Açıköğretim Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Bölümü

agkarasu

Yeni Üye
arkadaşlar ben düz lise mezunuyum..bu bölümü seçebileckmiyim.bu senede halkla ilişklilerden mezun oluyorum...ama sağlık alanında bir dal istiyorum.tekrar öss girip bu bölümü tercih edebilirmiyim.yardımcı olursanız sevinirimm

sonsuz_nur

Özel Üye
mrb arkadaşlar ewet düz lise mezunuda bu bölümü okuyabilir çalışma alanlarına gelince mezun olduktan sonra veteriner klıniklerinde yada özel hastanelerde laboranr olarak görev yapabiliyosunuz hatta bi yerden duyduguma göre kp ss den 80 üzeri alan lar üniv hastanelerinde saglık teknikeri olarak çalışabiliyolar

sonsuz_nur

Özel Üye
bende bu bölümü okuyorum 2.sınıfa geçtim kaynakladan çalışmadım ama ben eger kaynak arayan varsa egem yaynları var ben genelde daha önceki yıllarda çıkmış sorulara çalıştım çünkü sınavlarda geçmiş yıllara ait sorular soruluyo buda aöf nini tek avantajı

sonsuz_nur

Özel Üye
mrb hayat42 stajla ilgili ne ögrenmek istiyosun tam olarak sorda ben cevaplayım ok ben yaptım hastanede

hayat42

Yeni Üye
öncelikle sesimi duydugun için çok teşekkürler:D
1-stajda tam olarak neler ögretiyorlar
2-kılık kıyafet nasıl kapalysan açıkmı olcak başın
3-gönüllü oldugu için ücret varmı
4-stajına göre not veriyorlarmı
5-nasıl bir duygu
6-cumartesi pazarda satj yapılıyormu
şimdilik aklıma gelen bunlar laboratuvardaki kişiler bilgi vermeyince sormak zorunda kaldım kusura bakmayın.ilginize teşekkürler:p

sonsuz_nur

Özel Üye
stajda kan almayı idrar tahlili yapmayı kan grubu bakmayı ögreniyosun labaratuvardaki makinaları kullanmayıda ögrenirsin ewet başını açtırıyolar ben açtım kapalı çalışamıyosun ben devlet hastanesinde yaptö staj beyaz önlük giyeceksin ücret yok gönüllü girdigin için ücret konusunu bence hiç açma gönüllü dahi almazlar sonra:) stajada not vermiyolar çünkü mecburi staj degil sen kendini geliştirmek için giriyosun ögrendiklerin senin için yani.bişiler ögrenmek kendini geliştirmek güzel tabiki.yok sadece hafta içi gittim ben sana baglı o istedgin zamanlar gidebilirsin canım

hayat42

Yeni Üye
tamam canım çok teşekkürler verdigin bilgiler için.staj yaptıgına dahil herhangi bir kagıt falan vermiyorlarmı?mesala bir yerde işe başlayacaksın staj yaptıgına dahil bir belge olmuyormu elinde?

nurofenn

Yeni Üye
arkadaşlar derslerden kaldım 1, sınıf nasıl bi yol izlemeliyim..:(

beast89

Yeni Üye
merhabalar bende bu sene tercih etmeyi düşünüyorum bu bölümü ama illa üniversitede okumak gerekiyormu bu bölümü seçmek için lütfen bilgisi olan varsa yardımcı olsun şimdiden teşekkür ederim

Linsey

Özel Üye
merhabalar bende bu sene tercih etmeyi düşünüyorum bu bölümü ama illa üniversitede okumak gerekiyormu bu bölümü seçmek için lütfen bilgisi olan varsa yardımcı olsun şimdiden teşekkür ederim
Merhabalar,
Hayır üniversitede okumuyorsunuz,
Kitaplarınız geliyor ,derslere evde çalışıyorsunuz ve belirli zamanlarda sınavlara giriyorsunuz;)

sonsuz_nur

Özel Üye
arkadaşlar bu bölmün örgün egitimi de açılmış acaba onlar laborant olarakmı çalışacaklar bitirince yoksa veteriner bünyesindemi bilen biri varsa yada araştıran yardımcı olursa sevinirim

261

Yeni Üye
millet herkez soru sormuş cevap veren yok, hiçkimsenin bu konu hakkında bi bilgisi yokmu lab. ve vet. sağlığı bitirince ne oluyoruz

sonsuz_nur

Özel Üye
açıkcası ne oldugun belli degil ama veteriner teknikeri oluyosun istersen özel hastanelerde laborant olarak da çalışailiyosun

genc_78

Yeni Üye
mrb hayat42 stajla ilgili ne ögrenmek istiyosun tam olarak sorda ben cevaplayım ok ben yaptım hastanede
mrb vahidem bnde laborant ve veterinerlik okuyorum 2, sınıftayım gönullu staj yapmak istiyorum ama izin kağıdı olmadan olmyo diyolar bana yardımcı olur musun nasıl staj yapabilirim ? aıl cvp

sonsuz_nur

Özel Üye
mrb vahidem bnde laborant ve veterinerlik okuyorum 2, sınıftayım gönullu staj yapmak istiyorum ama izin kağıdı olmadan olmyo diyolar bana yardımcı olur musun nasıl staj yapabilirim ? aıl cvp
mrb arkadaşım devle hastanesinde dahi staj yapabiliyosun izin kagıdı olmasına gerek yok sen gidip hastanenin müdürüyle veya baş hekimiyle konuş ben gönüllü staj yapmak istiyorum para almıcaksın ama bunuda belirt ok sadece gönüllü oldugunu söyle ha bide lab ve vet saglık okuduguna dair bi kagıt veya ögrenci kartının fotokopisinide göster tmm

sonsuz_nur

Özel Üye
özel hastanede de yapabilirsin o daha kolay

alaka

Yeni Üye
slm ya kimse akşamları girmiyo mu :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular