Sizi bu sıralar en çok ne heycanlandırıyor?????

kevin_norton

Yeni Üye
bütünleme yaklaştıkca heycan artıyor

evet sınav heyecanı başladı.Zaman da hiç durmuyor.su gibi akıp gidiyor.Biri durdursun şu zamanı.

bebeginmi evlimisin?
Evlimiy miş?

Bebek dediğine göre mecazi değil herhalde.

beni 6 aydır hep aynı şey heyecanlandırıyor :)
6 aydır hep aynı şey mi heyecanlandırıyor sizi? Hadi canım güldürmeyin beni. Bizimle de paylaşır mısınız? Tek heyecan ölüm bence başka gerçek yok. Gerisi yalan.

Sabahın köründe başlamış aramaya. Uyuyamamış anlaşılan.

1-Bana gelince Sınavlarda ben çok heyecanlanırım.Kalbim yerinden çıkacak gibi olur.Ama kpss de olmuyor artık. gire-çıka yalama oldu herhalde.Kpss dışında heyecan yine var. Kitabı ezbere bilsem bile heyecanlanıyorum.

2-Yeni tanıştıgım insanlarla ve kalabalıkta konuşurken heyecanlanırdım.Yüzüm kızarırdı. Artık hiç heyecanlanmıyorum.nedeni ise karşımdaki toplulugu hıyar tarlasında konuşuyormuş gibi kabul ediyorum. Çok rahat oluyor.hıyarlar konuşamaz sadece dinler,içi boş ve canlılar.Tabii ki insan olarak kabul ettiğim kişiler de var.

Bir hikaye vardı,şimdi aklıma geldi; Ülkenin birinde varlıklı bir adam köprü yaptırmış.Admın birinide köprünün başına dikmiş,köprüden geçen at arapaları ve insanları sayması için. Bir gün müfettiş takip ediyor.dogru sayıyor mu diye çok az farkla sayı yakın çıkıyor. Müfettiş adama soruyor çok güzel siz görevinize devam edebilirisniz nerdeyse sıfır hatanız var diyor. Müfettiş gittikten sonra adam kendi kendine bir kişi eksik saydığını söylüyor.O saymadığı kişi sevgilisiymiş.Bu anlamsız sayılar yumağının içine sevğilisini de ekleyecek değilmiş ya.:D. Ve sevğilisi geçerken de zaman duruyormuş onun için,o arada geçenleride saymıyormuş,sevgilisinin hatırı için.

3-Bir bayanla konuşurken çok heyecanlanırdım. Bayanlara çok değer verdiğim,saydığım için.KIRILMALARINDAN KORKARDIM.her bayan çiçek gibidir. Ama erkek gibi kavga eden ,dövüşen bayanları görünce saygım bitti.Ah o eski Türk kızları geri istiyoruz. Kibar,alımlı,saygılı...Artık konuşurken normal biriyle konuşur gibi konuşuyorum.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz