açıköğretim sınavlarına örtülü girilebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ragut

Banned
bak ben demiştim ama bi üst yorumda çok geçmez cevap gelir diye: ulan angut musun nesin. neden bu kadar korkuyosunuz türbandan eşarptan yada çarşaftan artık neyse.. söle hadi.
sende esramısın ibomusun nesin kimsenin bişeyden korktuğu yok sadece amacın ne olduğu bellidri anlayan anlar türkiye sahipsiz değil sizlere bırakılacak kadar

sonsuz_nur

Özel Üye
ne türkiye en dünya sana kalır ragut...asıl ahiretten kork

esraibo

Yeni Üye
iki ayağınız bi pabuça giriyo türban diyince...

sonsuz_nur

Özel Üye
ewet kuranı kermde türban diye bişey yok kabul ediyorum ama başörtüsü var bunun adını türban koymuşlar bu sana nye dokundu anlamadım sende şal ile yazma ile kapan sana türbanı zorunlu kılmıyo dinimiz

sonsuz_nur

Özel Üye
ewet kuranı kermde türban diye bişey yok kabul ediyorum ama başörtüsü var bunun adını türban koymuşlar bu sana nye dokundu anlamadım sende şal ile yazma ile kapan sana türbanı zorunlu kılmıyo dinimiz...nisa suresini aç oku herşey orda yazıo

ragut

Banned
sizinde demokrasi deyince......!!!!!!!!!!!!

sonsuz_nur

Özel Üye
haa ben tarikatlarada girdim dinledimde içlerine de girdim ama hiç bi zararını görmedm inş allah sanada nasip eder:D

sonsuz_nur

Özel Üye
hem ne alaka sen hiç türbanlı doktor mühendis mimar vs görmednmi görmedysen gel ben sana yozgatta bile 100 tane gösteririm

ragut

Banned
ewet kuranı kermde türban diye bişey yok kabul ediyorum ama başörtüsü var bunun adını türban koymuşlar bu sana nye dokundu anlamadım sende şal ile yazma ile kapan sana türbanı zorunlu kılmıyo dinimiz
sonsuz nur arkdaşım adını türban koymuşlar haklısın adının bu şekilde konmasınıda açıklayayım cvp açık tarikat adını örtmek için konmuştur örtünme farklı bişeydir bunun altını çizeyim ozaman sonsuz nur bende senin adını nur sonsuz koyayım aynı şeymimi oluyor?

ragut

Banned
orası yozgat arkdaşım her horoz kendi çöplüğünde öter sizde tarikat bizde demokrasi elbetteki herzaman demokrasi kazanacaktır.!!!!!!!!

sonsuz_nur

Özel Üye
sen istiyosan koy nur sonsuz olsun öyle ded deynce akla hep ben gelirim türbanda eşarpta başörtüde deynce akla tek bişey gelir..oda örtünme(başı kapama)

sonsuz_nur

Özel Üye
orası yozgat arkdaşım her horoz kendi çöplüğünde öter sizde tarikat bizde demokrasi elbetteki herzaman demokrasi kazanacaktır.!!!!!!!!
yozgat küçük bi şehr istanbula göre o yuzden ornek verdm istanbulda daha çok var tarikatlardan asıl kaynak orda canım benim....

erolpasa

Yeni Üye
sonsuz nur arkdaşım adını türban koymuşlar haklısın adının bu şekilde konmasınıda açıklayayım cvp açık tarikat adını örtmek için konmuştur örtünme farklı bişeydir bunun altını çizeyim ozaman sonsuz nur bende senin adını nur sonsuz koyayım aynı şeymimi oluyor?
ragut kardeşim konuyu nerelere getirdin. Ben aşırı Atatürkçüyüm ve aşırı atatürkçüler genelde türbanlıları sevmezler. ( Ben hariç ) Burası müslüman bir ülke namazını da kuran ın emir ve yasaklarına da uyacaksın. Sonuçta kadınlarda eşarp kuranda geçiyor ve bunlar ahirette hepimizin karşısına gelecek sen inansan da gelecek. İnanmasan da. Konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok isteyen başını kapatsın isteyen mini etek giysin sen dert etme

sonsuz_nur

Özel Üye
esrta ibo arkadaşım seviyeli tartışalım agzımızı bozmadan küfüre girmedn olurmu...maksat tartışmak lütfen kırıcı olmayalm herlkesn görüşüne saygı duyalım..ragut senin içinde geçerli bu yazdıklarım daha sakin bi şeklde tartışın

ragut

Banned
yozgat küçük bi şehr istanbula göre o yuzden ornek verdm istanbulda daha çok var tarikatlardan asıl kaynak orda canım benim....

elbette olabilir arkdaşım ama dikkatini çekeyimb ir konuya son 8 senede bukadar çoğaldı.....!!

sonsuz_nur

Özel Üye
ragut kardeşim konuyu nerelere getirdin. Ben aşırı Atatürkçüyüm ve aşırı atatürkçüler genelde türbanlıları sevmezler. ( Ben hariç ) Burası müslüman bir ülke namazını da kuran ın emir ve yasaklarına da uyacaksın. Sonuçta kadınlarda eşarp kuranda geçiyor ve bunlar ahirette hepimizin karşısına gelecek sen inansan da gelecek. İnanmasan da. Konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok isteyen başını kapatsın isteyen mini etek giysin sen dert etme
katılıyorum dinimiz başörtüsünü emretmiş...isteyen kapanır isteyen açılır bunun tarikatla demokrasiyle ilgisi oldugunu düşünen arkadaş zaten saçma düşünüyo ne alaka kel alaka.

sonsuz_nur

Özel Üye

elbette olabilir arkdaşım ama dikkatini çekeyimb ir konuya son 8 senede bukadar çoğaldı.....!!
anlamadım ...kim çogaldı?

ragut

Banned

haklısın dostum benim sana katılıyorum ben sadece türbanla eşarp(baş örtüsü) ayrımına dikkat çektim aynı şey olmadığını ileri sürdüm

ragut

Banned
anlamadım ...kim çogaldı?

tarikat yuvaları elbette arkdaşım

ragut

Banned
ya varya sana neler neelr demek geçiyo içimden bi dökebilsem buraya içimi :D:D
evet baş edeemyince böyle susup kalırsın kültürlü olmak neyin ne olduğunu bilen çok insan var meraklanma sen bende çok dökerimde ne olduğunu açık açık ispatlarımda senin ne zihniyette olduğunu zamanı değil bizimde zamanımız gelecek:D:D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO