siz merak ettiğiniz üyeyi yazın onlar kendini tanırsın

güldeste

Yeni Üye
tamam tanıtayım kendimi.ben iktisat-kamo yönetimi bölümü 3. sınıf öğrencisim.amacım okulumu bitirip iyi bir iş sahibi olmak.bu arada orduluyum.muhasebe notları ararken üye oldum ve bu aileye katıldım.çok mutluyum sizleri tanıdığıma.güldeste günlük hayatta neler yapar derseniz valla buna verecek çok cevabım var ama şimdilik fındık toplamak için hazırlıkları yapıyoruz arada büte çalışıyorum,nette dolaşıyorum,kitap okuyorum ve günlük tutuyorum.hayatla ilgili kuralları olan birisiyim değişilmecek kuralla değil bunlar tabi.yani sabit fikirli birisi değilim anlayacağınız.hayatta ilgili en büyük amacım türkiyenin toprağını karış karış gezmek.en büyük korkum yanlız kalmak...ve insanlardan tek beklentim küçük bir tebessüm:):):).inatçı biri olduğumu söylerler külliyen yalan:D:D:Dbaşkada aklıma gelmiyor...

sizin merak ettiğiniz sorularınız varsa buyrun...

gözen

Özel Üye
galiba yeteri kadar kendimi tanıtıım..
güldeste haklı galatasarylıyım..altıncı hissin çok kuvvetliymiş..
bencede artık güldesteyi biraz daha yakından tanıyalım..i
gerçek adın ne merak ettim güldestecim..

graal89

♥ Ankaragücü ♥
kavga etmeyi tartışmayı seven bi insansın bunun nedenini ğrenebilirmiyim gülcan:)

güldeste

Yeni Üye
evet tartışmayı seviyorum ama bunu kavga olarak nitelendirmek ne kadar doğru olduğu yine tartışılır onurcan.tartışma konusunda birilerine itiraz ettiğimde kendisininde bana verecek bi cvbı olması hoşuma gidiyor açıkcası..insanın kendisini, düşündüğü konuyu savunması kadar güzel bişey olamaz.tabi gerçeklik payı ağırlıktaysa.kısaca seviyorum tartışarak öğretmeyi öğrenmeyi...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
tartışarak öğretmeyi ve öğrenmeyi seviyorum demişsin ama ben bu forumda en çok seninle tartıştım ama bu bana bişey öğretmedi buna ne diceksin bakalım g.can:)

güldeste

Yeni Üye
öğrenmişin işte tartışmanın aslında çok güzel bişey olduğunu öğrenmişin ki benimle hala tartışıyon.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bu şuan bizim yaptığımız tartışmak ise ben tartışmanın ne olduğunu bilmiyorum g.can.burda bizim yaptığımı ben sana soruyorum sende cevaplıyosun tartışmak ise bambaşka bişey anladınmı dostum:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Arkadaşlar güldesteyi tanıdığımızı düşünüyorum,kendisini bize anlattı.Teşekkürler güldeste..;)
Yeni bir üyeyi tanımaya geçelim diye düsünüyorum..Kimi tanıyalım sizce?..Böylece konumuz ilerlemiş olur...

güldeste

Yeni Üye
graal89 (onurcanı )tanıyalım
ben biraz bahsedeyim.öncelikle çok sıcakkanlı birisi.tam bir angaragücü fanatiği.içi dışı bir birisi yani öyle görünüyo...en çok tartıştığım kişiler arasında önce giden biri...olmazsa olmazı hayatında bence babası ilk yerini alan kişi.ben bu kadar tanıyorum onurcanı..

şimdi kendi tanıtsın sizlere..

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Forumdaki aktif üyelerin çoğu beni tanır ama kısaca kendimi tanıtmak gerekirse.Ankara keçiören de doğup büyüdüm 21 yaşındayım.Aöf yi Ali Abi yi memnun etmek için okumaya çalışıyorum diyebilirim.2 yıldır mekanik tesisat işi yapıorum ve bu iştede baya bi ilerledim denilebilir gelecektede bu iş üzerine planlarım var.Gezmeyi,gülmeyi,eğlenmeyi seven birisiyim ve insanlara çok değer veririm.Hayatta en değer verdiğim insan Ali Abi(babam)diyebilirim.Her zaman yanımda olmuştur kendisi 4-4 lük bi baba diyebilirim onun için.Annem ise babamın tersine her yaptığım işe muhalefet olan gıcıkmı gıcık bi kadındır:)Hayattki en büyük tutkum ise Ankaragücü.onun galip geldiği maçlarda çok mutlu oluyor ,mağlup olduğu maçlarda ise çok üzülüyorum.Foruma ders notları için üye oldum ve matmezel adlı üyenin sıcak tavırları sayesinde forumda ders dışı etkinliklerim oldu daha sonra Enginle tanışmam da forumda devamlılığı sağlamama sebep oldu.kendimi kısaca tanıtmaya çalıştım sizlerin soruları varsa ben cevaplayabilirim...:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Onuru futbolla ilgili olan tartışmalarımızdan sonra tanıma imkanım oldu.Forumda herkes tarafından sevilen bir insan.Futbolla bu kadar ilgilendiğimede şaşırmıştı acıkcası :p:p Onuru tek kelime ile tanımlayacak olursam "temiz kalpli" demem yeterlidir.Bir insan bu kadar mı iyi olur hiç mi olumsuz bir şey düşünmez,hemen güven kapılarını açar insanlara..:rolleyes::rolleyes:
Şimdi birkaç sorum olacaktı?
Hangi bölümde okuyorsun?Kaçıncı sınıftasın?Bir de Ali Bey istemese okumayı düşünmüyor muydun?..
Herkes gibi seninde hayattan beklentilerin,ideallerin vardır..Paylaşmak ister misiniz ?...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
satış yönetimi die bi bölümde okuyorum bircan.2 senedir 1. sınıftayım.Evet Ali Abi istemeseydi okumayı düşünmüyodum.Ali Abi işi gereği çevresi geniş bi insan ve elimde yüksek okul diplomam olursa bana sağlam bi iş bulabileceğini söylüyor.Hayattan beklentilerim şuan öncelikle okulu bitirip diplımayı Ali Abi ye hediye etmek.Daha sonra askere gitmeyi düşünüyorum.Askerden geldiğimde ise Ali Abi nin de desteği ile mekanik tesisat üzerine bi şirket açmayı planlıyorum.Daha sonra ise iyi bi eş bulup evlenmek.En büyük hayalim ise oğlum Ali can ile Ankaragücü maçlarına gitmek:)

Sonkez

Özel Üye
Öncelikle seLamün Aleyküm arkadaşlar :D Tanıyanlar zaten beni tanıdıgı kadarıyla biliyor ama tanımıyan arkadaslar için kendini tanıtayım aslında sevmem kendimi tanıtmayı ve baskasınında kendisini tanıtmasını yaşıyarak karsımdakiyle birşeyler paylasarak onu tanımaya calısırım ve karsımdakininde beni öyle tanımasını isterim...Ama bu bir oyun haline geldi ve güzel bir paylasım konuyu acan arkadasıma basta tşk ediyorum...Ben vizeler için googleye aöf geçmiş yıl vize soruları yazmıstım :D baktım aofdestek.net cıktı soru indirmek için üye oldum...Soruları indirip birdaha girmedim...Finaller için tekrar girdim ve sessizlik (savaş) arkadasımız cıkması muhtemel sorular diye baslık acmıs bende o soruları almak için basvurdum felan sorulardada isabet yakalayınca sessizlik benim foruma olan güvenim arttı...Tabi forumda ilk günlerimde bayagı tartısmalı günler geçirdim matmazel , güldeste epey gıcık oldular bana :) Tabi bu arada topragımı tanıdım Blue_eye sonra başımın belası Graal89 u tanıdım abünün gülü matmazeli , Burcuyu , gıcık güldesteyi:D:p cadı rainbow u ,fanatik tatangalı birseni , temiz kalpli tubayı , sagocu merveyi ve herşeyden hemen sıkılan gelincigi :p:D ve daha isimlerini tek tek yazamıyacagım cok güzel dostluklar edindim ve forumda neredeyse en online olan kişilerden biri ben haline geldim...Zaman zaman komik esprili konular paylastım zaman zaman ibretlik halimize şükür etmemizi gerektiren paylasımlarda bulundum...Şimdi herkesle aram cok iyi sevilen biri oldumu düşünüyorum:rolleyes:(belkide kendi kendime gelin güvey oluyorum :D:D) ve bende burda edindigim arkadaslarımı dostlarımı seviyorum...ben sona yazmak istedim.. Gaziantepliyim... İşletme 1.ci sınıfta okumaktayım Aöf te bu sene ilk yılım... Neşeli , esprili , olgun düşünen , sohbeti seven biriyim...Evt benden bu kadar merak ettiginiz baska şeyler varsa sorun siz ben elimden geldigi kadar içtenlikle cevap verecegim...Şimdilik bu kadar ALLAH ın rahmeti ve bereketi üzerimizde olsun... :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Engin gerçekten samimi,konuşkan,neşeli bir insan.Allah her zaman bu neşenden ayırmasın seni...;)Futbola açtığım konuyla tanışma fırsatım oldu,tanıdığıma mutlu olduğum birisi..;)Engine sorum klasik olacak ama...Herkes gibi hayattan beklentilerin vardır.Paylaşmak ister misin?..

Sonkez

Özel Üye
Amin cümlemizi....Tşk ederim birsen güzel düşüncelerin için...Bende seni tanıdıgım için mutluyum...Hayattan beklentilerim valla öncelikle şu yaşıma kadar bir sevgilim bile olmadı öncelikle zaten kendim için degil anneme ALLAH tan eli ayagı düzgün , huyu suyu güzel bir gelin istiyorum :D şaka bir yana tabi...Egitimimi tamamlayıp bir meslek edinmek istiyorum büyük ihtimal (muhasebeci) olacak buda inş...Başka hayattan beklentilerim cok tabiki ama herşey beklentilerimiz dogrultusunda geLişmiyor...En özel ve en güzel günlerimde ailemin ve sevdiklerimin yanımda olması en büyük istegimdir..Ve en ÖnemLisi Herşeyin başı saglık tabi ailemle sevdiklerimle saglıklı bir hayat istiyorum ve diliyorum ALLAH ım kimseyi ele ayaga düşürmesin öyle bir hayat yaşatmasın yaşayanlarada yardım etsin onlara bakanlarada sabır ve azim versin...Başka sorular yokmu forum halkı :p degişik şöyle beni ters köşe edecek okudugumda ALLAH canını almasın emi bu nasıl bir soru diyebilecegim soru ve sorular bekiyorum :D:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz