Açıköğretim Aöf 2011-2012 Kayıt Yenileme Tarihleri

KLAMP

Yeni Üye
Merhaba kamuyönetimi bölümünü okumaktayım geçtiğimiz sene sınıf tekrarı yapmıştım busenede sınıf tekrarı yapabiliyormuyuz ?
vakıfbank atm kontrol ettiğimde 2. harç ödemesi görünüyor 2. taksidi ödememiştim kayıt yenileme ödemesi görünmüyor bu konuda bilgi verebilirmisiniz

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba kamuyönetimi bölümünü okumaktayım geçtiğimiz sene sınıf tekrarı yapmıştım busenede sınıf tekrarı yapabiliyormuyuz ?
vakıfbank atm kontrol ettiğimde 2. harç ödemesi görünüyor 2. taksidi ödememiştim kayıt yenileme ödemesi görünmüyor bu konuda bilgi verebilirmisiniz

Sınıf tekrarı yapabilirsiniz tabii. Kayıt yenilemenin görünmemesinin sebebi kayıt yenileme tarihlerinin 28 kasım - 23 aralık içinde olmasıdır. Bu tarihler içinde yatırmanız gereken miktar çıkar. Şu an şubeyede gitseniz sizden kayıt yenileme harç ücreti alamazlar.

M

mağdure

Misafir
meraba. ben 2005 girişli işletme fakültesi 4.sınıf öğrencisiyim bu sene kayıdımı yeniletip mezun olmak istiyorum aynı zamanda 2006 da bir devlet üniversitesini kazandım ve geçen sene devlet üniversitesinden mezun oldum şimdi benim size şöyle bir sorum olcak ben kayıdımı yeniletirken 2. üniversite harcı mı yatıracağım?admin yardımcı olursan çok sevinirim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
meraba. ben 2005 girişli işletme fakültesi 4.sınıf öğrencisiyim bu sene kayıdımı yeniletip mezun olmak istiyorum aynı zamanda 2006 da bir devlet üniversitesini kazandım ve geçen sene devlet üniversitesinden mezun oldum şimdi benim size şöyle bir sorum olcak ben kayıdımı yeniletirken 2. üniversite harcı mı yatıracağım?admin yardımcı olursan çok sevinirim.
Sizin durumunuz karışık. Sanırım ikinci seçenek olacaktır. Bir üniversite bitirdiğiniz için ikinci üniversite kapsamında sayılacak ve ona göre harç ödeyeceksiniz. Yanlız bundan %100 emin değilim.

KLAMP

Yeni Üye
Sınıf tekrarı yapabilirsiniz tabii. Kayıt yenilemenin görünmemesinin sebebi kayıt yenileme tarihlerinin 28 kasım - 23 aralık içinde olmasıdır. Bu tarihler içinde yatırmanız gereken miktar çıkar. Şu an şubeyede gitseniz sizden kayıt yenileme harç ücreti alamazlar.
Teşekkkür ederim Admin 1. Sınıf KamuYönetimi bölümü Kayıt Yenileme son ödeme tarihi 23 aralıkmı ? verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

bu arada admin konuya abone oldum ama mal adresime bildirim gelmiyor

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Teşekkkür ederim Admin 1. Sınıf KamuYönetimi bölümü Kayıt Yenileme son ödeme tarihi 23 aralıkmı ? verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

bu arada admin konuya abone oldum ama mal adresime bildirim gelmiyor
Evet son ödeme tarihi 23 aralık ama siz o tarihe kadar beklemeyin derim. Ne olur ne olmaz. Forum içi mail gönderimini kapattık arkadaşlar. Mailler çok sıkıntı doğuruyor diye.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
merhabalar ben türk dili ve edebiyatı 1. sınıf öğrencisiyim 3 dersten kalınıyor diye biliyorum.benimde 3 dersm var barajı gecmeyen. yani sınıf tekrarı sanırım .peki ben hangi tarihler arasında kayıt yeniletme işlemlerimi yapmalıyım?? bankaya gidip atm lerdn para yatırmak yeterli mi?? ayrıca eğitim öğretm bandrolünü belirli tarihler arasında mı yaptırmm yani onaylatmam gerekiyor?? yapmam gereken başka şeyler varmı? bir de makbuzu aöf büroma götürmem gerekiyor mu?? sorularımı cevplarssanız cok sevinirim simdiden teşekkürlerr :)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhabalar ben türk dili ve edebiyatı 1. sınıf öğrencisiyim 3 dersten kalınıyor diye biliyorum.benimde 3 dersm var barajı gecmeyen. yani sınıf tekrarı sanırım .peki ben hangi tarihler arasında kayıt yeniletme işlemlerimi yapmalıyım?? bankaya gidip atm lerdn para yatırmak yeterli mi?? ayrıca eğitim öğretm bandrolünü belirli tarihler arasında mı yaptırmm yani onaylatmam gerekiyor?? yapmam gereken başka şeyler varmı? bir de makbuzu aöf büroma götürmem gerekiyor mu?? sorularımı cevplarssanız cok sevinirim simdiden teşekkürlerr :)
Merhaba evet kaldığınız derslerden sınıf tekrarı yapacaksınız. 17-27 Ekim tarihleri arasında kayıt yenileme işlemi yapacaksınız. Bu yıl kredili sistemde eğitim göreceğiniz için bu tarihlerde öncelikle AOF Başvuru adresine girerek ders secme imkanınız olup olmadığına bakabilirsiniz. Böylelikle üst dönemden ders alma imkanınız olacaktır. Ders seçme imkanınız varsa bundan sonra bankaya gidip harç ücretini yatırın. Ders seçmeden harç ücreti yatırırsanız bu imkandan faydalanamazsınız. Bankaya ücreti yatırdıktan sonra aöf bürosuna gidip kimlik kartınızın arkasına bandrol yapıştırtmayı ihmal etmeyin. Bunların hepsini 17-27 ekim tarihleri arasında yapacaksınız.

Icy

Yeni Üye
Bölüm:
Kültürel Miras
kayıt klavuzlarında neden sadece yeni kayıtlara yönelik bilgi var acaba,üst sınıflara geçmiş olanların kafasını karıştırıyor.

ben bütün derslerimi geçtim ve 2. sınıf oldum 28kasım-23 aralık tarihinde kayıt ücretini yatırmam yeterli mi yoksa 14 ekime kadar ücreti yatırmam mı gerekiyor? ücret yattıktan sonra kimliğe bandrol yapıştırmak için büroya gitmek dışında yapmam gereken bir şey var mı?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
kayıt klavuzlarında neden sadece yeni kayıtlara yönelik bilgi var acaba,üst sınıflara geçmiş olanların kafasını karıştırıyor.

ben bütün derslerimi geçtim ve 2. sınıf oldum 28kasım-23 aralık tarihinde kayıt ücretini yatırmam yeterli mi yoksa 14 ekime kadar ücreti yatırmam mı gerekiyor? ücret yattıktan sonra kimliğe bandrol yapıştırmak için büroya gitmek dışında yapmam gereken bir şey var mı?
Aşağıdaki linkten kayıt yenileme ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz.

http://www.aofdestek.net/aof.acikogretim.kayit.islemleri/57627-acikogretim.aof.2011.2012.kayit.yenileme.tarihleri.html

Icy

Yeni Üye
Bölüm:
Kültürel Miras

kocareis

Yeni Üye
işletme 1.sınıfta 2 dersten geçtim yani kaldım tekrar kayıt olmam için ne yapmam gerekiyor kısa anlatırsanız sevinirim heryerde birşeyler yazıyor?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Yardım istesem?

AÖF işletme 3. sınıftayım ve 3 dersle kaldım.. tekrar aynı sınıfı okuyacağımı biliyorum ammaa yeni kayıt mı yapmalıyım kayıt yenileme mi?? :s tarihleri farklı çünkü??

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
b grubundaki bölümlerden benim bölümüm bu durumda 28kasım-23 aralık tarihleri arasında kayıt ücreti yatırmam gerekiyor

14 ekimdeki bitiş süresi beni ilgilendirmiyor değil mi?
Hayır 14 ekim yeni kayıt olanlar için verilmiş tarih. Siz Sınıf geçtiğiniz için 28 Kasım 23 aralıkta kayıt yenileme yapacaksınız. Kayıt yenileme için eğer kredili sistemde değilseniz direk parayı yatırıp aöf bürosundan bandrol almanız yeterlidir. Kredili sistemdeyseniz para yatırmadna önce ders seçmeniz gerekiyor.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
işletme 1.sınıfta 2 dersten geçtim yani kaldım tekrar kayıt olmam için ne yapmam gerekiyor kısa anlatırsanız sevinirim heryerde birşeyler yazıyor?
28 kaısm - 23 aralık tarihleri içinde kayıt yenileme yapacaksınız. Bankaya harç ücretini yatırmanız yeterlidir.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
AÖF işletme 3. sınıftayım ve 3 dersle kaldım.. tekrar aynı sınıfı okuyacağımı biliyorum ammaa yeni kayıt mı yapmalıyım kayıt yenileme mi?? :s tarihleri farklı çünkü??

28 kasım - 23 aralık tarihleri içinde kayıt yenileme yapacaksınız. Bankaya harç ücretini yatırmanız yeterlidir.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
yardım edeblir misiniz

Ben kayıt yenileme yapıyorum bu sene kaldığım derslerden dolayı ve 2 sorum olacak;
1 kaldığım dersleri mi görücem bu sene yoksa tüm geçtiğim geçemediğim dersleri de mi?

2 kayıt yenileyenler ne zaman bankaya harçlarını yatıracak hangi tarihe kadar.. ilginize şimdiden teşekkürler.

kasakasa

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
hazırlıktan 3. sınıfa kayıt

arkadaşlar ben hazırlıkta(intibaktan)3. sınıfa geçtim internetten kayıt yapmam gerekiyormu ve yapmam gerekiyorsa hangi başlık adı altında netten kayıt yapçam.şimdiden teşekkürler

karizmax

Yeni Üye
Allah admin in yardımcısı olsun, bıkmadan usanmadan hep aynı soruları soran biz üyelere sabırla ve yürekten doğru cvp verdikleri için tebrik ediyorummm. aof bürosu bu aof destek kadar yardımcı olmuyor veya olamıyor malesef.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz