açıköğretim sınavlarına örtülü girilebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KatreiAsk

Özel Üye
rangut benim yorumlarımın zamanı belli, yaptığınız tartışmalara katılabilirdim ama o tartışmalarda nette değildim, sen önce bunun ayrımını idrak et sonra dini meseleler hakkında konuş, sen en iyisi konuşma çünkü küfre ve şirke düşmeye meyyalin var gibi, savunduğun şey her neyse biz nasıl sana saygı gösteriyorsak senin de bizim ya da herkesin savundukları şeylere saygı göstermen lazım, ama göstermiyorsun böylelikle sağlıklı bir tartışma ortamı olmuyor, herkes istediği yolda gider, seni hiç ilgilendirmez, madem cumhuriyet ortamı düşünce ve vicdan özgürlüğü..

AsenA_38

Yeni Üye
saygı olmayan bi yerde hiç bişey konuşulmaz halbuki bu yaşa gelmişiz birbirimizi anlayacak durumdayız argoya girmesek de herkes katılsa

E

_elmayra_

Misafir
Bu konu gereğinden fazla uzadı ve çirkinleşti.Konu kapatılmalı:cool:

AsenA_38

Yeni Üye
bende elmayra gibi düşünüyorum tadı kaçtı

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Birbirinize hakaret etmediğiniz sürece medeni olarak tartışabilirsiniz arkadaşlar. Ama şunu belirteyim hakaret ettiğiniz mesajlarınızı zaten silmekteyiz. hakaretler devam ederse eden kişiyi 7 gün forumdan uzaklaştıracağım bilginiz olsun.

KatreiAsk

Özel Üye
sonunda sesimizi duyan oldu teşekkürler ömer evran :)

merveg

Özel Üye
"İsteyen istediği yerde örtünebilmeli.Sorun da olması saçma.Bazı bayanlar yarı çıplak şekilde sınava girebilme hakkına sahiplerse eğer,başörtülü de girilebilir o sınava." işte budur arkadaşım. benim bişey dememe gerek kalmadı. sen söyledin zaten.
sınavında da başarılar umarım yüksek puan almışsındır.

şunu kafanıza sokunki icazetinizi hangi tarikattan alıyorsanız nursi v.s siz türbanı savunuyorsunuz lütfen güzel analarımızın başındaki başörtüsünü kirletmeyin başörtüsü kelimesine saklanmayın siz türban takıyorsunuz başörtüsü ayrıbişeydir sen giderken ben geliyordum sizin sivasta kaç kişiyi katlettğinizide biliyorum burası siyaset yeri değil ama merak etmeyin sizin gibi insanların beyni olmadığı için icazet alıyor siz çağdaşlaşmayı kafirlik ve çıplaklı suçlayacak kadar aşağılık insanlar olduğunuzuda çok iyi biliyorum bu ülkede çok atatürkçü var..... şunu tekrar hatırlatıyorum türban dini tarikat simgesidir başörtüsü herzamna takmak serbesttir. ayrıca bu yasak hiçbirzaman kalkmayacaktır özgürlükten bahsediyorsun başörtüsü tak özgür ol türban niye takıyorsun tabi o icazetininizin simgesi:):)
ben hiç bir tarikata bağlı değilim başörtü takmam için de tarikata mensup olmam gerek miyor tamam mı sok bunun beyinsiz beynine.gerçi hiçbir zaman anlayamayacaksınız ama..... çok zihniyatsizsiniz çünkü.çağdaşlıktan bahsedene bak.sen daha türbanın başörtüsünün ne demek oluğunu bilmiyorsun çıkmış da laf konuşuyorsun.biz analarımızın başörtüsünü falan kirletmiyoruz asıl sen böyle konuşarak bizim başörtümüzü kirletmeye çalışıyorsun ama yapamayacaksın YAPAMAYACAKSINIZ.

ragut

Banned
ben hiç bir tarikata bağlı değilim başörtü takmam için de tarikata mensup olmam gerek miyor tamam mı sok bunun beyinsiz beynine.gerçi hiçbir zaman anlayamayacaksınız ama..... çok zihniyatsizsiniz çünkü.çağdaşlıktan bahsedene bak.sen daha türbanın başörtüsünün ne demek oluğunu bilmiyorsun çıkmış da laf konuşuyorsun.biz analarımızın başörtüsünü falan kirletmiyoruz asıl sen böyle konuşarak bizim başörtümüzü kirletmeye çalışıyorsun ama yapamayacaksın YAPAMAYACAKSINIZ.

bence sen çarpıtıyor ve yalan söylüyorsun başörtüsünün diğer adı eşarptır günlük hayattada kullanılır türban dini bir simgedir ssizin gbi tarikatçıların simgesi bu konuda başörtüsü diyew ağzın alma bence türban diye konuşta herkes ne mal olduğunuzu daha iyi anlasın sende bunu sok beynin varsa gerçi sizde beyin olsa başkasından emir almazsınız neyise uzatmaya gerek yok zaten yapacağımızı yapıyoruz hiçbirzamanda serbest olmayacaktır ve giremeyeceksiniz pis zihniyetnizle başka insanlarıda kirletemeyeceksiniz...................!!!!!!!!!!!!!

ragut

Banned
işte çağdaşlık böyle bişey senin gibi yalancılara fırsat vermemek pis zihniyetlerinizin neler olduğunu ortaya çıkarmak için var ve siz istemsenizde herzaman olacaktır.........!!!!!!!!!!!!!

esraibo

Yeni Üye
işte çağdaşlık böyle bişey senin gibi yalancılara fırsat vermemek pis zihniyetlerinizin neler olduğunu ortaya çıkarmak için var ve siz istemsenizde herzaman olacaktır.........!!!!!!!!!!!!!

görüyotruz çağdaşlarıda meydanlarda....tarihte bi dikili ağacı olmaynlar sizin gibi çağdaşım diyo

ragut

Banned
başartösü eşarp türban artık ne diyosan bizim için hepsinin amacı bir ...senin gibi rejim korkakları yalan yanlış yorumları sıralıyo ama yanlız değislsin sizden çok var burda...başını örtenle açan arasında neden fark oluyo neiçin bu ayrım var. hiç elle tutlcak bi yanı yok...nasıl isterse öyle girsin sınava . buyüzden milyonlarca gencin önü kapandı bu ülkede dış görünüşün senin hayatına yön verdimi hiç.okul kapsından geri döndünmüyobaz. gelir o günlerde bi gün herşey vaktini bekliyo
yobazmı:D:D:D:D yobazlık nedir aç oku:D kimin yobaz olduğu ortada kardeşim biryerde 55 yaşındayım demişsin ozaman yaşına göre davran bende ağzımı bozmayayım 3. kişiye ne düşer iyi biliyorsun seni muhatap alan yok herşeye maydanoz olma ayrıyeten türban la başörtüsü aynı şey değil bunuda ispatlarım 2side aynı şey değildir bilmeden yorum yapma :D:D:D:D:D

esraibo

Yeni Üye
yobazmı:D:D:D:D yobazlık nedir aç oku:D kimin yobaz olduğu ortada kardeşim biryerde 55 yaşındayım demişsin ozaman yaşına göre davran bende ağzımı bozmayayım 3. kişiye ne düşer iyi biliyorsun seni muhatap alan yok herşeye maydanoz olma ayrıyeten türban la başörtüsü aynı şey değil bunuda ispatlarım 2side aynı şey değildir bilmeden yorum yapma :D:D:D:D:D

:::::::D 55 yaşındamıyım demişitm.....esriyi kaçırmışsın nese sağlık olsun:d ama keşke yanyana olsakta sen yazsan bende sana açıklama yapabilsem isterdim böle bişi olsun

sonsuz_nur

Özel Üye

bence sen çarpıtıyor ve yalan söylüyorsun başörtüsünün diğer adı eşarptır günlük hayattada kullanılır türban dini bir simgedir ssizin gbi tarikatçıların simgesi bu konuda başörtüsü diyew ağzın alma bence türban diye konuşta herkes ne mal olduğunuzu daha iyi anlasın sende bunu sok beynin varsa gerçi sizde beyin olsa başkasından emir almazsınız neyise uzatmaya gerek yok zaten yapacağımızı yapıyoruz hiçbirzamanda serbest olmayacaktır ve giremeyeceksiniz pis zihniyetnizle başka insanlarıda kirletemeyeceksiniz...................!!!!!!!!!!!!!
ne alakası var türbada aynı başörtüsüde aynı eşarpta aynı degilmi hepsinin amacıda örtünmek deglmi..sen dinini bilmiyorsan bunu sana biz ögretemeyiz....kuranı kerimi aç oku biliyotrsan tabi örtünmenin amacını ondan sonra tartışmak istiyorsan biz hep burdayız ok;)

erolpasa

Yeni Üye
ne alakası var türbada aynı başörtüsüde aynı eşarpta aynı degilmi hepsinin amacıda örtünmek deglmi..sen dinini bilmiyorsan bunu sana biz ögretemeyiz....kuranı kerimi aç oku biliyotrsan tabi örtünmenin amacını ondan sonra tartışmak istiyorsan biz hep burdayız ok;)
olay budur. Altına imzamı atarım

esraibo

Yeni Üye
arkadşlar biraz sonra gelir yorum gecikmez söylemedi demeyin:D

ragut

Banned
dinimi senden iyi biliyorum kuranda türban diye bişey yazmadığınıda senden iyi biliyorum bence sen bilmiyorsan okuyabilirsin iyi ozaman bende çarşaf dolayayım adı örtünme olsun herşeyin bukadar bilgilisin niye hafız olmadın hacca gider bu işlerlerde uğraşmazdın yarın göreceğim sizleri bakalım kafanıza türbanmı eşarpmı yoksa hiçmi bişey takmayacaksınız izleyip göreceğiz ;) tamam amaç oalrak değerlendirelim hepsinin amacıda ortak değil türban dini bir simgedir oda tarikat simgesidir çarpıtma hemen siz giderken ben geliyordum neyin ne olduğunu ne amaçta olduğunuzuda sizden iyi biliyorum sonunuzun yakın olduğunuda hatırlatayım bakalım kaçtane türbanlı kalacak :D:D:D:D

ragut

Banned
1 sene sonra da demokrat olmaya kalkmayın alay konusu olursunuz forumda......!!!!!!!!!!!!

esraibo

Yeni Üye
size nedne bu kadar geriyo bu örtü böle:d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz