemin sesi kulağımdan gitmiyo sanki her dk onur diyomuş gibi geliyo bilmiyorumda ben babayı çok seviyorum abi anneyle pek anlaşamıyoruz annemide seviyorum ama baba bambaşka ya:)

bir kere bana abi demesen seviniceem..:cool:iyidir anne sesi kulağının pası silinir...babanı da sev ama anneni de ....anlaşamasanda...bak sinirlendim şimdik......:p:p:p.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ben sana abi demiyorumki daha doğrusu o abi kelimesi sana karşı deil:) ben annemi sevmiyorum demedimki senin annenin sesi iyidir ama benim annemin sesi çok cırtlak:)

rainbow

Özel Üye
o zaman üstüme alınmıyorum'''abi kelimesini'''
sevmiyorsun demek istemedim zaten çahtlak sesli de olsa patlak sesli de olsa babanla aynı sew demek istedim...ayrıca benim annemin sesi bülbül gibidir maş...(kim inanır)....:cool::p

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ya aslında annem iyidir dostumda (bunun bi sakıncası varsa bunuda söylemiyebilirim) herşeyime karışır ya bak ekmek alırım yanığından almışın der fatura yatırırım faturlar niye kırışmış der ve bunuda sadece bana karşı yapar bunun nedenini yıllardır anlayamadım :)

rainbow

Özel Üye
''dostum''de ama içi boş bir kelime olacak....:cool:
herşeye neden bulma konusunda .demek ki sen ,,sana verilen işi iyi yapmıyorsundur ....annen de ne yapsın sabır taşı değil yha kızıcak sana..yine de senin iyiliğin için.........:cool:

graal89

♥ Ankaragücü ♥
peki dostum sana soruyorum ben o zaman yatırılmış bi fatura nın hiçbir hükmü yok dimi bu kırışmış yada kırışmamış ne olacak ki:)

rainbow

Özel Üye
tabi yaa o konuda annen biraz abartmış durumu ..önemli olan yatrılması...annen yine de '''ben bu çocuğa kızmaya alıştırdım,,şimdi kızmasam çocuk boşluğa düşecek''diye dewam ediyor bağırmaya....Yine senin iyiliğin için................:D:D:D:D:D:D:D:D:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
valla akşam akşam iyi güldürdün he ben bunu düşünememiştim doğru sölüyosun ama ben bi iş yapsam annem sölenmese bana çok garip geliyo harbiden alıştım ben bikere ya annemde beni alıştırdı ya eminim bundan dolayı bana her yaptığım işten sonra kızıyo:)

rainbow

Özel Üye
Bak şimdi durumu çözdüün...herşey vatan için...gibi bir durum bu....:cool::cool:çatlak sesin kulaklarımızdan gitmemesi ümidiylee.......:p:p

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bu konuda bana yardımcı olduğun için sana teşekkür ediyorum patron ve iyi geceler diliyerek forumdan ayrılıyorum.daha sonra görüşmek dileği ile:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
annemin salataya yeşil soğan doğramasına,her çorba yaptığında çorbayı ekşi yapmasına uyuz oluyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bizim şirketim iflas etmekle etmemek arasındaki çizgide gidip gelmesine sinir olmaya başladım hayırlısıyla bi iflas etsede kurtulsak bu karamsarlık gelecek için hiçte hoş bişey değil:(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz