Açıköğretim Genel Not Ortalamalari Açiklandi

mdm

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
Öğretim Yılı Dönem Dönem Not Ort. Genel Not Ort. Durum
2012 1 2,320 1,970 Uyarı

ne yapmam gerekıyor sımdı ? genel not ortalamam 2nın altında ama donem not ortalamam 2 nin ustunde biri acıklarsa sevınırım
bahar dönemi ortalamının 2.00 üstünde olması lazım

mdm

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
Öğretim Yılı Dönem Dönem Not Ort. Genel Not Ort. Durum
2012 1 2,12 1,67 Uyarı

ne yapmam gerekıyor sımdı ? genel not ortalamam 2nın altında ama donem not ortalamam 2 nin ustunde biri acıklarsa sevınırım
yine aynı arkdşm bahr dnemi 2.00 nin üstüne çkarmn lazm

PrinceTr

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Dönem Not Ort : 2,400

Genel Not Ort : 2,220

Onur belgesi verildiğinden haberim olsaydı biraz daha çalışırdım :)

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
bole bı sacmalık olamaz ya ben dgs ıle gecıs yaptım ve 3.13 ortalama ıle bıtırdım 2 yıllık okulumu hıc bır zaman 2.00 ın altına dusmedı hangı akla mantıga dayanarak hesaplıyorlar bunlar onu anlamıs degılım hala

boxes

Yeni Üye
ben dikey gecısle geldım ve 2 yıllık okulda ortalamam 3.13 du hıc bır zaman ortalamam 2 nin altına dusmedı hangı akla mantıga hızmet edıyor bunlar bole sacma bır sonuc cıkıyor onu anlamıs degılım hala

mdm

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
ben dikey gecısle geldım ve 2 yıllık okulda ortalamam 3.13 du hıc bır zaman ortalamam 2 nin altına dusmedı hangı akla mantıga hızmet edıyor bunlar bole sacma bır sonuc cıkıyor onu anlamıs degılım hala
çan sistemiyle alakalı olbilir

pantegra

Yeni Üye
Bölüm:
Emlak
Arkadaşlar bunlar benim ders puanlarım ve ortalamam. Benim durumumda "Başarılı" yazıyor fakat benim anlamadığım ne yapmam gerektiğidir. 11 Mart tarihinde tekrar kayıt mı olacağım başarısız olduğum inkılap tarihinden geçebilmek için ve diplomayı alabilmek için. Bir çok yazı okudum fakat derdime çare bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

mdm

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
Arkadaşlar bunlar benim ders puanlarım ve ortalamam. Benim durumumda "Başarılı" yazıyor fakat benim anlamadığım ne yapmam gerektiğidir. 11 Mart tarihinde tekrar kayıt mı olacağım başarısız olduğum inkılap tarihinden geçebilmek için ve diplomayı alabilmek için. Bir çok yazı okudum fakat derdime çare bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

11martta kayıt yenileteceksiniz seneye güz dönemi ff olan dersnzdn tekrar girceksnz

freedom1981

Yeni Üye
ortalamam1.93 uyarı yazıyor hiç ff yok şimdi ben sınf atladımmı yoksa aynı derslerden tekrar sınavamı gircem yardımcı olurmusunuz?

freedom1981

Yeni Üye
yani 2 sınıfın bütün derslerini alabilcem 2 ci sınıf oldum mu? bide bu derslerden tekrar sınava gircekmiyim? yardımcı olurmusunuz?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt