siz merak ettiğiniz üyeyi yazın onlar kendini tanırsın

YaKaMoZ

Yeni Üye
crazy_angel herkese neden nickin bu anlamı ne diye soruyorsun ya valla gözüme çarptı :D Peki senin nickin neden böyle açıklar mısın? :p

Hoşgeldin Yılmaz foruma:)Valla yazdıklarından Halkla İlişkiler okuduğun belli oluyor.Dertli gördüm seni ya.Ama bu AÖF'nin dertleri bitmez sen kendini yıpratma bence.Bugüne kadar kim sesimizi duydu da yardımcı olmaya çalıştı.Hep 2. planda kalıyoruz biz.Onlara göre sadece gelir kaynağıyız.O yüzden bence çenemizi yormayalım.Her yıl birileri çıkıp söylüyor ama kimse tınlayıp cvp bile vermiyor :)

crazy_angel

Yeni Üye
ya canım sracak birsey bulamıyorum ben de nicklerini soruyorum anlamını ..benim nickim cılgın melek lise yıllarında hocalarımın kullandıgı bir kelime ogretmenlerimin ve arkadaslarımın dusuncelerine gore saf ve temizzzzzz melek gibi kalbi olan biriydimm ... ama buna ragmen haksızlıga gelemzdigim icin okulda bazı cılgınlıklarım oldu , deli dolu biri oldugum icin cilgin melek , deli kız gibi
sozeri kullanıyorlardı ordan aklıma geldi çılgın meleğin ingilizce anlamını yazdım

CRAZY_ANGEL...... :D

crazy_angel

Yeni Üye
Melekler sardı burayı.Ben bir şeytan olarak kaçayım aranızda kalmak istemem :D
yakamoz korkma bizde meleklerden zarar gelmez ( seytanda bi melek erer ama o ayrı bi konu ) melekler korur senii .. hatta yakamoz sana da bir angel nick bulalım agel yakamoz super olur valla

ayyy konu dısına cıktıkk simdi uyarırlar burası sohbt blumu degil diyekusura bakmayınn sırada kim var

crazy_angel

Yeni Üye
ayy klasik sorumu sorayım mı nickinin anlamı ne diye sonra da yakomoz beni parcalasın en iyisi ben sormadan sen kendini anlat angel kardesim :D

bigangel

Yeni Üye
adım aycan,22 yaşındayım sakaryalı'yım.1 sınıf iktisat tekrar yapcam bazı özel sebeplerden dolayı birinin hayatı söz konusuydu ona adadım bu süreyi, ilk çalıştım dersleri tek anladığım matematik var onu direk geçtim bundan önce mühendislik okuyordum bıraktım....
en zevk aldığım şey bisklet sürmek her daim sürüyorum ,ağaca çıkmayı çok seviyorum spor yapmayı tracing ....
tam bir mizah hastasıyım benim olduğum ortamda komedi olur....bunun yanında tek besin kaynağım çikolata:p ayh çok seviyorumm

araştırmayı çok seviyorum uzay,güneş sistemi ,evren hele AY ( çok seviyorum)
bir ara seri cinayetleri araştırdım satanist gençlerin cinayetini , tarihteki cinayetlerii

aşırı derecede vatanseverim
:D:D:D sorusu olan varsa ::):)

YaKaMoZ

Yeni Üye
Pis satanist:DBenim bi sorum olacak.

Bizi de öldürüp kanımızı içmeyi mi planlıyorsun? :DYok be bu vampir oldu.Sen kedi bul kendine onu öldür bizden uzak dur.Hele benden çok çok uzak dur.İş buldum kendime biraz çalışayım ondan sonra öldür:p :D

bigangel

Yeni Üye
gerçektende kedilerle aram çok kötüdür hayvan severim ama kedilerden bir o kadar nefret ederimmm....sen nerden anladın kız vampirleri sevdiğimi sen mi ALASKA'DA yaşıosun:D:D:D:D

YaKaMoZ

Yeni Üye
Hehehe :D Ben de sevmem kedileri.Bazıları çok kötü bakıyor:D Hadi gel beraber gidelim bi tanesinin kanını içelim.Acıktım da haaa:D

ylmzsngl

Forum Ahalisi
Bölüm:
İşletme
adım aycan,22 yaşındayım sakaryalı'yım.1 sınıf iktisat tekrar yapcam bazı özel sebeplerden dolayı birinin hayatı söz konusuydu ona adadım bu süreyi, ilk çalıştım dersleri tek anladığım matematik var onu direk geçtim bundan önce mühendislik okuyordum bıraktım....
en zevk aldığım şey bisklet sürmek her daim sürüyorum ,ağaca çıkmayı çok seviyorum spor yapmayı tracing ....
tam bir mizah hastasıyım benim olduğum ortamda komedi olur....bunun yanında tek besin kaynağım çikolata:p ayh çok seviyorumm

araştırmayı çok seviyorum uzay,güneş sistemi ,evren hele AY ( çok seviyorum)
bir ara seri cinayetleri araştırdım satanist gençlerin cinayetini , tarihteki cinayetlerii

aşırı derecede vatanseverim
:D:D:D sorusu olan varsa ::):)

Memnun oldum İyiki varsın Aycan.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,738
Son üye