Sizi bu sıralar en çok ne heycanlandırıyor?????

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
heycan güdüm gitti :) milli takım bir turnuvada oynasa belki geri gelir.

mevra

Yeni Üye
bi iş teklifi tüm işsizleri heycanladıracağı gibi benide heycanlandırırdı elbet

E

_elmayra_

Misafir
odamın penceresinın kenarına yavrulayan kumrunun yavrularına uçmayı öğreteceği günü büyük bir heyecanla bekliyorum:rolleyes:

bynefretimm

Yeni Üye
çok zor işsizlik helede erkeler için allah sabır versin... Ve hayırlısından bır iş nasip etsin herkese..

bynefretimm

Yeni Üye
bu gün kandil onun heycanı var herkesin kandili mübarek olsun dualarınızda bizleride anmayı unutmayınız dualarda buluşalım...

Hazır-Cevap

Özel Üye
çok zor işsizlik helede erkeler için allah sabır versin... Ve hayırlısından bır iş nasip etsin herkese..
Mübarek kandil günü aminnn aminnn diyorum ,Allah hepimize iş kapıları açsın yarabbim.Evet bu aralar biraz heyecanlanıyorum her tel çalışında acaba iş için mi arıyorlar diye.Umutlar bitmez!

bynefretimm

Yeni Üye
Mübarek kandil günü aminnn aminnn diyorum ,Allah hepimize iş kapıları açsın yarabbim.Evet bu aralar biraz heyecanlanıyorum her tel çalışında acaba iş için mi arıyorlar diye.Umutlar bitmez!
senınkıde aynı hani insan sevgilinsen ayrılır tele durmadan bakar calınca o arıyor sanar ama beklersın aramaz hıc beklenmedık bır anda arar ve bun şuna şahit oldum kı iş için hiç beklenmedğin bir anda aranıosun bana hep böyle oldu ama hayırlısı olsun sıkma canını gün olur devran döner bu hayat sanada güler ama hayırlıysa gelsin şerden uzak olsun herşey kısmett...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz