Açıköğretim Sorular ve Cevaplar ( Aklınıza Takılanlar ve Cevapları )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

catzilla

Yeni Üye
sevgili hocam ben ikinci taksiti yatırmamışım ilk sınavlara girebilirmiyim giremezsem harcı hemen yatırsam nisandaki sınava girebilirmiyim
arkadaşım bende 2.taksidi henüz yatıramadım. AÖF bürosuna sordum, aralık ayına kadar yatırılabileceğini söylediler bana. çok cüzzi bir miktar faiz işliyormuş.

catzilla

Yeni Üye
evet her derste kaç ünite varsa yarısına kdar, final ve bütünlemede de tüm kitaptan sorumluyuz.
Bende öyle olduğunu zannediyordum fakat, kesin olarak emin olmak istemiştim.

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

selcuk544

Yeni Üye
arkadaşlar herşey için saolun bol bol teşekkürler....ama ben işletme 3. sınıf sorularının cevap anahtarından bişi anlamadım... A1321 yazıyor kıtapcıkda cevap anahtarında 1321 yok... kim yardımcı olabilir banaa

G

*Gül*

Misafir
Selamun Aleyküm...ben bu sene öss sınavına giriş yapacağım ve açık öğretim bölümlerinden tercih yapmak istiyorum.sitede sosyal hizmetler bölümü hakkında biraz bilgi aldım.düz lise mezunuyum.açık öğretim bölümlerinden bazı bölümler meslek lisesi çıkışlı kişilerin tercih yapabildiği bölümler.ben sosyal hizmetler bölümünü tercih edebilir miyim?dikkate alarak soruyu değerlendirdiğiniz ve görüşleriniz için teşekkür ederim şimdiden.

G

*Gül*

Misafir
Rica etsem konu hakkında bilgisi olan kardeşim bana yardımcı olabilir mi?

aslında

Yeni Üye
ben lisan mezunuyum.şu anda ialahiyat 1.sınıftayım ayrıca.seneye bitecek kpss ye lisans olarak mı gireceğim yoksa ön lisans olarak mı?

kebom

Yeni Üye
merhabalar ben de bişey sormak istiyorum. İzmir Ege üniversitesinde okuyorum İstanbulluyum açıkögretimi 2.üni olarak okuyorum. Muhtemelen açıkögretimden bikaç dersim büte kalıcak ve ben o tarihlerde İstanbulda olucam. Sene içinde açıkögretim sınavlarına izmirde giriyorum fakat Bütün olucagı tarihlerde İstanbulda olucam. Büt adresimi İstanbul olarak değiştirmrm mümkünmü.. bana biranönce yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden ilginize teşekkürler...

akkkıncı

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba aöf sitesi açılmıyor bilgisi olan varmı?_

gençşampiyon

Yeni Üye
merhabalar ben de bişey sormak istiyorum. İzmir Ege üniversitesinde okuyorum İstanbulluyum açıkögretimi 2.üni olarak okuyorum. Muhtemelen açıkögretimden bikaç dersim büte kalıcak ve ben o tarihlerde İstanbulda olucam. Sene içinde açıkögretim sınavlarına izmirde giriyorum fakat Bütün olucagı tarihlerde İstanbulda olucam. Büt adresimi İstanbul olarak değiştirmrm mümkünmü.. bana biranönce yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden ilginize teşekkürler...
sınav tarihinde bulunacagın yeri aöf bürolarından veya internet şifresi aldıysan aöfwebden degiştirerek yapabilirisin. az bir zamanın kaldı sanırım . sınava 60 gün kalana kadar degiştirebilirsin, yanlış hatırlamıyorsam. bir an evvel işlemlere başlaman gerekir.

kebom

Yeni Üye
sınav tarihinde bulunacagın yeri aöf bürolarından veya internet şifresi aldıysan aöfwebden degiştirerek yapabilirisin. az bir zamanın kaldı sanırım . sınava 60 gün kalana kadar degiştirebilirsin, yanlış hatırlamıyorsam. bir an evvel işlemlere başlaman gerekir.
ilgine çok teşekkür ederim gerçekten çok saol...

black_lord

Yeni Üye
selam ben bısey sorcaktım
bu butunleme sınavına butun derslerden gırebılıyomuyuz
konu dagılımı fln nasıl oluyor nezaman yapılıyo onu ogrenmek ıstıyorum bıde yuzde kac hesaplanıyo lutfen cevap verırsenız sevınırım

yasir_44

Yeni Üye
iyi günler Benim 2-3 Tane sorum var aöf için beni yönlerdireginiz bir yer var mı?

buROCK87

Yeni Üye
ben gümrük müşaviri olmak istiyorum hangi bömlümü okumam gerek?

mustafaberkcan

Yeni Üye
Mrb ben kamu okuyorum 2. sınıfa geçtim.Bu yeni açılan bölümlere nasıl geçiş yapabilirim mesela:uluslar arası ilişkilere

hullya

Yeni Üye
ben aöf 2.sınıftaym birkaçtane dersten bütünlemeye kaldım o dersleri verip 3.sınıfa geçicem.2 yıllık diplomamı alıp 3.sınıftan ikdisat ya da aöf nin yeni açılan bölümlerine geçebilirmyiim.yardımcı olursanız sevinirim...şimdiden teşekkürler:rolleyes:

UZMANN

Özel Üye
ben aöf 2.sınıftaym birkaçtane dersten bütünlemeye kaldım o dersleri verip 3.sınıfa geçicem.2 yıllık diplomamı alıp 3.sınıftan ikdisat ya da aöf nin yeni açılan bölümlerine geçebilirmyiim.yardımcı olursanız sevinirim...şimdiden teşekkürler:rolleyes:
Kılavuzun yayınlanmasını bekleyin arkadaşlar!
Ama geçiş yapmayı faydalı görmüyorum şahsen..Dersler farklılaşacak çünkü...
1 ay içinde yayınlanır kılavuz, oradan geçiş yapabileceğiniz ve yapamayacağınız bölümlere bakarsınız..
Şimdiden bişey söyleyemez kimse...

meleeek

Yeni Üye
yeni açılan bölümlere geçiş yapılabiliyormu lütfen bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim...

ötükenli selenge

Yeni Üye
.Açıköğretimde yüksek lisans koşulları nasıldır ve istediğimiz her üniversiteden yüksek lisans için başvurabilir miyiz?normal üniversite mezunu ögrenciler gibi tezli yüksek lisans hakkımız var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO