Açıköğretim Aöf 2011-2012 Kayıt Yenileme Tarihleri

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
sn. admin.
işletmeden bu sene mezun olacaktım ama muh.denetimi dersini bütde de geçemedim. yani tek tersim kaldı mezuniyet için.
şimdi tekrar harç yatırmam gerekiyor mu?

WebStyle

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç sorum olacaktı. Ben geçen sene sosyal hizmetler bölümüne kayıt olmuştum. Bu sene derslere pek asılmadığım için 4 dersten kalıyorum. Harç parasını ne zaman yatırmam gerekiyor acaba bilgisi olan var mı? Ayrıca sadece 1.sınıf için mi harç ücretini yatıracağım. Ücreti yatırdıktan sonra Açık öğretim bürosuna gidip bildirmem gerekiyor mu? Şimdiden teşekkür ederim..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
sn. admin.
işletmeden bu sene mezun olacaktım ama muh.denetimi dersini bütde de geçemedim. yani tek tersim kaldı mezuniyet için.
şimdi tekrar harç yatırmam gerekiyor mu?
28 Kasım - 23 Aralık tarihleri içinde kayıt yenileme harcı oln 220tl civarı bir ücret ödemeniz gerekiyor. Ödemezseniz kaydınız yapılmaz dondurulur.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Merhaba,

İşletme 4. sınıfa geçtim, kaydımı ve para yatırma işlemini bu ayın 28'inden itibaren yapabiliyorum değil mi ?

WebStyle

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç sorum olacaktı. Ben geçen sene sosyal hizmetler bölümüne kayıt olmuştum. Bu sene derslere pek asılmadığım için 4 dersten kalıyorum. Harç parasını ne zaman yatırmam gerekiyor acaba bilgisi olan var mı? Ayrıca sadece 1.sınıf için mi harç ücretini yatıracağım. Ücreti yatırdıktan sonra Açık öğretim bürosuna gidip bildirmem gerekiyor mu? Şimdiden teşekkür ederim..
Benim soruma cevap verilmemiş. :S Neyse sağlık olsun..

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Arkadaşlar geçen sene 2 yıllık meslek yüksek okulunu bitirip a.ö fakültesinin işletme bölümüne 3. sınıftan kayıt yaptırmıştım ve sınıfımı geçtim. 8 Kasım 2011 – 23 Aralık tarihinde Vakıfbanka gidip direk TC kimlik no ile kayıt yenileyebilir miyim? 250 TL 1. taksit veya direk senelik 500 TL mi yatırmam gerekiyor? 2. taksit süresi ne zaman? Teşekkürler...

ugri

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
cevap vermicenizi düşündüğümden buraya yazıyorum..
Ask. Şubesi:İSTANBUL/ZEYTİNBURNU Ask. Durumu: MUAF yazıyor şimdi aofburo web hizmeti hesabıma girdim tecilli yazıyorken neden şimdi muaf yazıyor ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar geçen sene 2 yıllık meslek yüksek okulunu bitirip a.ö fakültesinin işletme bölümüne 3. sınıftan kayıt yaptırmıştım ve sınıfımı geçtim. 8 Kasım 2011 – 23 Aralık tarihinde Vakıfbanka gidip direk TC kimlik no ile kayıt yenileyebilir miyim? 250 TL 1. taksit veya direk senelik 500 TL mi yatırmam gerekiyor? 2. taksit süresi ne zaman? Teşekkürler...
Merhaba;

Evet 28 Kasımdan sonra ilk taksiti yatırarak veya toplamını ödeyerek kaydınızı yeniletmiş olursunuz. 2. taksit son ödeme tarihi 28 Şubattaır.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
cevap vermicenizi düşündüğümden buraya yazıyorum..
Ask. Şubesi:İSTANBUL/ZEYTİNBURNU Ask. Durumu: MUAF yazıyor şimdi aofburo web hizmeti hesabıma girdim tecilli yazıyorken neden şimdi muaf yazıyor ?
Cevap vermede bir sıkıntı yok ama, bu konuda maalesef bilgim bulunmamakta :(

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Selamlar,

Kayıt için ilk taksidi bankaya yatırdıktan sonra http://aofburo.anadolu.edu.tr/newrec_ctrl.asp adresinden kayıt yenileme işlem kontrolünü yaptığımda aşağıdaki uyarıyı alıyorum. Acaba yanlış birşey mi yaptım?

2011-2012 ÖĞRETİM YILI KAYIT YENİLEME KONTROLÜ

İşlem sırasında hata ile karşılaşıldı. Hatanın nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

1) Hatalı T.C. Kimlik Numarası girdiniz.
2) Mezun oldunuz veya kayıt sildirdiniz.
3) Geçerli öğretim yılında yeni kayıt yaptırdınız.

Burayı tıklayarak geriye dönün ve tekrar deneyin.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
merhabalar ben 2 yıllık okuyorum şuan. 2. sınıfta kaldım sınıf tekrarı yapıcam ama ne kadar harç ödemem gerektiğini anlayamadım yardımcı olabilrseniz sevinirim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Selamlar,

Kayıt için ilk taksidi bankaya yatırdıktan sonra KAYIT YENLEME KONTROL adresinden kayıt yenileme işlem kontrolünü yaptığımda aşağıdaki uyarıyı alıyorum. Acaba yanlış birşey mi yaptım?

2011-2012 ÖĞRETİM YILI KAYIT YENİLEME KONTROLÜ

İşlem sırasında hata ile karşılaşıldı. Hatanın nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

1) Hatalı T.C. Kimlik Numarası girdiniz.
2) Mezun oldunuz veya kayıt sildirdiniz.
3) Geçerli öğretim yılında yeni kayıt yaptırdınız.

Burayı tıklayarak geriye dönün ve tekrar deneyin.
Bir kaç gün sonra tekrar deneyin. Hemen sistemde gözükmeyebiliyor çünkü. Ama 3 gün sonra hala görünmüyorsa dekontla birlikte en yakın aöf bürosuna giderek bilgi isteyin.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhabalar ben 2 yıllık okuyorum şuan. 2. sınıfta kaldım sınıf tekrarı yapıcam ama ne kadar harç ödemem gerektiğini anlayamadım yardımcı olabilrseniz sevinirim.
Sınıf tekrarı yapacaklar 220tl civarı 1.taksit kayıt yenileme harç ücreti ödemektedirler.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
merhaba kolay gelsın benım sorum; gecen sene halka ılıskıler bolumde 1. sınıf okurken kayıt parasını ödemedıgım ıcın kayıt dondurulmusdu sımdı actırmak ıstıyorum ne kadar ucret yatırmam gereklı ? gecen senenın parasınıda ödüyecek mıyım yoksa sadeec bu senenın harcını mı odeyecegım tesekkurler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt