Açıköğretim Aöf 2011-2012 Kayıt Yenileme Tarihleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ben kayıt yenileme yapıyorum bu sene kaldığım derslerden dolayı ve 2 sorum olacak;
1 kaldığım dersleri mi görücem bu sene yoksa tüm geçtiğim geçemediğim dersleri de mi?

2 kayıt yenileyenler ne zaman bankaya harçlarını yatıracak hangi tarihe kadar.. ilginize şimdiden teşekkürler.

SADECE kALDIĞINIZ DERSLERİ GÖRECEKSİNİZ.

KAYIT YENİLEMELER NE ZAMAN DİYE SORARKEN YUKARIDA YAZAN TARİHLERİ OKUMADINIZ SANIRIM :SSS

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar ben hazırlıkta(intibaktan)3. sınıfa geçtim internetten kayıt yapmam gerekiyormu ve yapmam gerekiyorsa hangi başlık adı altında netten kayıt yapçam.şimdiden teşekkürler

Kayıt yenileme yapacaksınız. LÖHP ten 3. sınıfa kayıt tarihleri sizi ifade ediyor. Sadece harç ücretinizi ödeyeceksiniz. Okula gidip aöf kimliğinizin arkasına bandrol yapıştırtacaksınız.

B - LÖHP'da Başarılı 3. Sın. Kayıt işlemleri 28 Kasım - 23 Aralık 2011 Tarihleri Arasında Yapılacaktı

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Allah admin in yardımcısı olsun, bıkmadan usanmadan hep aynı soruları soran biz üyelere sabırla ve yürekten doğru cvp verdikleri için tebrik ediyorummm. aof bürosu bu aof destek kadar yardımcı olmuyor veya olamıyor malesef.
:) Teşekkür ederim beni desteklediğiniz için.

kasakasa

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
admin ben dersaneye sordum hazırlıktan 3 sınafa geçiş için internet kaydı gerekiyormu diye.onlar evet gerekiyor dedi dikey geçiş olarak tekrar yapçan dedi.hatta geçen sene yapmayanlar olmuş hakları yandı falan dediler dersaneden. ama sen yapmıyacaksın diyorsun. değişik dershanelere sordum bazıları yapacaksın bazıları yapmıyacaksın diyor :S

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
hiçr bir zaman sorulara cvp olamadı bu aöf siteleri tam bi cvp vermıyo kımseye duzgun ben 3. sınıfa geçtim alttanda hiç dersim yok kayıt tarihi nezaman başlıyo ve harç parası nekadr verecegım hıç bır bılgım yok ve bunada bu sitelerinden cvp alcamı sanmıyorum

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
hiçr bir zaman sorulara cvp olamadı bu aöf siteleri tam bi cvp vermıyo kımseye duzgun ben 3. sınıfa geçtim alttanda hiç dersim yok kayıt tarihi nezaman başlıyo ve harç parası nekadr verecegım hıç bır bılgım yok ve bunada bu sitelerinden cvp alcamı sanmıyorum
Başta adminimiz olmak üzere sorulara cevap vermek için çaba sarf ediliyor arkadaşım.
Kredili bölümlerde okuyanlar 17-27 Ekim tarihleri arasında, normal bölümlerde okuyanlar 28 Kasım - 23 Aralık tarihleri arasında kayıt yeniletecekler.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Pardon ama nerde ne sordunuzda cevap alamadınız gösterirmisiniz ? Bizde 24 saat sitede durmuyoruz yani, ara ara bakıp soruları cevaplandırıyoruz. Siz eğer biraz sabırlı olmuş olsaydınız ve bu konunun ilk mesajını okusaydınız ne zaman kayıt yenileme yapacağınızı öğrenirdiniz. Ama maalesef üniversite okuduğunuzu sanıyorsunuz ama daha okulunuz hakkında yazılmış olan önemli bir konuyu bile okumaktan acizsiniz.

Eğer az birazcık, bi gıdımda araştırma için çaba sarfetseydiniz Aşağıdaki linkteki konuyu çok rahat bulur ve cevaplarınızın orada olduğunu görürdünüz.

http://www.aofdestek.net/aof.acikogretim.kayit.islemleri/57627-acikogretim.aof.2011.2012.kayit.yenileme.tarihleri.html

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
admin ben dersaneye sordum hazırlıktan 3 sınafa geçiş için internet kaydı gerekiyormu diye.onlar evet gerekiyor dedi dikey geçiş olarak tekrar yapçan dedi.hatta geçen sene yapmayanlar olmuş hakları yandı falan dediler dersaneden. ama sen yapmıyacaksın diyorsun. değişik dershanelere sordum bazıları yapacaksın bazıları yapmıyacaksın diyor :S
Hayır internet kayıdı gerekmiyor. Siz zaten Lisans Hazırlık Sınıfı için internetten kayıt oldunuz ve belgeleri toplayıp aöf bürosuna verdiniz. Daha önce yaptığınız bir şeyi neden bir daha yapasınız ki?.

belfin

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
admin, bu kayıtlı olmayan guest her neyse işte nasıl mesaj gönderiyor? yani kaydı var mı yok mu kendini nasıl gizli tutuyor? sadece merakımdan soruyorum. bütün sorularımıza cevap verdiğiniz ya da en azından vermeye çalıştığınız için ben gerçekten çok teşekkür ediyorum yani ben memnunum.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
admin, bu kayıtlı olmayan guest her neyse işte nasıl mesaj gönderiyor? yani kaydı var mı yok mu kendini nasıl gizli tutuyor? sadece merakımdan soruyorum. bütün sorularımıza cevap verdiğiniz ya da en azından vermeye çalıştığınız için ben gerçekten çok teşekkür ediyorum yani ben memnunum.

Foruma üye olmayanlarında bazı bölümlerde konulara mesaj yazabilmesini aktifleştirdim. Yajni belli bölümlerde üye olmadan konulara mesaj yazabiliniyor.

VeliahtPrenses

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
Arkadaşlar,ben kamuyönetimi 1.sınıfta okuyorum bütünleme sınavından geçemedim,tekrar kayıt yenileme tarihi ne zaman ve ne kadar para yatırmam gerekiyor ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar,ben kamuyönetimi 1.sınıfta okuyorum bütünleme sınavından geçemedim,tekrar kayıt yenileme tarihi ne zaman ve ne kadar para yatırmam gerekiyor ?
Konunun ilk mesajını okursanız orada açıklamıştım ama.

28 KAsım - 23 Aralık tarihlerinde 220tl yatıracaksınız.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
merhabalar
admin bey ben geçtiğimiz yıl işletme hazırlık sınıfına başladım dikey geçiş yaparak ve 3 dersten kaldım.
1. sınıf tekrarı mı yapacağım?
2. dgs den 4 yıllık örgün ya da ikinci öğretime (aöf hariç) geçiş yapıldığında geçtiğimiz yıl itibariyle hazırlık sınıfının kaldırıldığını öğrendim,bu uygulama aöf sistemine uğramadı mı?
3. hazırlık sınıfı öğrencilerine askerlik tecil olmuyor mu?
cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler...
saygılar

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhabalar
admin bey ben geçtiğimiz yıl işletme hazırlık sınıfına başladım dikey geçiş yaparak ve 3 dersten kaldım.
1. sınıf tekrarı mı yapacağım?
2. dgs den 4 yıllık örgün ya da ikinci öğretime (aöf hariç) geçiş yapıldığında geçtiğimiz yıl itibariyle hazırlık sınıfının kaldırıldığını öğrendim,bu uygulama aöf sistemine uğramadı mı?
3. hazırlık sınıfı öğrencilerine askerlik tecil olmuyor mu?
cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler...
saygılar
Kaldığınız 3 dersi tekrar göreceksiniz. Hazırlık sınıfı kaldırıldı görünüyor ama Anadolu üniversitesinin bu konuda ne yapacagı henüz net değil maalesef. Bir çok kişi bekliyor.

Hazırlık sınıfı öğrencileri aöf bürolarından EK-2C belgesini alarak askerlik şubelerine vermek suretityle askerliklerini tecil edebiliyorlar.

Rica ederim her zaman yardımcı oluruz...

kowalski

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
selamlar.. ben bu konuyu birçok kişiye sordum lakin emin olamıyorum. bir kez de size sormak istedim.. en baştan anlatayım..

ben 2 yıllık turizm rehberlik mezunuyum.. okul bittikten sonra açıköğretim fakültesi işletme bölümüne geçiş yaptım.. ilk yıl hazırlık sınıfının derslerini aldım.. toplam 4 dersin 3'ünden başarısız oldum 1'inden geçtim.. ikinci yıl o kalan 3 dersin 2'sinden geçtim, 1'inden başarısız oldum.. ben şimdi bölüme geçiyor muyum yani 3. sınıfa kayıt yaptırabilir miyim

eğer yaptırabiliyorsam, benim öğrencilik haklarım devam ediyor muçünkü aralık 2011'de tecil sürem doluyor.. ben askerlik tecil süremi öğrencilik haklarımdan yararlanarak uzatabilir miyim

yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.. teşekkürler..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
selamlar.. ben bu konuyu birçok kişiye sordum lakin emin olamıyorum. bir kez de size sormak istedim.. en baştan anlatayım..

ben 2 yıllık turizm rehberlik mezunuyum.. okul bittikten sonra açıköğretim fakültesi işletme bölümüne geçiş yaptım.. ilk yıl hazırlık sınıfının derslerini aldım.. toplam 4 dersin 3'ünden başarısız oldum 1'inden geçtim.. ikinci yıl o kalan 3 dersin 2'sinden geçtim, 1'inden başarısız oldum.. ben şimdi bölüme geçiyor muyum yani 3. sınıfa kayıt yaptırabilir miyim

eğer yaptırabiliyorsam, benim öğrencilik haklarım devam ediyor muçünkü aralık 2011'de tecil sürem doluyor.. ben askerlik tecil süremi öğrencilik haklarımdan yararlanarak uzatabilir miyim

yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.. teşekkürler..

Evet bu yıl 3.sınıfa kayıt yaptıracaksınız. Kayıt yaptırdığınız zaman okul sizin adınıza askerlik şubesine öğrenci olduğunuza ve askerliğinizin teciline ilişkin belge gönderecektir. İsterseniz belgeyi sizde alıp askerlik şubesine verip tecilinizi yaptırabilirsiniz. Kayıt terihleriniz , LÖHP'da ( Lisans Öğrenimine Hazırlık Programı ) Başarılı 3. Sın. Kayıt işlemleri 28 Kasım - 23 Aralık 2011 Tarihleri Arasında Yapılacaktır

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
mrb 2009-2010 yılında uluslararası ve ilişkiler bölümüne kayıt yaptırmıştım sınavlara girmedim muhtemelen kaldım geçen yıl kayıt yaptırmadım tekrar kayıt yaptırmak istiyorum kayıt tarihleri ne zaman ve ne kadar harç ücreti yatırmam gerekiyor.şimdiden teşekkürler.

hasanete

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
geçen sene daha farklı değil miydi? 2 dersi geçen 3 sınıfa geçiyor kalan 2 dersi de alttan almıyor muydu?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
mrb 2009-2010 yılında uluslararası ve ilişkiler bölümüne kayıt yaptırmıştım sınavlara girmedim muhtemelen kaldım geçen yıl kayıt yaptırmadım tekrar kayıt yaptırmak istiyorum kayıt tarihleri ne zaman ve ne kadar harç ücreti yatırmam gerekiyor.şimdiden teşekkürler.
Merhabalar,;

28 Kasım 23 Aralık tarihleri arasında kayıt yenileme yapacaksınız. Eğer geçen yılın ikinci taksidini yatırmadıysanız. Geçen yılın 2.taksidi ile bu yılın ilk taksitini ödeyeceksiniz. ikisi 500 tl civarı yapmaktadır. Yok yatırdıysanız sadece bu yılın ilk taksitini yatırarak kayıt yenileme yapabilirsiniz o da 220 tl civarı bir rakamdır. İkinci taksit olarakta yine aynı rakamı Şubat ayı sonuna kadar ödemeniz gerekmektedir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz