Aöf Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Sponsorlu Bağlantılar

İlkİlk ... 789
  1. Sponsorlu Bağlantılar

burcuu. Nickli Üyeden Alıntı: herşey işletme için mi yanii desene seçmeye qerek yok ozamn. zaten işletme okumak isteseydim şimdiye kadar mezundum::::::;) ama ben zaten örqüne kaydoldum bu yıl yanında ek bi meslek olur die istiodum oda yalan oldu:o başka bölümlere bakiim barii. yapcak bişi yok::::::::: sen qeçiş yaptın mı_? çalışıo musun_?
    ben yeni bu sene mezun oldum. geçiş yapmak konusunda en azından bu yıl adına konuşursak kararsız kaldım. henüz net bi fikrim yok. çalışmıyorum iş arıyorum bende. zaten iş bulursam duruma göre 4 e tmmlamak kafamda daha net şekillenecek.
    sen çalışıyor musun_? yani bu bölümü istemendeki etken nedir_? yani ek meslek olarak bu bölüm, ancak sana sağlık kuruluşlarında, hastane vs. çalışman konusunda yardımcı olur.tabi sende bu konuda talepkarlı olmalısın.

2. ben kimya teknıkerı olcam 2 senelık bölüm kazndım bu yıl. bide saqlıkla ilqili aynı anda mezun olabılıceem bı bölüm istiom. cv bakımından saqlam olmam lazm hastanede çalışmak için. saqlık kurumları en ideali yanii.:) ama işletmeye tammlamk istemıom hem işime yaramıo hem qeresiz. ama sen bi enqelın yoksa dgs ye qir 4 yıla örqünden tammla saqlık ku. işl...... normal işletmeden çok çok ii. ama yanlızca özellerde var. burs almaya bak.qeçiş mutlaka yap yanii.bence tabiiii.;)

3. jojo ankarada var saqlık kurumları yöneticiliqi olarak bi bölüm . ankara üniversitesinde...

4. afyon kocatepe üniversitesi Atatürk Sağlık Hizmetleri MYO da sağlık kurumları işlt. , ve bi kaç üniversitede daha var.tam olarak hatırlamıyorum şimdi. 2009 - 2010 öss ek yerleştirme klavuzunda böyle görünüyor. bu sene yeni açılmış galiba örgün olarak 2 yıllık bir eğitim

5. 2002 yılında 4 yıllık açıköğretim işletmeyi bitirdim.bu sene sağlık kurumları işletmeciliği okumak istiyorum.işletmeyle çoğu dersi aynı okuduğum dersleri tekrar okuyacakmıyım yoksa muaf sayılacakmıyım bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

6. drummeresra Nickli Üyeden Alıntı: bu bölümde 2 yıl öğrenim görülen dersler ;

1.sınıf

Genel Muhasebe
    Genel İşletme
    Davranış Bilimlerine Giriş
    İktisada Giriş
    Genel Matematik
    Temel Bilgi Teknolojileri
    Hukuka Giriş
    İngilizce

2.sınıf

İstatistik
    Türk Dili
    Sağlık Kurumları Yönetimi
    Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi
    Sağlık Hizmetleri Pazarlaması
    Sağlık Kurumlarında Kaynak Planlaması
    Sağlık Kurumlarında Maliyet Yönetimi
    Sağlık Kurumlarında Finansal Yönetim

Derslerin içeriklerini görmek için ;
    http://www.aof.anadolu.edu.tr/ adresine bakabilirsiniz
    BU BÖLÜMÜN STAJI YOK MU PEKİ? BİR ÇOK SORU VAR KAFAMDA...

7. Bu bölümde zorunlu staj uygulaması yok...

8. Arkadaşlar bu bölümden 2015 te mezun oldum. Lisans tamamlama yada bir üst öğreniminin ne olduğu ile ilgili bilgi alabilir miyim?

İlkİlk ... 789
Aöf Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yer İstanbul , 34, TR incelenme 32463 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2018
www.aofdestek.net 2007-2015