siz merak ettiğiniz üyeyi yazın onlar kendini tanırsın

ylmzsngl

Forum Ahalisi
Bölüm:
İşletme
ylmzsngl kendini tanıtsın bence.AÖF'den yana çok dertli bir arkadaşımız :)

Öncelikle merak eden arkadaşlara teşekkür ederim. Önemseniyor hissine kapılıyor insan :) Aöf konusunda dertli demiş yakamoz. Çok haklı çok dertliyim. Ama asıl şikayetçi oldugum aöf değil 1 haftadır bir dayanışma sağlayamamış olmamız.

Herneyse.. Kendimi tanıtma konusunda tam bi beceriksiz oldugumu düşünüyorum. Nerden başlayacağımı bilemiyorum :) Onun için weeping eyes ve bir kaç arkadaşın mesajları üzerinden bende kendimi tanıtıyım...

1986 Doğumluyum. Aslen Sivaslı olsakta sivasa hiç gitmemiş biriyim.Tahmin edebileceğiniz gibi Halkla İlişkiler okuyorum :)
Edebiyat,Felsefe ve Tarih çok severim. Özellikle yakın tarih çok fazla ilgimi çekmekte.Tiyatro ile ilgilendim yaklaşık 3 yıl kadar.

Şimdilik böyle..

Herkese selamlar..

ylmzsngl

Forum Ahalisi
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar :)
Ne diyim bilmiyorum ki aslında yazmıştım biyere ama görmemişsiniz :) Haklısınız kendimi tanıttıgım yere yazmayı unutmuşum İsmimi.
Adım Yılmaz.

ylmzsngl

Forum Ahalisi
Bölüm:
İşletme
Bende sizleri tanıdıgıma çok memnun oldum by_tr. İyiki varsınız. Sizlerin bu sitedeki katkılarınız kesinlikle yadsınamaz.

Sessiz oldugum aslında pek söylenemez. Genelde sessiz kalamadıgım için seveni az olan biriyim. Ama yanımdaki dostlarımda gerçek dostlardır. Buradada çok bağırp çağırıyorum yazılarımla arkadaşlar ama bazı arkadaşlar ne bağırtımızı duyuyor ne de çağrımıza kulak veriyor.. Belki her konuya mesaj yazmamamın sebebi, sessiz oluşumdan değilde boş konularla forumu kirletmek istemediğimdendir.

güzelim

Yeni Üye
meraba yılmaz yazdıklarını okudum ve profılınde 2008 yılında sıteye uye olmussun ama şımdılerde onlınesın bu dıkkatemı çektı solemek ıstedım. sen bızlerdeden daha eskısın form da :D:D:D

sonsuz_nur

Özel Üye
Bende sizleri tanıdıgıma çok memnun oldum by_tr. İyiki varsınız. Sizlerin bu sitedeki katkılarınız kesinlikle yadsınamaz.

Sessiz oldugum aslında pek söylenemez. Genelde sessiz kalamadıgım için seveni az olan biriyim. Ama yanımdaki dostlarımda gerçek dostlardır. Buradada çok bağırp çağırıyorum yazılarımla arkadaşlar ama bazı arkadaşlar ne bağırtımızı duyuyor ne de çağrımıza kulak veriyor.. Belki her konuya mesaj yazmamamın sebebi, sessiz oluşumdan değilde boş konularla forumu kirletmek istemediğimdendir.
sessiz derken sana suskun oldugunu söylemek istemediler anladıgım kadarıyla senin nickini biz yılmazsongül olarak tahmin ettik bu nickinde sessiz harflerini biraya getirdik arkadaşlarımda böyle düşündüler büyük ihtimalle

güzelim

Yeni Üye
sessiz derken sana suskun oldugunu söylemek istemediler anladıgım kadarıyla senin nickini biz yılmazsongül olarak tahmin ettik bu nickinde sessiz harflerini biraya getirdik arkadaşlarımda böyle düşündüler büyük ihtimalle
bugun herkez herseyı yanlış anlaya bılıyo bende daıl :) neyse konu dışı çok meşkul ettık

ylmzsngl

Forum Ahalisi
Bölüm:
İşletme

off :) çok özür dilerim hakkaten bugun bendede bir tuhaflık var. Çok özür dilerim sizden. Yanlış anlaşılma oldu :S

Görüşmek üzere..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,738
Son üye
Rigidqpp