Açıköğretim Aöf 2011-2012 Kayıt Yenileme Tarihleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
6,042
Tepkime puanı
25
Puanları
48
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İşletme ve İktisat fakülteleri bölümlerinin 2011-2012 eğitim dönemi kayıt ve kayıt yenileme tarihleri açıklandı. Buna göre aşağıda ismi yer alan bölümlerin kayıt yenileme tarihlerini görebilirsiniz.


Açıköğretim 2011-2012 kayıt yenileme harç ücretleri;

- Sınıfını geçen öğrenciler için 250tl kayıt yenileme tarihleri içinde, 250tl şubat ayının sonuna kadar yatırmaları gerekiyor.

- Sınıfta kalan öğrenciler kaç yıldır aöf de okuduklarına göre 220tl - 250tl arası bir rakamı kayıt yenileme tarihleri içinde, 220tl - 250tl arası bir rakamı Şubat ayının sonuna kadar yatırmaları gerekiyor.

- Okul Öncesi Öğretmenliğinin 3. ve 4. sınıfına geçen öğrenciler 330tl kayıt yenileme tarihleri içinde, 325tl Şubat ayının sonuna kadar yatırmaları gerekiyor.

- İkinci üniversite kapsamında okuyanlar yukarıda yazılı olan rakamlardan her taksitte bir 50tl daha fazla ödeyeceklerdir.A - Aşağıda Adı Yazılı Olan Bölümlerni Kayıt Yenileme İşlemleri İle, Lisans Hazırlık (İntibak) Sınıfında Okuyanların Tamamının 3.Sınınıfa Kayıt işlemleri 28 Kasım - 23 Aralık 2011 Tarihleri Arasında Yapılacaktır.


Aşağıda Adı Yazılı Olan Bölümlerin Kayıt Yenileme İşlemi Nasıl yapılacak

Bir çoğumuz ilk defa açıköğretim kayıt yenileme işlemi yapacağımız için nasıl yapılacağını bilmiyoruz. Şimdi aöf de kayıt yenilemenin nasıl yapılacağına bakalım. açık öğretim kayıt yenileme işlemi için Vakıfbanka kayıt yenileme tarihleri içerisinde harç ücretinin ilk taksidini veya tamamını ödemeniz yeterli olmaktadır. Bankaya parayı yatırdıktan sonra sitemizde vereceğimiz adresten kayıt yenileme kontrolü yapabilirsiniz.

Herhangi bir aksilikte size en yakın aöf bürosuna harç ücretlerini yatırdığınıza dair banka dekontu ile başvurabilirsiniz....

Kayıt yeniledikten sonra aöf bürosuna giderek öğrenci kimliğinizin arkasına ait olduğu dönemi gösteren bandrol yapıştırtmanız gerekmektedir. Unutmayın bandrolsüz kimliklerle sınavlara giremez öğrencilik haklarından yararlanamazınız. Ayrıca aöf bürolarından öğrenci pasosu için müracatta bulunabilir ve pasonuzla belediye otobüslerinde, sinemalarda ve daha bir çok yerde indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Yukarıdaki "A" Kayıt Maddelerinde Açıklamaları Yapılan Bölümlerin Listesi;
Bankacılık ve Sigortacılık
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Dış Ticaret (Açıköğretim)
Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı
Emlak ve Emlak Yönetimi
Ev İdaresi (Açıköğretim)
Halkla İlişkiler ve Tanıtım
İnsan Kaynakları Yönetimi
İşletme Yönetimi
Kültürel Miras ve Turizm
Lojistik
Marka İletişimi
Medya ve İletişim
Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi
Radyo ve Televizyon Programcılığı
Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Spor Yönetimi
Turizm ve Otel İşletmeciliği
Yerel Yönetimler
Özel Güvenlik ve Koruma
Sosyal Bilimler
Sosyal Hizmetler

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
İktisat
Kamu Yönetimi
Maliye
Uluslararası İlişkiler
İşletme
Konaklama İşletmeciliği


1055914 Sosyal Hizmetler (Açıköğretim) (YGS-5) (Kontenjan : 5000)
1056209 Turizm ve Seyahat Hizmetleri (Açıköğretim) (YGS-5) (Kontenjan : 500)

Kayıt yenileme işlemi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine bankaya harç ücretlerini yatırmak suretiyle otomatik gerçekleşecektir. Sizler sadece Aöf bürosuna yeni eğitim yılı ile ilgili kimlik kartlarınıza bandrol yapıştırtmak için gideceksiniz. Bankaya harç ücretlerini yatırdıktan sonra bir iki gün içinde kayıt yeneilendiğine dair kontrol etmeyi unutmayın. Herhangi bir aksilikte size en yakın aöf bürosuna harç ücretlerini yatırdığınıza dair banka dekontu ile başvurabilirsiniz....

B - Aşağıda Adı yazılı Olan Dönemlik/Kredili Bölümlerin Kayıt Yenileme Tarihleri;

1-
Aşağıda isimleri yer alan dönemlik kredili açıköğretim ve uzaktan eğitim bölümlerinin güz eğitim dönemi kayıt yenileme tarihleri 17 Ekim – 27 Ekim 2011 arasındadır.

2 - Aşağıda isimleri yer alan dönemlik kredili açıköğretim ve uzaktan eğitim bölümlerinin bahar eğitim dönemi kayıt yenileme tarihleri 13-24 Şubat 2012 arasındadır.

3 - Aşağıda isimleri yer alan dönemlik kredili açıköğretim ve uzaktan eğitim bölümlerinin yaz dönemi laboratuvar dersleri için kayıt tarihleri 07-11 Mayıs 2012 arasındadır.Aşağıda Adı yazılı Olan Bölümlerin Kayıt Yenileme İşlemleri ve Ders Seçme İşlemleri Nasıl yapılacak
Güz Döneminde kayıt yeniletecek öğrencilere ders atamaları 30 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde Fakülte tarafından yapılmıştır. Öğrenciler Fakülte tarafından atanan dersleri tekrar ettiği dersler hariç eksiltebilir veya toplam 45 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde üst yarıyıldan ders ekleyebilir. Ders ekle-sil işlemi yapacak öğrenciler http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden “Kayıt Yenileme” bağlantısını tıklayarak gelen sayfadan TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapacaklardır. Öğrenciler, bankaya ödeme yapmadığı sürece ders ekle-sil işlemi yapabilirler. Bankaya ödeme yapıldıktan sonra ders ekle-sil işlemi yapılması mümkün olmamaktadır. Fakülte tarafından atanan dersleri kabul eden öğrenciler ders ekle-sil işlemi yapmayabilirler.

Ders ekle-sil işlemini yapan veya Fakülte tarafından atanan dersleri kabul eden öğrenciler 2011-2012 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı” ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında TC kimlik numarası ile Vakıfbank İnternet Şubesinden, Vakıfbank ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), 444 0724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından veya tüm Vakıfbank Şubelerinden yaparak kayıtlarını yeniletebileceklerdir. Mazeretli kayıtların son günü olan 27 Ekim 2011 tarihinde İnternet, ATM ve Telefon Bankacılığından saat 23:30’a kadar, şubelerden ise mesai saati bitimine kadar ödeme yapılabilecektir. Öğrenciler, bankadan aldıkları dekontun 2011-2012 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı” ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidirler. Geçmiş öğretim döneminden borcu olup sadece bu borcu ödeyen öğrencilerin 2011-2012 öğretim yılı Güz Dönemine kaydı yenilenmez.

27 Ekim 2011 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve Güz Dönemi kayıt yenileme işlemi yapılmayacaktır. Güz Dönemi kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, “Öğretim Gideri” ve “Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı” ödemelerini yapmayan öğrenciler, 2011-2012 öğretim yılı Güz Dönemi kayıt yenileme hakkını kaybederler.

Kaydını yenileten öğrenciler http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden kayıtlarının yenilenip yenilenmediğini kontrol edebilirler.

2011-2012 öğretim yılında önlisansta 5. yılını, lisansta 8. yılını okuyacak öğrenciler, yeni düzenlenen tanıtım kartlarını bağlı oldukları AÖF bürosundan 28 Kasım 2011 tarihinden itibaren alacaklar ve kendilerinde bulunan öğrenci kimlik kartını AÖF bürosuna teslim edeceklerdir. Güz Döneminde kayıt yenileten öğrenciler, öğrenci kimlik-tanıtım kartına yapıştırılacak olan 2011-2012 öğretim yılı bandrolünü öğrenci kimlik-tanıtım kartı ile bağlı oldukları AÖF bürosuna başvurarak alacaklardır. Şifresini kaybetmiş veya hatırlamayan öğrenciler AÖF bürolarından yeni şifre alabilirler. Kayıt yenileten öğrenciler ders kitaplarını 11 Aralık 2011 tarihine kadar AÖF bürolarından alabileceklerdir.

Kayıt Yenileme, Program ve Öğrenci Kılavuzlarına http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.Yukarıdaki "B" Kayıt Maddelerinde Açıklamaları Yapılan Bölümlerin Listesi;
· “Bilgi Yönetimi Ön Lisans Programı”
· “Coğrafi Bilgi Sistemleri Ön Lisans Programı”
· “Eczane Hizmetleri Ön Lisans Programı”
· “Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Ön Lisans Programı”
· “Kimya Teknolojisi Ön Lisans Programı”
· “Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ön Lisans Programı”
· “Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Ön Lisans Programı”
· “Adalet Ön Lisans Programı”
· “Çağrı Merkezi Hizmetleri Ön Lisans Programı”
· “Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Ön Lisans Programı”
· “İlahiyat Ön Lisans Programı”
· “Laborant ve Veteriner Sağlık Ön Lisans Programı”
· “Tarım Ön Lisans Programı”
· “Felsefe Lisans Programı”
· “İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı”
· “Okulöncesi Öğretmenliği Lisans Programı”
· “Sosyoloji Lisans Programı”
· “Tarih Lisans Programı”
· “Türk Dili ve Edebiyatı Lisans Programı”

Yukarıda Adı Yer alan bölümler kredili sistemde eğitim vereceklerdir. Kredili sistem hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için BURAYA TIKLAYIN.
 

ladyofdaisy

Yeni Üye
Katılım
13 Mar 2011
Mesajlar
5
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Şehir:
Adana
geçen sene dikey geçişle iktisat bölümüne geçiş yaptım hazırlık sınıfında 2 dersim kaldı şimdi ben 3. sınıf olarak mı kayıt yenilemeliyim yoksa sınıf tekrarı mı ? bilgi verirseniz sevinirim şu anda çağrı merkezleriyle görüşemiyorum..
 

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
6,042
Tepkime puanı
25
Puanları
48
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
geçen sene dikey geçişle iktisat bölümüne geçiş yaptım hazırlık sınıfında 2 dersim kaldı şimdi ben 3. sınıf olarak mı kayıt yenilemeliyim yoksa sınıf tekrarı mı ? bilgi verirseniz sevinirim şu anda çağrı merkezleriyle görüşemiyorum..
Eğer bütünleme sınavlarında bu 2 dersten birini veremezseniz maalesef hazırlık sınıfında kaldığını 2 dersi tekrar alacaksınız. 3. sınıfa geçemeyeceksiniz.
 

ccxtt

Yeni Üye
Katılım
20 Eyl 2011
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Şehir:
Eskişehir
bende aöf işletme yönetimi 1. sınıftaydım bu sene . bazı sınavlara giremediğimden dolayı kesin olarak kaldım . 2. harcı yatırmamıştım . şimdi kayıt yeniletmek istiyorum . son tarih nedir ? bu senenin 2. harcıyla 2011-2012 nin 1. harcını aynı anda yatırabilir miyim ? son olarak kayıt yeniletmede neler istiyorlar tekrar belge toplamama gerek var mı ? çok soru sordum :) cevaplarsanız sevinirim :)
 

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
6,042
Tepkime puanı
25
Puanları
48
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
bende aöf işletme yönetimi 1. sınıftaydım bu sene . bazı sınavlara giremediğimden dolayı kesin olarak kaldım . 2. harcı yatırmamıştım . şimdi kayıt yeniletmek istiyorum . son tarih nedir ? bu senenin 2. harcıyla 2011-2012 nin 1. harcını aynı anda yatırabilir miyim ? son olarak kayıt yeniletmede neler istiyorlar tekrar belge toplamama gerek var mı ? çok soru sordum :) cevaplarsanız sevinirim :)
Merhaba yatırmadığınız 2. harcı herhangi bir zaman ( Kayıtlardan önce ) Vakıfbank şubelerinden TC kimlik numaranızla Ödeyebilirsiniz. Tabii faizi ile birlikte, aylık %1 civarı bir faiz işliyor bildiğim kadaı ile.

2011-2012 harcı ile birliktede ödeyebilirsiniz. Önce geçmiş dönem harcını peşine yeni dönem harcını yatırabilirsiniz.

Kayıt yenilemede herhangi bir belge istenmiyor. Harcı yatırın dekontu aöf bürosuna götürün işiniz garanti olsun diye bu yeterli.
 

ccxtt

Yeni Üye
Katılım
20 Eyl 2011
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Şehir:
Eskişehir
Merhaba yatırmadığınız 2. harcı herhangi bir zaman ( Kayıtlardan önce ) Vakıfbank şubelerinden TC kimlik numaranızla Ödeyebilirsiniz. Tabii faizi ile birlikte, aylık %1 civarı bir faiz işliyor bildiğim kadaı ile.

2011-2012 harcı ile birliktede ödeyebilirsiniz. Önce geçmiş dönem harcını peşine yeni dönem harcını yatırabilirsiniz.

Kayıt yenilemede herhangi bir belge istenmiyor. Harcı yatırın dekontu aöf bürosuna götürün işiniz garanti olsun diye bu yeterli.
teşekkürler . aöf ün sitesinde hiç yeterli bilgi yok yada ben bulamadım .
artık burayı takip ederim :) tekrar teşekkürler iyi günler.
 

mephisto

Yeni Üye
Katılım
22 Eyl 2011
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Şehir:
Manisa
iyi günler kolay gelsin.ben halkla ilişkiler okuyorum.2.sınıfa geçtim acaba kayıt yenileme işlemi ne zaman oluyor hiç bir yerde düzgün bir bilgi yok.yardımcı olursanız sevinirim.kolay gelsin :)
 

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
6,042
Tepkime puanı
25
Puanları
48
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
iyi günler kolay gelsin.ben halkla ilişkiler okuyorum.2.sınıfa geçtim acaba kayıt yenileme işlemi ne zaman oluyor hiç bir yerde düzgün bir bilgi yok.yardımcı olursanız sevinirim.kolay gelsin :)
Merhaba siz 28 Kasım - 23 Aralık 2011 tarihleri arasında kayıt yenileteceksiniz.
 

hhilal

Yeni Üye
Katılım
28 Eyl 2011
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
Şehir:
İstanbul
Merhaba.Ben çalışma ekonomisi okuyorum 3. sınıfa geçtim.Kayıt yenileme tarihleri sanırım 28 kasım-23 aralıkmış.Bu tarihler arasında harcımı yatırdığım takdirde kaydım yenilenmiş oluyor değil mi? Tekrar büroya gidip farklı bir işlem yaptırmama gerek var mı bunu öğrenmek istiyorum.Geçen yıl da kayıt yeniledm ama bu yıl alan derslerimi göreceğim için farklı şekilde kayıt yenileme olabileceği geldi aklıma.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.
 

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
6,042
Tepkime puanı
25
Puanları
48
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
Merhaba.Ben çalışma ekonomisi okuyorum 3. sınıfa geçtim.Kayıt yenileme tarihleri sanırım 28 kasım-23 aralıkmış.Bu tarihler arasında harcımı yatırdığım takdirde kaydım yenilenmiş oluyor değil mi? Tekrar büroya gidip farklı bir işlem yaptırmama gerek var mı bunu öğrenmek istiyorum.Geçen yıl da kayıt yeniledm ama bu yıl alan derslerimi göreceğim için farklı şekilde kayıt yenileme olabileceği geldi aklıma.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.
Harcınızı yatırdığınızda kaydınız yenilenmiş olur ama kayıt yenileme kontrolü yapmayı unutmayın, ayrıca büroya giderek aöf kimliğinizin arkasına bandrol yapıştırtmanız gerekmekte. Bandrolsüz kimlikle sınavlara alınmazsınız.
 

tolgasoner

Yeni Üye
Katılım
12 May 2010
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Bölüm:
Bankacılık ve Sigortacılık
Şehir:
İstanbul
Merhaba. Ben bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyorum
1.soru:2 dersten borçlu olarak 2.sınıfa geçtim kayıt yenilemem gerekiyor mu?
2.soru:Harç ücretleri ne zaman belli olur?
3.soru:Ben askerliği tecil ettirmiştim daha önce sanırım süresi bitti tekrarda gidip tecil ettirebiliyormuyum?
Bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.. Şimdiden Teşekkür ederim..
 

tolgasoner

Yeni Üye
Katılım
12 May 2010
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Bölüm:
Bankacılık ve Sigortacılık
Şehir:
İstanbul
Merhaba. Ben bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyorum
1.soru:2 dersten borçlu olarak 2.sınıfa geçtim kayıt yenilemem gerekiyor mu
2.soru:Harç ücretleri ne zaman belli olur
3.soru:Ben askerliği tecil ettirmiştim daha önce sanırım süresi bitti tekrarda gidip tecil ettirebiliyormuyum


2008-2009 1 1 7 DERSTEN BULUNDUĞU SINIFI TEKRAR
2009-2010 1 2 3 DERSTEN BULUNDUĞU SINIFI TEKRAR
2010-2011 1 3 2 DERSTEN BORÇLU GEÇTİ

Bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.. Şimdiden Teşekkür ederim..
 

smmknr

Yeni Üye
Katılım
7 Eyl 2011
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Şehir:
Kırklareli
ii günler bende bu sene işletme hazırlık okudum aldığım 4 dersin 3 ünden başarılı oldum benim sorum şu ;
"3.sınıfta hangi dersler var şimdiden başlamak için.."
 

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
6,042
Tepkime puanı
25
Puanları
48
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
Merhaba. Ben bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyorum
1.soru:2 dersten borçlu olarak 2.sınıfa geçtim kayıt yenilemem gerekiyor mu
2.soru:Harç ücretleri ne zaman belli olur
3.soru:Ben askerliği tecil ettirmiştim daha önce sanırım süresi bitti tekrarda gidip tecil ettirebiliyormuyum


2008-2009 1 1 7 DERSTEN BULUNDUĞU SINIFI TEKRAR
2009-2010 1 2 3 DERSTEN BULUNDUĞU SINIFI TEKRAR
2010-2011 1 3 2 DERSTEN BORÇLU GEÇTİ

Bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.. Şimdiden Teşekkür ederim..

Evet kayıt yenileyeceksiniz 28 Kasım - 24 Aralık tarihleri arasında. Bankaya harç ücretini yatırıp aöf bürosuna gidip, aöf kimliğinizin arkasına bandrol yapıştırtacaksınız.

Harç ücretleri senelik 500 tl civarı yine iki taksitte alınacak.

Senin yerine okul otomatik tecil edecektir. kaydını yenilediğinde tabii.
 

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
6,042
Tepkime puanı
25
Puanları
48
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
00acil yardım

merhaba,
2009 - 2010 yılı döneminde dikey geçiş yaparak acıköğretim işletmeye giriş yaptım ancak ilk kayıt sırasında ilgili döneme ait harcı ödedim aynı yıl içerisindeki ikinci harcı yatırmadım 2010-2011 yılında da veremediğim 3 ders nedeniyle 3. sınıf tekrar için gerekli harcı yatırmadım ve kaydımı dondurum . Şuanda yapmak istediğim sorumlu olduğum o 3 ders için tekrar harç ödemesi ve ilk kayıt yılındaki yatırmaığım 2. taksiti ödemek.. Ancak ödenmemiş toplamında 3 taksit olduğu için bu bir yenileme olacak mı ? yani suanda vakıfbank subelerine gittiğimde daha önceki yıla ait(2009-2010) ikinci taksiti ve bu yıla ait taksiti yatırdığım zaman 3. sınıftan sadece o 3 dersten sorumlu olarak başlayabilecek miyim yardımınızı rica ederim.

blg syg.
 

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
6,042
Tepkime puanı
25
Puanları
48
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
merhaba,
2009 - 2010 yılı döneminde dikey geçiş yaparak acıköğretim işletmeye giriş yaptım ancak ilk kayıt sırasında ilgili döneme ait harcı ödedim aynı yıl içerisindeki ikinci harcı yatırmadım 2010-2011 yılında da veremediğim 3 ders nedeniyle 3. sınıf tekrar için gerekli harcı yatırmadım ve kaydımı dondurum . Şuanda yapmak istediğim sorumlu olduğum o 3 ders için tekrar harç ödemesi ve ilk kayıt yılındaki yatırmaığım 2. taksiti ödemek.. Ancak ödenmemiş toplamında 3 taksit olduğu için bu bir yenileme olacak mı ? yani suanda vakıfbank subelerine gittiğimde daha önceki yıla ait(2009-2010) ikinci taksiti ve bu yıla ait taksiti yatırdığım zaman 3. sınıftan sadece o 3 dersten sorumlu olarak başlayabilecek miyim yardımınızı rica ederim.

blg syg.
Bankaya gittiğinizde sadece 3 dersten kaldığınız yılki 2. taksit ile bu güne kadarki faizini ve bu yılki kayıt yenileme için ödemeniz gereken ilk taksidi ödeyeceksiniz. kayıt yenilemediğiniz yılın harçlarını ödemek gibi bir durumunuz söz konusu değildir. Sadece kaldığınız o 3 dersten sorumlu olarak sınıf tekrarı yapmış olacaksınız.
 

baybarut

Yeni Üye
Katılım
27 Mar 2011
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Şehir:
Adana
selamlar
iktisat fakültesi kamu yönetimi içinde kayıt yenileme tarihi 28 Kasım - 24 Aralık arası doğru mudur acaba
teşekkürler...
 

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,423
Mesajlar
134,321
Kullanıcılar
90,708
Son üye
Alexanderlib
Üst