siz merak ettiğiniz üyeyi yazın onlar kendini tanırsın

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bende bi soru soracam sana başkan gaziantep i çok seven bi insansın neden kendi şehrinin takımını değilde fenerbahçeyi tutuyosun?:)

Sonkez

Özel Üye
Düşündüm tabi gelmedi erken bıraktım aslında öss yi 2 kere girdim...Zorlamadım tabi bunu diger arkadaslarım yanlıs anlamasın...Pes etmeyi sevmeyen biriyim aslında hayat ztn sonuna kadar mücadele etmeyi gerektiriyor ama bazen bazı şeyler olmuyorsa olmuyordur işte zorlamanın manası yok.Belki örgünde olsam şimdi yurtta yangın cıktı öldüm farzet :D gittigim ilde deprem oldu öldüm farzet :D...İşte herşey kısmet hakkımıza hayırlısı neyse o olsun...Ama ben Aöf ü hiç bi zaman dısarının küçük gözle baktıgı kadar küçümsemedim..Küçümseyenlerede gerekli şeyleri söylüyorum...

Sonkez

Özel Üye
bende bi soru soracam sana başkan gaziantep i çok seven bi insansın neden kendi şehrinin takımını değilde fenerbahçeyi tutuyosun?:)
gaziantep ligi her zaman orta sıralarda bitirmeyi amaclayan sezon sezon süpriz cıkıslarıyla tanınan güzel bir takımdır...2oo2 senesinde sanırım Fenerbahceyi ilk devre 0*3 yeniyordu o macı yense şampiyon olacak macta bişeyler oldu sanırım 2.ci yarı mac 4*3 fb üstünlügü ile bitti...Uefaya gitti roma ile lens ile nantes ile ve o senenin sampiyonu alaves ile oynadı ve güzel maclar cıkararak güzel skorlar elde etti.Gaziantep seyircisi resmen macı izlemeye gelir sinemada bile staddan daha cok ses vardır :D 3 sene önce kızılşahin diye grup kurduk maclara giderdik sekerdik tezahürat ederdik adamlar oturun macı göremiyoruz derlerdi :D bnm FENERBAHÇE liliqim dogustan gelir...benim bir abim var adı ilker şuan asker...benimde adım engin işte babam o zamanda fenerde defans ilker yagcıoglu var bide kaleci vardıya engin ipekoglu onların isimlerini koymus :D e gelde FENERBAHÇELİ olma onurum...en az snn kadar fanatigim ama bunu belli etmiyorum forumda faceyi biliyorsun ama resim poster video :D ne ararsan...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
gaziantep ligi her zaman orta sıralarda bitirmeyi amaclayan sezon sezon süpriz cıkıslarıyla tanınan güzel bir takımdır...2oo2 senesinde sanırım Fenerbahceyi ilk devre 0*3 yeniyordu o macı yense şampiyon olacak macta bişeyler oldu sanırım 2.ci yarı mac 4*3 fb üstünlügü ile bitti...Uefaya gitti roma ile lens ile nantes ile ve o senenin sampiyonu alaves ile oynadı ve güzel maclar cıkararak güzel skorlar elde etti.Gaziantep seyircisi resmen macı izlemeye gelir sinemada bile staddan daha cok ses vardır :D 3 sene önce kızılşahin diye grup kurduk maclara giderdik sekerdik tezahürat ederdik adamlar oturun macı göremiyoruz derlerdi :D bnm FENERBAHÇE liliqim dogustan gelir...benim bir abim var adı ilker şuan asker...benimde adım engin işte babam o zamanda fenerde defans ilker yagcıoglu var bide kaleci vardıya engin ipekoglu onların isimlerini koymus :D e gelde FENERBAHÇELİ olma onurum...en az snn kadar fanatigim ama bunu belli etmiyorum forumda faceyi biliyorsun ama resim poster video :D ne ararsan...
bende birzamanlar fb taraftarıydım başkan ama şükrü saraçoğlunda maç izleyip daha sonra ankara 19 mayıs stadında ankaragücü maçı izlemem beni ankaragücü taraftarı yaptı 55.000 kişilik şükrü saraçoğlunda çoşkuyu gör ardından 20.000 kişilik ankaragücü taraftarının çoşkusunu gör emin ol sende ankaragücü taraftarı olurdun patron:)

sonsuz_nur

Özel Üye
by sonkez için bir yorumda buluncamben kendisi bu forumda onu gözlemledigim kadarıyla çok temiz saki ve olgun bi karakterde hep bi tartışma anında ortalıgı sakinleştiren by sonkez oldu kişiliginden dolayı kendini tebrik ediyorum

Sonkez

Özel Üye
by sonkez için bir yorumda buluncamben kendisi bu forumda onu gözlemledigim kadarıyla çok temiz saki ve olgun bi karakterde hep bi tartışma anında ortalıgı sakinleştiren by sonkez oldu kişiliginden dolayı kendini tebrik ediyorum
Çok teşekkür ediyorum güzel düşüncelerin için vahidem...

by sonkez gerçek ismini sormamın bi sakıncası var mı?
Hayır tabiki bir sakıncası yok vahidem mutlu oluyorum asıl zaman ayırıp bana sorular sorarak tanımaya çalıştıgınız için sagolun....;)...Gerçek ismim Engin....

güldeste

Yeni Üye
simdi başka birini tanımadan önce bende engin hakkında düşüncelerimi yazmak istiyorum.
enginle tanışmamız gerçekten olaylı oldu diyebilirim.zaten bu olay beni engine karşı gıcık yapmıştı.başka birisinin açtığı konuya ikimizde yorum yazarak tartışmıştı(bu arada o konuda hala ben haklıyım)neyse:D:D:D...
tartışmacı bir ruhum olduğunu kabul ediyorum.tartışmalarıda severim.benim için birşey tartışılıyosa demekki önemlidir.neyse neyse her tartışmalarımın sonunda güzel arkadaşlıklar edindim.gerk engin gerek onur,vorkii.by tr...vs.
engine dönecek olursak içi dışı bir insanlardan biri.formda ilginç etkinlikleri olan biri.bana gaziantep'in yuvarlama adlı yemeği merak ettiren biri:D:D:D...enginle çok kısa sürede arkadaş olduk hala tartışabiliyoruz ve enginde en çok beğendiğim özellik içten olması...onu tanıdığıma gerçekten mutluyum

sonsuz_nur

Özel Üye
:p olur..ismim vahide 1989 dogumluyum yozgatlıyım lab ve vet saglık okuyorum 2.sınıfa geçtim bundan bi kaç ay öncesine kadar hastanede labaratuvar ünitesinde çalışıyodum ama çıktım.bütünlemeyeçalışıyorum ingilizceden kaldımda:(:( sizin sormak istediginiz bişey varsa sorabilirsiniz ben cevaplayım:)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Hey maaşallah : Arkadaşlar Dialoglar Çok Güzel, Böyle Güzel Dialoglar Kurulduğunu Gördükçe Böyle Güzel Bi Foum Oluşturduğumuz İçin Mutlu Oluyorum. Hem İnsanlara Faydalı Bilgiler Veriyoruz Hemde Birbirleri İle Kaynaşarak Güzel Dostluklar Edinmelerini Sağlıyoruz Hep Birlikte. Ben Uzun Zamandır Aranızda Pek Aktif Olamıyorum İş Yüzünden, Şimdide Askerlik Yüzünden Aranızda Olamayacağım Bir Süre Ama Böyle Güzel Dostluklar ve Muhabbetler Gördüğüm İin Gözlerim Arkada Kalmayacak.

Bu Şekilde Sıcak ve Samimi Olmaya Devam Edin Arkadaşlar. :)))

tbua

Yeni Üye
teşekkür , tebrik ve takdir eksik kalır emeğinize ömer- evran
iyi ki kurdunuz bu siteyi
affına sığınarak vahidem ömer- evranı bulmuşken:)
bahseder misin kendinden ömer evran

meleeek

Yeni Üye
evet sizin emeğinizin yanında bizimkiler çok küçük kalır o kadar uğraşıyorsunuz bu siteyide iyiki kurmuşsunuz
tubaya katılıyorum kendinizden bahsedermisiniz:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz